Chat
zamknij

Nowy Design - dzieło Yass

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Z tego, co zauważyliście, katalog był chwilowo zamknięty. Trwały prace nad szablonem. Choć nadal trwają, to i tak otwieram bloga dla Was, nasi najmilsi. Autorką tego cuda jest nie kto inny, jak Yassmine z bloga Terrible Crash. Ja nie wiem, jak jej się za to odwdzięczę :) Jest to praca, którą ta jakże uzdolniona graficzka zgłosiła do naszego konkursu na szablon wakacyjny. Jako, że CSS czy język HTML jest dla mnie czarną magią, poprosiłam Yass, by założyła szablonik. Przepiękny, prawda? Na obrazku widnieje motyw wakacji, a to dlatego, byśmy w nadchodzącym roku szkolnym nie zapomnieli o upalnych popołudniach i romantycznych zachodach słońca. A wy, co sądzicie o naszym nowym designie? Jest on bogaty w CSS, a co najważniejsze, Yassmine zastosowała efekty, których jeszcze nie było. Katalog jest jej królikiem doświadczalnym :) Dziękuję, Yass w imieniu całej załogi!

Pozdrawiam gorąco,
Veronika

5 komentarzy:

 1. Szablon jest taki świeży, radosny i co najważniejsze, na topie! Teraz modne są designy, gdzie grafik wykorzystuje jak najwięcej kodu CSS. Po prostu pięknie. A ten efekt czatu... A spis blogów... O credicie nie wspomnę!

  Wielkie brawa dla Yassmine, bo odwaliła kawał dobrej roboty! Bravo :33

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, Marcelino. Podpisuję się po tym, co napisałaś. Yass jest genialna, po prostu ;*

   Usuń
 2. Naprawdę przyjemny szablon. Najbardziej podoba mi się to kółeczko z autorem i kwadracik z lewej xd :D
  //////
  nie wiem czy jest możliwość dodania ogłoszenia, ale jeśli można to proszę o dodanie.

  Nie loguję się na swoje konto ponieważ nie chcę by od razu zorientowano się o jaki blog chodzi, byłabym wdzięczna za umieszczenie tutaj ogłoszenia :)

  Baner: http://s4.ifotos.pl/img/banneepng_nwxereh.png
  Tekst: Kto pierwszy skomentuję post po powrotny będzie mógł zamówić szablon, o szczegółach w poście 31 sierpnia, wysilicie się przed powrotem do szkoły i zgadnijcie o jakiego bloga chodzi, powodzenia :)


  Z góry dziękuję. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opublikowane.
   Na przyszłość proszę, by wysyłać ogłoszenia na nasz adres e-mail :)

   Usuń
 3. Szablon jest wspaniały i naładowany CSS. Uwielbiam! <3
  Brawo dla Yass!

  OdpowiedzUsuń