Chat
zamknij

Przegląd wybranych szablonów tematycznych - szabloniarnie. 'Pary'

Przegląd wybranych szablonów tematycznych - szabloniarnie. - czyli, szablony ze wszystkich szabloniarni, znajdujących się w spisie Katalogu Grafików.

   
ikonki autorstwa Yassmine ♥

TEMAT: PARY

      
          ~~~

Kilka spraw organizacyjnych dotyczących przeglądu tematycznego:
*Czy mielibyście coś przeciwko, gdybym zamiast używać waszych miniaturek podglądu szablonu, używała własnych? ( wycinałabym fragmenty waszych szablonów) Jest to po to aby, wyglądało to estetycznie. 
* Notki tematyczne będą pojawiać raz w tygodniu, co niedzielę.
* Podpisywać kto wykonał szablon? Nie chodzi mi o stronę z której pochodzi, tylko o nick autora. 
* W tej notce dodałam po szablonie z każdej szabloniarni, a czy mielibyście coś przeciwko, gdyby np. miksować szablony z blogów prywatnych i szabloniarni? (Minus takiego rozwiązania - nie wszyscy na raz, w jednej notce byłaby część, w następnej następna... Można wtedy podzielić na różne tematyki. )
Wasze uwagi/sugestie/propozycje mile widziane.

Frambuesa .

3 komentarze:

 1. Myślę, że taki tematyczny przegląd to bardzo ciekawa akcja (jeśli mogę tak to nazwać). Oczywiście, nie mam nic przeciw wycinaniu fragmentu szablonu na miniaturkę i chyba mówię to w imieniu całej załogi wyimaginowanej. Jestem za tym, żeby podpisywać, kto wykonał szablon. Na przykład taki szablon z Acnoliogii - nie ma podpisu, więc gdybym chciała się dowiedzieć kto go wykonał musiałabym go szukać po wszystkich notkach. Teraz to jest nawet wykonalne, bo nie mają wielu szablonów. No, ale potem, gdy będą mieli/miały ich kilkaset? Prawie niewykonalne.
  Miksowanie szablonów z blogów prywatnych i szabloniarnii to też dobry pomysł. Szabloniarki, to szabloniarki, nie ważne gdzie się zrzeszają :D
  Jako najlepszy szablon z tego przeglądu typuję prace Eyes Only z Wioski Szablonów. Uwielbiam takie proste szablony, szkoda, że nie umiem takich zrobić.
  Z wyimaginowanej poduchy,
  Kaeru

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieram Kaeru! Ja także uważam, że to fajny pomysł z przeglądem tematycznym...
  Taki mix szablonów z szabloniarni i z blogów prywatnych to też bardzo dobry pomysł, bo tak jak to napisała Kaeru: "Szabloniarki, to szabloniarki, nie ważne gdzie się zrzeszają."
  Nie umiem wybrać najładniejszego szablonu, bo wiele tutaj jest ładnych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja popieram moje poprzedniczki, pomysł jest świetny.
  Co do szablonów to mój szablon, który wybrałaś jest z pierwszej notki na blogposcie, teraz jak na niego patrzę to wydaje mi się taki niedopracowany, ale cieszę się, że pomimo tego, że jest dość stary znalazł się tutaj.
  Zdecydowanie najbardziej oryginalnymi pracami są prace pochodząca z Wioski Szablonów i Szablon Centre, obydwa bardzo mi się podobają.
  Ale szablon Insicere też jest niczego sobie. :D

  OdpowiedzUsuń