Chat
zamknij

Graphic Award 2013

Oto dziś dzień chwały. Ogłaszam oficjalnie iż Graphic Award 2013 startuje!
Wielka gala rozdania naszych katalogowych certyfikatów właśnie rozpoczęta. Na początek nominacje, następnie ostra rywalizacja. Na końcu, jako uwieńczenie tego pięknego konkursu rozdanie atrakcyjnych nagród.

   
ikonki by Impressole

Na czym polega GA 2013?
To specjalna gala organizowana tylko i wyłącznie przez nasz Katalog grafików. Graficy zgłaszają swoje "pociechy" na specjalnej podstronie w kategorii blogi prywatne/szabloniarnie po czym pojawia się sonda. W obu kategoriach wygrywa 5 blogów, które zdobędą najwięcej głosów naszych czytelników. Takowe przechodzą dalej.

Jakie są nagrody?
Jako iż jest to pierwsza gala są one dosyć skromne. Proponuję reklamę na całe dwa miesiące w pasku boczny naszego bloga, ekskluzywny wywiad oraz... niespodziankę! Myślę, że jednak warto podjąć się wyzwania i wziąć udział.

Co trzeba zrobić by brać udział?
Hm, jeżeli prowadzisz starannie swój blog graficzny - zgłoś go do kategorii w jakiej się specjalizuje (blog prywatny/szabloniarnia) po czym oczekuj wyników sond.

Kliknij w poniższy link by przenieść się na podstronę
naszego bloga.
GRAPHIC AWARD 2013 >>


Uwaga! Można zgłaszać swoje blogi tylko na takowej podstronie!
Liczę na kilka zgłoszeń. Przy okazji dodawajcie zalinkowany button naszej akcji na swoje blogi i rozgłoście tę radosną nowinę!