Chat
zamknij

Pustki...

Na Katalogu Grafików pustki. No coż... muszę do szkoły chodzić, niby nic już się nie uczę, ale jednak ten czas jakoś ucieka. Ładna pogoda, ie na rolki, a nie przed kompem ciągle... Nie mam żadnych pomysłów co by mogło się tu jeszcze znajdować, aby wypełnić tą pustą przestrzeń gdy nic się nie dzieje.
Macie może jakieś pomysły? Piszcie w komentarzach! :)
 Frambuesa .

4 komentarze:

 1. może przeglądy szablonów wolnych na blogach, oraz przegląd szablonów, które są na tych blogach (w sensie jako szata graficzna danego bloga) - takie 5/10 najlepszych szablonów...tylko na to może zajmować dużo czasu...

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Agusia__
  Możesz jeszcze wziąć z kilka blogów, np. początkujących, albo takich jeszcze mało cool i powiedzieć, co dodałabyś, co zmieniłabyś w danej pracy. Taki kącik krytyki. ;)
  Tylko, że to jest czasochłonne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne pomysły dziewczyn powyżej, popieram:) Owszem, zajmie to sporo czasu, ale Katalog się sam nie poprowadzi, a prowadzenie takiej strony zwykle wiąże się z czasem przede wszystkim.
  Życzę powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Prawda jest taka, że zakładając taki blog, człowiek musi dysponować kawałkiem czasu. Sądząc po poście, nie masz ani chęci, ani czasu. Odnoszę wręcz wrażenie, że oczekujesz, iż blog sam się poprowadzi.

  Można tu zrobić wiele, naprawdę wiele. Jak już zostało wspomniane wyżej, przegląd tygodnia / miesiąca na szablony wolne. Chociaż moim zdaniem brane pod uwagę powinny być wszystkie, nawet te wykonane na zamówienia, gdyż często bywa tak, że stają się one szablonami wolnymi.
  Ciekawe by były np wywiady z poszczególnymi szabloniarzami. I nie chodzi tu o wnikanie w sferę osobistą, tylko o konkrety. Np
  - co skusiło daną osobę do prowadzenia bloga
  - czy ma kogoś, na kim się wzoruje, czy też jest indywidualistą
  - jakie prace lubi wykonywać
  - z jakich programów korzysta, co poleca, czym się kieruje

  Może są to płytkie pytania, ale fajnie byłoby poczytać coś takiego. Mnie osobiście ciekawi, dlaczego dana osoba wykonuje takie, a nie inne szablony, czym się kieruje? Dlaczego ten, a nie inny program gości na dysku i pomaga w tworzeniu szablonów.

  Można również prowadzić coś w rodzaju "Dzień z szabloniarnią", czyli dany post poświęcony byłby omówieniu danego bloga oraz przedstawienie, powiedzmy pięciu najlepszych prac. Zaprezentowanie szaty graficznej oraz kilka słów o administracji. I to tu można by dorzucić nutkę krytyki, omawiając co jest bardziej lub mniej potrzebne na blogu.

  Możecie też bawić się w konkursy.

  Możliwości jest wiele, jak są chęci i czas. Wszystko zależy od administracji katalogu.

  OdpowiedzUsuń