Chat
zamknij

Akcja "Creative talent"

Ogłaszam akcję "creative talent". Z racji tego ,że poprzednia był niewypałem chciałam zorganizować inną. Otóż szukamy chętnych grafików do wzięcia w nim udziału. Zadanie jest proste: projektujesz okładkę magazynu z twoją grafiką. Wyobraź sobie, że wszystkie twoje szablony i nagłówki zainteresowały redakcję pewnego magazynu i poprosili Cię oni o zaprojektowanie strony reprezentującej. Nie liczy się wiek, doświadczenie oraz to czy twój blog należy do spisu. Po prostu, to zabawa. Najciekawsze prace będą wystawione w zakładce "Creative talent". Czekamy na oryginalne idee. Linkujcie swoje prace i przysyłajcie na nasz e-mail:
katalog.grafikow@o2.pl
Wysyłając pracę proszę podać autora pracy lub bloga jaki ona reprezentuje!
Nie tolerujemy plagiatów oraz kopiowania! Grozi to dyskwalifikacją oraz uniemożliwieniem brania udziału w innych akcjach.

Mam nadzieję,że zgłosi się ktoś bo powiem szczerze,że poprzednia akcja była.. jakby to powiedzieć - nie możliwa to zrealizowania. Jedna z czytelniczek uznała,że nie ma ona sensu. Po głębszym przemyśleniu doszłam do wniosku,że ma rację. Dlatego przepraszam osoby,które dostały zaproszenie oraz link do nieistniejącego posta. Po prostu jestem typem człowieka, który najpierw zrobi,a potem myśli. Tak samo jak w poprzedniej akcji - możecie zadawać również w komentarzach pytania. Przypominam,że to zabawa więc rywalizacja nie jest konieczna.

6 komentarzy:

 1. Niestety mój blog nie zostanie przeniesiony do zakładki nieaktywne. Jestem w trakcie pisania postu, więc nie ma takiej potrzeby. Prosiłabym także, aby nie robić ze mnie dwóch osób, a z mojego bloga - bloga prowadzonego przez więcej niż jedną osobę. Dlatego chcę, aby został umieszczony w kategorii prywatne, a nie szabloniarskie. :-)
  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest i był w kategorii prywatne, a ja napisałam w liczbie mnogiej przez pomyłkę. Wybacz :)

   Usuń
 2. W takim razie mam pytanie. Czemu mój blog miałby trafić do nieaktywnych skoro na blogu Elfaby także występuje brak aktywności. To trochę niesprawiedliwe, nie uważasz? Ale teraz to nie ważne. Pozdrawiam, jedna jedyna właścicielka halofy. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapowiedziałaś zawieszenie, a Elfaba poinformowała,że wróci lecz nie teraz. No cóż, przepraszam za komplikacje.

   Również pozdrawiam.

   Usuń
 3. W poście o zawieszeniu jest napisane, że po praktykach wracam. Raczej nie trudno się zatem domyślić, że blog ma chwilowe zawieszeni broni spowodawne praktykami. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będę się tutaj wykłócać więc ok, ja zadałam tylko pytanie, nic w kierunku przeniesienia nie poczyniłam. Po prostu chciałam się upewnić :)

   Usuń