Chat
zamknij

Informator dzienny - najnowsze wydanie

Dziś wersja informatora dziennego taka, jak się należy czyli pełna faktów oraz przydatnych informacji. Poruszymy tematy takie jak: limit na Kruczych Szablonach - wady i zalety, urlop Cyzi, a także najnowsza impreza graficzna organizowana przez Indiesynth!

    
(c) kas s


Zaczynamy od faktu najważniejszego. Krucze Szablony wprowadza nową zasadę. Ma ona ograniczyć kopiowanie szablonów. Mówiąc jaśniej: szablon na zamówienie można pobrać tylko dwa razy. Jakie są tego plusy? Z pewnością kopiowanie zostanie ograniczone, ale... Jeżeli szablon stanie się wolny należy linkować go na nowo. Mankament numer dwa: w przypadku, gdy zamawiająca straci szablon (np. jej komputer zostanie zresetowany, a wykorzystała możliwość pobrania pracy 2 razy) niestety, ale znów trzeba pracować nad całością od początku. Są tego plusy jak i minusy. Mam nadzieję, że nie będzie żadnego takiego przypadku jak wymieniłam wyżej oraz, że załoga Kruczych Szablonów przemyśli dokładnie decyzję :)

* * * 

Cyzia z bloga Cissy Graphics bierze urlop. Jest to równoznaczne z tym, że nie przyjmuje ona zamówień. Zaległe prace będzie wysyłać na maile zamawiających. Życzymy szybkiego powrotu!

   

Na blogu Indiesynth (tworze royalrockin) trwa właśnie impreza graficzna. Menu jest przebogate! Można zasmakować ikonek, wyśmienitych nagłówków jak i stocków. Prawdziwa uczta! Takim miłym akcentem kończymy dzisiejsze wydanie informatora dziennego. Szykujcie się na przegląd szablonów. Ups! Wygadałam się. Do napisania!

2 komentarze:

 1. Pomysł załogi z kruczych szablonów jest naprawdę ciekawy, ale może wydawać się trochę niepraktyczny. Zastanawiam się co z tego wyjdzie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również uważam, że może to być niepraktyczne. Tak jak pisałam wcześniej: zmawiająca może mieć zresetowany komputer i klapa. Szablonu nie pobierze.

   Pozdrawiam, Venice
   (nowy nick: ~Esther

   Usuń