Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Wywiader - Yassmine cz. II

Autor: Weronika

Witam was drodzy czytelnicy!
To druga część naszego wywiadu. Dlaczego go podzieliłam? Powód jest jasny. By wam dogodzić oraz byście nie dostali oczopląsu. Życzę miłego czytania!
P.S Przy okazji ikoneczki od Yass

   

10. Jakie twoim zdaniem prace (subtelne, delikatne, jasne, ciemne, mroczne) wychodzą Ci najlepiej?
Szczerze mówiąc, nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Myślę, że w jasnych pracach jestem dużo bardziej oryginalna - mimo wszystko są trudniejsze niż te ciemne. Ale są takie dni, kiedy naprawdę mam ochotę stworzyć coś mrocznego i wtedy tylko takie prace wydają mi się dobre. Moje postrzeganie swoich prac zależy głównie od dnia:D Nie wspominając już o tym, że są dni, kiedy żadna z tych prac mi się nie podoba...:p
11. Co uwielbiasz najbardziej w swoich pracach?
 To, że każda jest inna. Że udało mi się wyjść z takiego jednego 'stylu' prac i każda czymś się wyróżnia. Kiedyś miałam z tym ogromny problem i długo nad tym pracowałam, żeby nie wyglądały jak robione 'na jedno kopyto'. To naprawdę groźna przypadłość grafików, na którą cierpi mnóstwo osób. Zależało mi na tym, aby każda praca była nowym, zupełnie innym, odrębnym tworem. Tutaj również mam pewne zasady, które sobie wymyśliłam w ciągu tych kilku lat i na pewno pomogły mi one z tego wyjść. Dziś jestem prawie zadowolona (bo ja nigdy nie jestem w 100% zadowolona - jestem dla siebie bardzo krytyczna;p).
12. Czy inspirujesz się muzyką?
Oczywiście, chyba jak każdy. Ta inspiracja nie odnosi się tylko do tekstu zawartego na pracy. Słuchając muzyki staram się ją konwertować na pracę graficzną, tworzę zawsze na czuja i pod tym względem jestem jak Willy Wonka. Kiedy słucham smutnych kawałków, wydarzy się coś smutnego to takie prace właśnie tworzę - ciemnie, o niemal grobowym nastroju. Gdy jestem szczęśliwa - tworzę w kolorach, optymistycznie i takiej też słucham muzyki.
13. Czy w Twojej karierze były jakieś zgrzyty? Kłótnie?
Na to pytanie chyba nie muszę odpowiadać:) Myślę, że wszyscy mają dość afer, ja również, a osoby wciąż je wszczynające nie zasługują na rozgłos, na to, by o nich wspominać, a co dopiero mówić.
14. co sądzisz o anonimowych "nołlajfach", którzy zaśmiecają komentarze niepotrzebnym chłamem? Czy tacy delikwenci pojawiają się na Terrible Crash? Ignorujesz ich czy wolisz ostrą wymianę zdań?
Takie osoby nie zasługują na uwagę. Nie pozwalam, by zabierały mi mój czas, którego i tak mam mało, a który z chęcią poświęciłabym jedynie na grafikę. Staram się ignorować takich ludzi, ale często są tak perfidni w swoim działaniu, że muszę zareagować. Ograniczam się wtedy do krótkiej, nie zabierającej zbyt dużo czasu wypowiedzi.
15. Co mogłabyś poradzić początkującym grafikom? Jakaś rada od serca?
Oto najlepsza rada, jaka przyszła mi do głowy: ćwiczyć i być cierpliwym. Nic nie przychodzi od razu, a niektórzy oczekują podania wszystkiego na złotej tacy. Niestety, pójście nie łatwiznę nie gwarantuje niczego. Niczego się nie nauczysz, niczego nie osiągniesz. Ostatnio spotkałam się z pewną osobą, która nazwała pewnego webmastera (tak, to był chłopak) niemiłym, bo nie chciał za nią zrobić szablonu. Coś strasznego. Nie wiem, na co niektórzy liczą. Jedyny sposób to ćwiczyć i być cierpliwym. Ja też zaczynałam, przeniosłam się z Onetu na blogspot w grudniu i nie wiedziałam z tego kompletnie nic. Wystarczyły dwa dni i proszę! Zaczęłam robić szablony. To naprawdę nie jest nic trudnego, tylko trzeba odłożyć lenistwo na bok.
16. Serdecznie dziękuję za wywiad,
pozdrowienia od całej redakcji KG 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz