Chat
zamknij

Recenzja Terrible Crash

Wybór dobrego bloga graficznego jest bardzo trudny. Czasu mam sporo dlatego co drugi dzień będę takowe recenzje publikować. Dzisiaj pod lupę biorę Terrible Crash.
* * * 
Właściciel: Yassmine
Kategoria: Prywatne
Obserwatorzy: 169
Data powstania (nowego bloga): 03.12.2012
* * * 
Ocena ogólna pracy
Ogromnym plusem jest to,że właścicielce "chce się" pisać i graficzyć. Tutaj wielki szacunek :) Systematyczność - jak na tego typu bloga, w tej kategorii nie jest najgorzej. Ba, jest wyśmienicie ! Każdy grafik komputerowy ma inny smak co urozmaica jego pracę i nadaje jej sens. Tutaj spotkałam się z barokiem (nie chodzi mi tutaj o styl lecz o to,że w takowych czasach wszystkiego było dużo). Yassmine stawia na ilość. W jej pracach przejawiają się bogate motywy bez żałowania i pochamowania w bogactwie tzw. ozdóbek i pierdółek. Jest to dość intrygujące,ale w niektórych momentach przesadzone. Nigdy nie skorzystałam z jej usług - nie zamawiałam żadnego szablonu / nagłówka czy tym podobnych ,ale podglądając te i owe inne blogaski stwierdzam,że całkiem,całkiem gustownie się prezentują. Dziewczyna  ma wyczucie. Jestem szczerze na tak !
* * * 
Oprawa graficzna
Ładnie. Bogato ,ale ładnie. Wiesz co dobre :) Ekspertem nie jestem,ale zmieniłabym tło posta na ciemniejsze. Chociaż to nie jest złe. Co do nagłówka - za ciemny. Powiedziała znawczyni co wiedziała: ) Nie no, po prostu gustuję w jaśniejszych deseniach.
* * * 
Cóż mogę ja poświadczyć. Zapraszam na Terrible Crash - obserwujcie, komentujcie i głosujcie na TC w sondzie na najlepszy blog graficzny miesiąca kwietnia. 

Pozdrawiam Venice

7 komentarzy:

 1. Tak,zgadzam się z tą oceną. Jest w 100% prawdziwa.Lubię Terrible Crash a jako osoba,która wielokrotnie korzystała z usług Yassmine potwierdzam,że ona robi to z pasji.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście popieram przedmówcę. Venice, wyraziłaś bardzo dobrą i szczerą opinię. Myślę,że inne twoje tego typu wytwory które w późniejszych czasach również się tutaj pojawią będą tak samo prawdomówne i ciekawe jak ten dzisiejszy : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się, bo po prostu napisałaś prawdę. Nie przedstawiłaś bloga w samych superlatywach, ale napisałaś też, że niektóre rzeczy mogłyby być inaczej, że niektóre prace są przepchane... Bo takie właśnie są i zdaję sobie z tego sprawę.

  Dziękuję za napisanie recenzji:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jej blog jest wyjątkowy. Ona sama, jak nietrudno zauważyć, jest dla większości bloggerów graficznym mentorem. To jeden z najlepszych grafików, jaki kiedykolwiek tu tworzył. Pamiętam ją z czasów onetu - jej prace zawsze wywierały na mnie ogromne wrażenie, ponieważ za każdym razem czymś się wyróżniały, co strasznie lubię. TC jest z całą pewnością miejscem, które nie wieje nudą. Lubię to, że Yass zawsze coś ciekawego wymyśli. Talent i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie i miło, ale moim zdaniem do takiej krótkiej "oceny" bloga graficznego przydałby się również krótki wywiad z autorem / głównym administratorem bloga. Coś, co by troszkę upiększyło i dopięło ostatni guzik treści.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok dziękuję za wskazówkę na przyszłość : )

   Usuń
 6. No, recenzją tego się nie da nazwać. Znalazłam nawet błąd ortograficzny; mianowicie "poChamować" -> doprawdy, nie wiem co to "c" tutaj miało znaczyć.
  Popracuj/cie nad stylem, bo ten jest iście "gawędziarski".

  PS no chyba, że taki właśnie podoba się czytelnikom.

  OdpowiedzUsuń