Chat
zamknij

Informator dzienny - Strefa grafiki

Graficzny Spis, sKatalogowane? Razem?! Strefa Grafiki to już nie tylko katalog. To namiastka prawdziwego, graficznego centrum, które wspólnymi siłami mamy nadzieję zbudować. To miejsce dla bloggerów, grafików, a także wszystkich, którzy chcieliby się czegoś nowego dowiedzieć. Nudy nie przewidujemy, za to z otwartymi na propozycje umysłami wychodzimy do ludzi. Chcesz pomóc? Masz pomysł, który możemy wprowadzić w życie? A może chcesz budować to centrum razem z nami? Wystarczy napisać do nas na strefa.grafiki@yahoo.pl, na pewno odpowiemy.

   
ikonki by Anusia

Od Veroniki:
Pamiętaj, Katalog grafików nie odchodzi w zapomnienie!
Nie odchodzę z bloga, nie zamykam go - nic z tych rzeczy. Będzie on normalnie,a nawet lepiej niż normalnie funkcjonował. W strefie grafików (prawdopodobnie) zajmować będę się pocztą e-mail, wywiadami oraz komentarzami (hejtami, zażaleniami itp.). Tymczasem u nas, w wakacje przygotowaliśmy  masę atrakcji, nie może was zabraknąć!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jeżeli lubisz pracę zespołową, publikowanie przeglądów, aktualizacji - praca razem z nami jest stworzona dla Ciebie! Jeżeli jesteś zainteresowana(y) współtworzeniem Katalogu Grafików - prosimy o kontakt:
katalog.grafikow@o2.pl

15 komentarzy:

 1. A to katalog grafikow konczy dzialalnosc???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wraz z nim pozostałe Katalogi.

   Usuń
  2. Nie, skądże! Katalog grafików będzie normalnie funkcjonował :)

   Usuń
  3. O nie, za dużo czasu włożyłam w TEN katalog i będę tu aż do końca.

   Usuń
  4. To zmienia postać rzeczy:D
   Mam ogromną nadzieję, że ta strona nie padnie po tym, jak utworzona została tamta. Z jednego powodu - naprawdę zbyt wiele pracy w to włożyłaś i naprawdę wiele już osiągnęłaś:)

   Usuń
  5. Wiem, wiem. Nie odejdę bo za dużo wspomnień i wspaniałych chwil tutaj pozostawiłam :)

   Usuń
  6. A reszta? Poza Tobą? Odejdzie ktoś?
   W ogóle to macie w związku z tym projektem porzucić te blogi czy jak?:p bo czegoś tu nie rozumiem. Nowe miejsce zamiast Katalogu Graficznego, okej, ale czemu zaraz likwidować istniejący wciąż GS i Katalog Grafików?:p Tu jest napisane, że jeden blog będzie zamiast wszystkich...

   Usuń
 2. JA zostaję i to jest pewne. W strefie grafiki zajmować będę się wywiadami,przyjmowaniem zażaleń, a z tego co mi wiadomo oraz ubiegam się o opiekuna poczty. Mój katalog zostanie. O reszcie nie będę się wypowiadać gdyż do końca sama nie wiem,a kitów cisnąć nie będę. Dlatego najlepiej byłoby gdybyś zapytała je osobiście :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak właśnie już zrobiłam:) Zapytałam:) Jak Ty zawsze wszystko dobrze wiesz <3
   Na Twoim miejscu też bym nie porzuciła tego bloga;* Doskonale Cię rozumiem.

   Usuń
  2. No wiesz, tu jednak trochę spędziłam. Właśnie przez ten blog nabrałam jako takiego "doświadczenia", bo szczerze powiedziawszy pierwszy raz prowadzę katalog. Założyłam go od tak, dla zabawy i bum. Mam to co mam i tego nie zamienię na nic innego ♥ Wolę zostać na starych śmieciach! :)

   To tak jakby zaproponowano Ci posadę na jakimś innym, dużo większym blogu graficznym. Masz do wyboru: nowy blog czy Terrible Crash. Co byś wybrała?

   Usuń
  3. Dlatego właśnie napisałam, że doskonale Cię rozumiem:) Oczywiście, że Terrible Crash. Nie po to spędziłam tam pół roku, stworzyłam wszystkie podstrony, zamieściłam tam cały swój graficzny dorobek... Szukałam dobrych hostingów. Wszystko jest odpowiednio zalinkowane i spędziłam nad tym naprawdę mnóstwo czasu. Nie mogłabym teraz poświęcić się czemuś innemu:p

   Mam tylko pytanie. Skoro będziesz teraz pracować na dwóch blogach, to czemu Strefa Grafiki została usunięta?:p Już nie ogarniam tego, co tu się dzieje:D :p jestem cholernie niewyspana, nie spałam w nocy, bo się uczyłam na ten egzamin (btw zdałam:D), ale czuję się teraz jak wrak człowieka i wszystko do mnie dociera z ogromnym opóźnieniem:p

   Usuń
  4. Powiem Ci, że też mnie to zaskoczyło. Loguję się na bloggera, wchodzę na katalog, wchodzę na strefę grafiki i... nie rozumiem, blog usunięty?

   Usuń
 3. Cześć.
  Wszedłem na tą całą strefę grafiki,a bloga nie ma.Można wiedzieć o co chodzi
  ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To, że blog ma powstać nie znaczy, że już jest utworzony :3

   Usuń
  2. no ale blog już był

   Usuń