Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Recenzja Terrible Crash

Autor: Weronika

Wybór dobrego bloga graficznego jest bardzo trudny. Czasu mam sporo dlatego co drugi dzień będę takowe recenzje publikować. Dzisiaj pod lupę biorę Terrible Crash.
* * * 
Właściciel: Yassmine
Kategoria: Prywatne
Obserwatorzy: 169
Data powstania (nowego bloga): 03.12.2012
* * * 
Ocena ogólna pracy
Ogromnym plusem jest to,że właścicielce "chce się" pisać i graficzyć. Tutaj wielki szacunek :) Systematyczność - jak na tego typu bloga, w tej kategorii nie jest najgorzej. Ba, jest wyśmienicie ! Każdy grafik komputerowy ma inny smak co urozmaica jego pracę i nadaje jej sens. Tutaj spotkałam się z barokiem (nie chodzi mi tutaj o styl lecz o to,że w takowych czasach wszystkiego było dużo). Yassmine stawia na ilość. W jej pracach przejawiają się bogate motywy bez żałowania i pochamowania w bogactwie tzw. ozdóbek i pierdółek. Jest to dość intrygujące,ale w niektórych momentach przesadzone. Nigdy nie skorzystałam z jej usług - nie zamawiałam żadnego szablonu / nagłówka czy tym podobnych ,ale podglądając te i owe inne blogaski stwierdzam,że całkiem,całkiem gustownie się prezentują. Dziewczyna  ma wyczucie. Jestem szczerze na tak !
* * * 
Oprawa graficzna
Ładnie. Bogato ,ale ładnie. Wiesz co dobre :) Ekspertem nie jestem,ale zmieniłabym tło posta na ciemniejsze. Chociaż to nie jest złe. Co do nagłówka - za ciemny. Powiedziała znawczyni co wiedziała: ) Nie no, po prostu gustuję w jaśniejszych deseniach.
* * * 
Cóż mogę ja poświadczyć. Zapraszam na Terrible Crash - obserwujcie, komentujcie i głosujcie na TC w sondzie na najlepszy blog graficzny miesiąca kwietnia. 

Pozdrawiam Venice

7 komentarzy:

 1. Tak,zgadzam się z tą oceną. Jest w 100% prawdziwa.Lubię Terrible Crash a jako osoba,która wielokrotnie korzystała z usług Yassmine potwierdzam,że ona robi to z pasji.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście popieram przedmówcę. Venice, wyraziłaś bardzo dobrą i szczerą opinię. Myślę,że inne twoje tego typu wytwory które w późniejszych czasach również się tutaj pojawią będą tak samo prawdomówne i ciekawe jak ten dzisiejszy : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się, bo po prostu napisałaś prawdę. Nie przedstawiłaś bloga w samych superlatywach, ale napisałaś też, że niektóre rzeczy mogłyby być inaczej, że niektóre prace są przepchane... Bo takie właśnie są i zdaję sobie z tego sprawę.

  Dziękuję za napisanie recenzji:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jej blog jest wyjątkowy. Ona sama, jak nietrudno zauważyć, jest dla większości bloggerów graficznym mentorem. To jeden z najlepszych grafików, jaki kiedykolwiek tu tworzył. Pamiętam ją z czasów onetu - jej prace zawsze wywierały na mnie ogromne wrażenie, ponieważ za każdym razem czymś się wyróżniały, co strasznie lubię. TC jest z całą pewnością miejscem, które nie wieje nudą. Lubię to, że Yass zawsze coś ciekawego wymyśli. Talent i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie i miło, ale moim zdaniem do takiej krótkiej "oceny" bloga graficznego przydałby się również krótki wywiad z autorem / głównym administratorem bloga. Coś, co by troszkę upiększyło i dopięło ostatni guzik treści.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok dziękuję za wskazówkę na przyszłość : )

   Usuń
 6. No, recenzją tego się nie da nazwać. Znalazłam nawet błąd ortograficzny; mianowicie "poChamować" -> doprawdy, nie wiem co to "c" tutaj miało znaczyć.
  Popracuj/cie nad stylem, bo ten jest iście "gawędziarski".

  PS no chyba, że taki właśnie podoba się czytelnikom.

  OdpowiedzUsuń