Chat
zamknij

Informator dzienny

Witajcie kochani! Jest tak strasznie ciepło, że samo wystukiwanie liter na klawiaturze jest męczące. 37 stopni - kto to widział? Dziś kolejne wydanie informatora dziennego (bardziej organizacyjna wersja). Zapraszam wszystkich do lektury!

   
(c) Lee hi
* Rekrutacja *

Potrzebujemy osoby kreatywnej i odpowiedzialnej. Potencjalny kandydat musi mieć czas na bloga. Dobrze wiemy, że posty pisane na szybko nigdy nie wychodzą. Mile widziane doświadczenie w blogowaniu.


Wymagania:
 • nie przyjmujemy bloggerów mających mniej niż 14 lat
 • post ze strony redaktora powinien pojawiać się minimum 3 razy w tygodniu
 • wzorowy współtwórca katalogu angażuje się w wszelakie akcje, sam organziuje konkursy pokazując, że zalezy mu na jego posadzie
Swoje zgłoszenia proszę słać pod adres e-mail katalog.grafikow@o2.pl. W podaniu należy uwzględnić: swój wiek, imię, nick na bloggerze, link do profilu , czy posiadasz/współtworzysz blogi (jakie? podaj adresy) oraz czy dasz radę publikować posty 3 razy w tygodniu.


(c) Anusia

* Wasze idee *
Po raz kolejny dajemy wam wolną rękę. Po raz kolejny z naszej strony pojawia się pytanie: co chcielibyście,  aby pojawiało się na łamach naszego katalogu? Odpowiedź pozostawiamy dla was. Tymczasem proszę Shalis o podesłanie bannera reklamowego swojego bloga do trzech dni! Na prawdę nie chcę by ta szansa przepadła lecz nie mam wyboru. Nie mogę czekać w nieskończoność...

(c) Anusia
* Sprawy iście blogowe *
Pierwszą sprawą jest to, że chętnie nawiążemy z kimś współpracę. Myślę, że na razie najlepszą formą będzie wymiana buttonów. Jeżeli jakiś katalog/spis blogów jest zainteresowany szerszym partnerstwem (tzn. wspólnym projektem) - śmiało piszcie na nasz oficjalny e-mail podany w zakładce KONTAKT. Drugą rzeczą o jakiej was dziś poinformuję są niewielkie, wręcz minimalne zmiany w regulaminie. Proszę w szczególności osoby starające się o członkostwo w naszym katalogu o dogłębne wertowanie każdego punktu.

(c) Anusia

Zmieniłam położenie naszego shout box'a. Teraz znaleźć go możecie w lewym pasku bocznym. Natomiast ten, który widniał na dole naszego katalogu został usunięty.

Uff. To dziś na tyle. Oczekujcie jutro kolejnego przeglądu!
Pozdrawiam ;*

6 komentarzy:

 1. Nasz banner możesz wybrać stąd :) Jaki button wkleisz to Twój gust :) Dla nas to obojętne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklama powinna przepaść bo prosiłam się tydzień o głupi button, ale zrobię wyjątek i dodam reklamę.

   Usuń
  2. Bo są ważniejsze sprawy w życiu niż blog?

   Usuń
  3. No dobra rozumiem, ale trąbiłam o tym tydzień, a ty w tym czasie napisałaś 2 notki na WS więc raczej czas miałaś prawda? W dodatku informowałam na wiosce oraz w co drugim poście na blogu. To chyba wystarczająco dużo czasu, nie?

   Usuń
 2. OMG! Moje ikonki. A ja myślałam, że nikt ich nie weźmie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są genialne więc z pewnością wiele osób przyozdobi nimi posty :)

   Usuń