Chat
zamknij

Przegląd szablonów - Zaczarowane szablony

Tak jak obiecałam, kolejka biegnie i się nie zatrzymuje. Dziś pod lupę weźmiemy najciekawsze szablony z Zaczarowanych. Czy tkwi w nich magia?Myślę,że dzisiejszy przegląd się podobał. Za dwa dni (środa) przegląd Wyimaginowanej grafiki - musicie być z nami :)

5 komentarzy:

 1. Anonimowy28 maja, 2013

  * Faworytem z notki jest 478, 475 i 523 - uwielbiam takie przeładowane szablony!
  * co trzeba zrobić by zgłosić swojego bloga i czy może to być blog o tematyce homoseksualnej (grafice i szablonach z tym związanym)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi Anonimie!
   Niestety, ale nasz katalog nie "obsługuje" blogów (graficznych) o tematyce homoseksualnej. Dlatego też z głębi serca przepraszam lecz jestem skłonna odmówić.

   Usuń
 2. Jestem zauroczona tymi szablonami. Zresztą na Zaczarowanych Szablonach rzadko bywają prace, które mi się nie podobają.
  Uwielbiam 475, 529, 524, 512.
  Lubie przeglądy, jakiekolwiek by nie były. Autorce życzę wytrwałości, a załodze zaczarowanych kolejnych cudnych prac.
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, po takich słowach aż słodko się zrobiło! Cóż,dziękuję za miły wpis i oczywiście podpisuję się pod twoim komentarzem - ja także życzę załodze Zaczarowanych Szablonów następnych, tak samo pięknych prac!

   Usuń
 3. Co do szablonów - nie mam zdania. Redakcja Zaczarowanych to przemądrzałe cizie, którym w głowie tylko jedno. Mam za to kilka uwag dla was, droga załogo Katalogu Grafików:
  * Niech Frambu.. ktoś tam pisze częściej
  * Ignorujcie anonimów bo to osoby (nołlajfy) ,które siedzą all day ,all night na blogach wylewając jad na ludzi z zazdrości
  *Jesteście jednym z bardziej ciekawszych blogów (katalogów,spisów) gdyż po za ogłoszeniami tematycznymi organizujecie konkursy, prowadzicie sondy itd. - tak trzymać!

  Życzę sukcesów, ♥ Sierra ♥

  OdpowiedzUsuń