Chat
zamknij

Icons #3 - coneq

Witam wszystkich czytelników bardzo serdecznie. Mamy 14 dzień września, sobota. Wreszcie weekend ♥ Czekałam na niego z utęsknieniem. Piątek był zabieganym dniem (urodziny mamy itp.), dlatego postanowiłam rozleniwić się na maksa. Naukę odkładam na niedzielę, korzystam z soboty! W dzisiejszej odsłonie ICONS, mamy zaszczyt gościć prace wykonane przez Jet. Zapraszam!

   
(c) CONEQ
   
   
   
   
   
   
http://i51.tinypic.com/2cse6hs.jpg http://i54.tinypic.com/2nbg5f4.jpg  http://i53.tinypic.com/5wf6ea.jpg
http://i51.tinypic.com/bey3vp.jpg http://i56.tinypic.com/25slgus.jpg http://i55.tinypic.com/2zhdwqr.jpg http://i56.tinypic.com/2rwsv1l.jpg
http://i53.tinypic.com/2yvqnuq.jpg  http://i54.tinypic.com/141merq.jpg 
    
   
   
   
   
   
  http://i50.tinypic.com/14sk51k_th.jpg 
   
   http://s6.tinypic.com/34xq0ds_th.jpg
   
  http://i43.tinypic.com/1eb5t4.jpg 
   
   
  

Podobają wam się te ikonki? Jeżeli chcecie więcej, zapraszam tutaj: http://coneq.blogspot.com/p/gallery-icon.html - nie potrafiłam podjąć decyzji, które dodać. Jest ich niezliczona ilość, a wszystkie mają w sobie to coś. Co o nich sądzicie?

5 komentarzy:

 1. Ciekawe ikony!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zrobiliście mi bardzo miło niespodziankę, bardzo się cieszę oraz dziękuję za to że akurat to moje ikony pojawiły się na tym katalogu. Jest to dla mnie wielki zaszczyt i uznanie.

  Dla mnie jako autorki każda z tych prawie 500 ikon jakie udało mi się wykonać przez niemal 5 lat znaczy coś innego, z każdą mam miłe wspomnienia, przy tworzeniu każdej towarzyszyły mi inne emocje, które wracają gdy spoglądam na nie. Ikony to bez wątpienia mój ulubiony dodatek, mimo że są małe można na nich naprawdę dużo pokazać. Ja zawsze starałam się być outsiderem jeżeli chodzi o styl ich wykonywania, prosty, subtelny, starałam się pokazać wyjątkowość przyrody czy ludzi, to coś co jest w nich wyjątkowego i szlachetnego i cennego...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Innymi słowy, jedyne co zrobiłaś w niich to użycie koloryzacji?

   Usuń
  2. Mylisz się w ikonach używane są też textury, napisy, akcję lub koloryzację.

   Usuń