Chat
zamknij

Sprawy organizacyjne

Witajcie. Pogoda fatalna! Wczoraj od 8:00 do 19:30 w szkole (recytowałam wiersz na Wieczorku Poetyckim dla absolwentów mojego gimnazjum). Jednak w tym nieustannym pędzie znalazłam o 14:25 czas na powrót do domu,zjedzenie obiadu i przygotowanie się na występ. Nie przekroczyłam progu i już wiedziałam, że jest to najgorszy dzień w historii mojego życia. Kilka minut wcześniej (tak wynika z relacji babci) zadzwoniła moja sąsiadka (ciocia),że jej mama (dla mnie również dalsza ciocia), 95 letnia kobieta nie żyje. Zrobiło mi się słabo. Postanowiłam jednak, że przynajmniej na blogu niech coś zmieni się na lepsze...


 • W związku z tym iż powoli rozpoczyna się czerwiec - zmieniliśmy nie co szablon na jaśniejszy. Szczerze powiedziawszy bardzo mi się on podoba.
 • Aktualne "sondy" są nieokrzesane więc dlatego zostaną w najbliższym czasie odremontowane i postawione do pionu.
 • Nadal poszukuję kogoś do redakcji kto zajmowałby się przeglądami szablonów, wywiadami czy aktualizacjami - lekka i przyjemna robota.
 • Poszukuję grafika chętnego do udzielenia wywiadu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt w komentarzu.
Nie zapominajmy,że ciągle również czekamy na blogi zainteresowane współpracą. W dzisiejszych czasach partnerstwo to podstawa!

3 komentarze:

 1. 95 lat to naprawdę złoty wiek. Przyjmij proszę moje kondolencje.
  Maj już się pomału kończy, więc będzie można zakończyć te sondy. Nie rozumiem tylko czemu uważasz, że są "nieokrzesane". ja się nie mam do czego przyczepić (=.= Łatwo to tak chwalić jak się drugie miejsce zajmuje, co?). Jedyne co mnie boli, to to, że czasem nie chcą się załadować. Tak jak właśnie w tej chwili... o, działa! ^.^ Cofam reklamację.
  Myślę, że wielu grafików zgodzi się na Twoje wywiady, jeśli propozycja wyjdzie z Twojej strony. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś podszedł do jakiegoś dziennikarze i powiedział "No, hej, Zbychu. Zrób ze mną wywiad, bo powiadam, że tak będzie zacnie". Trochę to komiczne :)
  Miło zajrzeć, choćby po to, aby przeczytać notkę o spawach organizacyjnych. Wiadomo wtedy, że załoga czuwa i interesuje się katalogiem.
  Z wyimaginowanej, obrotowej poduchy rzuca jasną iskierką,
  Kaeru.

  OdpowiedzUsuń
 2. Strasznie się cieszę, że czuwacie tutaj na blogu i że coś się dzieje, dajecie znaki życia. Pojawiają się wpisy - jest super:)

  Podobnie jak Kaeru nie wiem, o co chodzi z tymi sondami - moim zdaniem wyglądają spoko:) W ogóle cały Katalog wygląda profesjonalnie, nie ma do czego się przyczepić:)

  Widziałam wcześniej post o konkursie. Co prawda sesja się zbliża, ale chętnie wezmę udział, tym bardziej, że jest sporo czasu jeszcze:)

  Co do wywiadu - muszę się zgodzić z Kaeru. To dziwnie, by graficy się do nich zgłaszali:p Powinno być odwrotnie:p Jednak nie o tym pisałaś w poście, a więc przechodzę do konkretów. Osobiście zawsze jestem chętna i nigdy nie odmawiam, jeśli ktoś pisze z prośbą o udzielenie wywiadu, jednak obawiam się, że nikogo wywiad ze mną nie będzie obchodził:) Nie sądzę, by ktokolwiek chciał o mnie czytać, dlatego chyba nie na wiele się zda moja pomoc, mimo szczerych chęci:p :<

  Czekam na kolejny wpis:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem kochana, że masz masę spraw na głowie i nie chciałabym Ci przeszkadzać,ale czy zadanie tobie kilku pytań nie byłoby problemem? Z tego co wiem jesteś jedną z bardziej utalentowanych polskich graficzek! Mam tylko malutką prośbę: mogę liczyć na to byś podała mi gg/e-mail? Wtedy swobodnie przeprowadziłabym z tobą wywiad :)

   Usuń