Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Untouchable Monster Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Przegląd wybranych szablonów tematycznych - szabloniarnie. 'Pary'

Autor: Eff. ♥

Przegląd wybranych szablonów tematycznych - szabloniarnie. - czyli, szablony ze wszystkich szabloniarni, znajdujących się w spisie Katalogu Grafików.

   
ikonki autorstwa Yassmine ♥

TEMAT: PARY

      
          ~~~

Kilka spraw organizacyjnych dotyczących przeglądu tematycznego:
*Czy mielibyście coś przeciwko, gdybym zamiast używać waszych miniaturek podglądu szablonu, używała własnych? ( wycinałabym fragmenty waszych szablonów) Jest to po to aby, wyglądało to estetycznie. 
* Notki tematyczne będą pojawiać raz w tygodniu, co niedzielę.
* Podpisywać kto wykonał szablon? Nie chodzi mi o stronę z której pochodzi, tylko o nick autora. 
* W tej notce dodałam po szablonie z każdej szabloniarni, a czy mielibyście coś przeciwko, gdyby np. miksować szablony z blogów prywatnych i szabloniarni? (Minus takiego rozwiązania - nie wszyscy na raz, w jednej notce byłaby część, w następnej następna... Można wtedy podzielić na różne tematyki. )
Wasze uwagi/sugestie/propozycje mile widziane.

Frambuesa .

3 komentarze:

 1. Myślę, że taki tematyczny przegląd to bardzo ciekawa akcja (jeśli mogę tak to nazwać). Oczywiście, nie mam nic przeciw wycinaniu fragmentu szablonu na miniaturkę i chyba mówię to w imieniu całej załogi wyimaginowanej. Jestem za tym, żeby podpisywać, kto wykonał szablon. Na przykład taki szablon z Acnoliogii - nie ma podpisu, więc gdybym chciała się dowiedzieć kto go wykonał musiałabym go szukać po wszystkich notkach. Teraz to jest nawet wykonalne, bo nie mają wielu szablonów. No, ale potem, gdy będą mieli/miały ich kilkaset? Prawie niewykonalne.
  Miksowanie szablonów z blogów prywatnych i szabloniarnii to też dobry pomysł. Szabloniarki, to szabloniarki, nie ważne gdzie się zrzeszają :D
  Jako najlepszy szablon z tego przeglądu typuję prace Eyes Only z Wioski Szablonów. Uwielbiam takie proste szablony, szkoda, że nie umiem takich zrobić.
  Z wyimaginowanej poduchy,
  Kaeru

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieram Kaeru! Ja także uważam, że to fajny pomysł z przeglądem tematycznym...
  Taki mix szablonów z szabloniarni i z blogów prywatnych to też bardzo dobry pomysł, bo tak jak to napisała Kaeru: "Szabloniarki, to szabloniarki, nie ważne gdzie się zrzeszają."
  Nie umiem wybrać najładniejszego szablonu, bo wiele tutaj jest ładnych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja popieram moje poprzedniczki, pomysł jest świetny.
  Co do szablonów to mój szablon, który wybrałaś jest z pierwszej notki na blogposcie, teraz jak na niego patrzę to wydaje mi się taki niedopracowany, ale cieszę się, że pomimo tego, że jest dość stary znalazł się tutaj.
  Zdecydowanie najbardziej oryginalnymi pracami są prace pochodząca z Wioski Szablonów i Szablon Centre, obydwa bardzo mi się podobają.
  Ale szablon Insicere też jest niczego sobie. :D

  OdpowiedzUsuń