Chat
zamknij

Informator dzienny

Witam wszystkich. Czas na świeżutkie wydanie informatora dziennego! W dzisiejszym epizodzie dowiemy się m.in jaką nowinę ma dla nas Mrs Wolf z bloga The Spiral Graphic. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do lektury :)

   

Zacznijmy od tematu "z okładki". W piątek, 16 sierpnia (wczoraj) na blogu TSG pojawił się post, w którym autorka oddaje zaległe zamówienia, ale i informuje o zawieszeniu działalności. Jest 5 powodów, dla których Mrs Wolf tymczasowo "odchodzi". Przytoczę fragment wpisu:

"1) Program mi nie działa, a na razie nie mam czasu się tym zająć.
2) Jest sprawa rodzinna, która mnie przytłacza i zasmuca...
3) Mam dość siedzenia przed komputerem godzinami. Zrobienie jednego szablonu zajmuje dużo czasu, 
nawet kilka godzin. Kocham grafikę, ale ile można siedzieć przed komputerem...
4) Czeka mnie ciężki rok, od którego dużo zależy, przez co mam parę rzeczy do załatwienia.
5) Problemy z internetem "

Miejmy nadzieję i trzymajmy kciuki za to, by graficzka jak najszybciej powróciła do załogi Spiralnych Szablonów z powrotem!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Cyzia z bloga Cissy Graphic ogłosiła w zeszłym tygodniu, iż bierze urlop. Powód? Ten sam, przez który ja rzadko odwiedzam katalog - wakacje uciekają! Złożyłaś(eś) zamówienie u Cyzi? Spokojnie! Graficzka będzie oddawać zamówienia wysyłając je na podany przez Ciebie adres mejlowy.

Myślę, że to na tyle ze spraw dotyczących naszych wspaniałych grafików. Dodam tylko, iż ciągle trwa nabór! Więcej możecie dowiedzieć się w zakładce pt."rekrutacja". Do napisania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz