Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Untouchable Monster Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Sprawy organizacyjne

Autor: Weronika

Witajcie. Pogoda fatalna! Wczoraj od 8:00 do 19:30 w szkole (recytowałam wiersz na Wieczorku Poetyckim dla absolwentów mojego gimnazjum). Jednak w tym nieustannym pędzie znalazłam o 14:25 czas na powrót do domu,zjedzenie obiadu i przygotowanie się na występ. Nie przekroczyłam progu i już wiedziałam, że jest to najgorszy dzień w historii mojego życia. Kilka minut wcześniej (tak wynika z relacji babci) zadzwoniła moja sąsiadka (ciocia),że jej mama (dla mnie również dalsza ciocia), 95 letnia kobieta nie żyje. Zrobiło mi się słabo. Postanowiłam jednak, że przynajmniej na blogu niech coś zmieni się na lepsze...


 • W związku z tym iż powoli rozpoczyna się czerwiec - zmieniliśmy nie co szablon na jaśniejszy. Szczerze powiedziawszy bardzo mi się on podoba.
 • Aktualne "sondy" są nieokrzesane więc dlatego zostaną w najbliższym czasie odremontowane i postawione do pionu.
 • Nadal poszukuję kogoś do redakcji kto zajmowałby się przeglądami szablonów, wywiadami czy aktualizacjami - lekka i przyjemna robota.
 • Poszukuję grafika chętnego do udzielenia wywiadu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt w komentarzu.
Nie zapominajmy,że ciągle również czekamy na blogi zainteresowane współpracą. W dzisiejszych czasach partnerstwo to podstawa!

3 komentarze:

 1. 95 lat to naprawdę złoty wiek. Przyjmij proszę moje kondolencje.
  Maj już się pomału kończy, więc będzie można zakończyć te sondy. Nie rozumiem tylko czemu uważasz, że są "nieokrzesane". ja się nie mam do czego przyczepić (=.= Łatwo to tak chwalić jak się drugie miejsce zajmuje, co?). Jedyne co mnie boli, to to, że czasem nie chcą się załadować. Tak jak właśnie w tej chwili... o, działa! ^.^ Cofam reklamację.
  Myślę, że wielu grafików zgodzi się na Twoje wywiady, jeśli propozycja wyjdzie z Twojej strony. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś podszedł do jakiegoś dziennikarze i powiedział "No, hej, Zbychu. Zrób ze mną wywiad, bo powiadam, że tak będzie zacnie". Trochę to komiczne :)
  Miło zajrzeć, choćby po to, aby przeczytać notkę o spawach organizacyjnych. Wiadomo wtedy, że załoga czuwa i interesuje się katalogiem.
  Z wyimaginowanej, obrotowej poduchy rzuca jasną iskierką,
  Kaeru.

  OdpowiedzUsuń
 2. Strasznie się cieszę, że czuwacie tutaj na blogu i że coś się dzieje, dajecie znaki życia. Pojawiają się wpisy - jest super:)

  Podobnie jak Kaeru nie wiem, o co chodzi z tymi sondami - moim zdaniem wyglądają spoko:) W ogóle cały Katalog wygląda profesjonalnie, nie ma do czego się przyczepić:)

  Widziałam wcześniej post o konkursie. Co prawda sesja się zbliża, ale chętnie wezmę udział, tym bardziej, że jest sporo czasu jeszcze:)

  Co do wywiadu - muszę się zgodzić z Kaeru. To dziwnie, by graficy się do nich zgłaszali:p Powinno być odwrotnie:p Jednak nie o tym pisałaś w poście, a więc przechodzę do konkretów. Osobiście zawsze jestem chętna i nigdy nie odmawiam, jeśli ktoś pisze z prośbą o udzielenie wywiadu, jednak obawiam się, że nikogo wywiad ze mną nie będzie obchodził:) Nie sądzę, by ktokolwiek chciał o mnie czytać, dlatego chyba nie na wiele się zda moja pomoc, mimo szczerych chęci:p :<

  Czekam na kolejny wpis:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem kochana, że masz masę spraw na głowie i nie chciałabym Ci przeszkadzać,ale czy zadanie tobie kilku pytań nie byłoby problemem? Z tego co wiem jesteś jedną z bardziej utalentowanych polskich graficzek! Mam tylko malutką prośbę: mogę liczyć na to byś podała mi gg/e-mail? Wtedy swobodnie przeprowadziłabym z tobą wywiad :)

   Usuń