Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Akcja "Creative talent"

Autor: Weronika

Ogłaszam akcję "creative talent". Z racji tego ,że poprzednia był niewypałem chciałam zorganizować inną. Otóż szukamy chętnych grafików do wzięcia w nim udziału. Zadanie jest proste: projektujesz okładkę magazynu z twoją grafiką. Wyobraź sobie, że wszystkie twoje szablony i nagłówki zainteresowały redakcję pewnego magazynu i poprosili Cię oni o zaprojektowanie strony reprezentującej. Nie liczy się wiek, doświadczenie oraz to czy twój blog należy do spisu. Po prostu, to zabawa. Najciekawsze prace będą wystawione w zakładce "Creative talent". Czekamy na oryginalne idee. Linkujcie swoje prace i przysyłajcie na nasz e-mail:
katalog.grafikow@o2.pl
Wysyłając pracę proszę podać autora pracy lub bloga jaki ona reprezentuje!
Nie tolerujemy plagiatów oraz kopiowania! Grozi to dyskwalifikacją oraz uniemożliwieniem brania udziału w innych akcjach.

Mam nadzieję,że zgłosi się ktoś bo powiem szczerze,że poprzednia akcja była.. jakby to powiedzieć - nie możliwa to zrealizowania. Jedna z czytelniczek uznała,że nie ma ona sensu. Po głębszym przemyśleniu doszłam do wniosku,że ma rację. Dlatego przepraszam osoby,które dostały zaproszenie oraz link do nieistniejącego posta. Po prostu jestem typem człowieka, który najpierw zrobi,a potem myśli. Tak samo jak w poprzedniej akcji - możecie zadawać również w komentarzach pytania. Przypominam,że to zabawa więc rywalizacja nie jest konieczna.

6 komentarzy:

 1. Niestety mój blog nie zostanie przeniesiony do zakładki nieaktywne. Jestem w trakcie pisania postu, więc nie ma takiej potrzeby. Prosiłabym także, aby nie robić ze mnie dwóch osób, a z mojego bloga - bloga prowadzonego przez więcej niż jedną osobę. Dlatego chcę, aby został umieszczony w kategorii prywatne, a nie szabloniarskie. :-)
  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest i był w kategorii prywatne, a ja napisałam w liczbie mnogiej przez pomyłkę. Wybacz :)

   Usuń
 2. W takim razie mam pytanie. Czemu mój blog miałby trafić do nieaktywnych skoro na blogu Elfaby także występuje brak aktywności. To trochę niesprawiedliwe, nie uważasz? Ale teraz to nie ważne. Pozdrawiam, jedna jedyna właścicielka halofy. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapowiedziałaś zawieszenie, a Elfaba poinformowała,że wróci lecz nie teraz. No cóż, przepraszam za komplikacje.

   Również pozdrawiam.

   Usuń
 3. W poście o zawieszeniu jest napisane, że po praktykach wracam. Raczej nie trudno się zatem domyślić, że blog ma chwilowe zawieszeni broni spowodawne praktykami. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będę się tutaj wykłócać więc ok, ja zadałam tylko pytanie, nic w kierunku przeniesienia nie poczyniłam. Po prostu chciałam się upewnić :)

   Usuń