Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Informator dzienny

Autor: Weronika

Uf, dawno mnie tutaj nie było. Nauka, nauka i jeszcze raz nauka, ale daję radę. Przybywam do was ze świeżutkim (jeszcze ciepłym) informatorem dziennym, a w nim m.in: upadek Galerii Psychodelicznej Seleny, niepewny los Graphical Thoughts, czyli czarne chmury nad  krainą grafiki.

   
(c) JET
12 września, na łamach GPS, został opublikowany post. Selene informuje w nim, że blog upadł. Jestem wstrząśnięta tą informacją. W końcu przed rozpoczęciem roku Sel zapewniała o powrocie do graficzenia! Blog, choć pozbawiony szaty graficznej, nadal ma na swoim koncie spory zasób grafiki. Przytoczę fragment wypowiedzi Selene:

"Blog zawieszony, do odwołania. Powodów nie będę wypisywać. Jakby ktoś coś chciał pobrać to wszystko w odpowiednich zakładkach jest. Blog upadł, z resztą to widać. Nie wiem, czy się kiedyś podniesie, ale nie usuwam, bo trochę pracy w to włożyłam."

Wielka szkoda. Ceniłam ciężko pracę tejże graficzki z resztą jak każdy. Miejmy nadzieję, że Selene zmieni zdanie, wróci na GPS i wszystko będzie, jak dawniej.

   
(c) JET

Choroba, nauka, mała-wielka awaria. To trzy powody, dla których los Graphical Thoughts jest niepewny. Na forum GT, 8 września, Raion opublikowała post w imieniu Tyler. Dowiadujemy się z niego, że Tyler ma teraz sporo na głowie, a także, że blog ma niepewną przyszłość. 

"(...) Z przykrością informuję, że to miejsce zostaję zawieszone co najmniej na miesiąc, no może ciut dłużej. Ciekawi was pewnie powód? Jasne, przecież to oczywiste. Jest ich kilka. Dla niektórych to błahostka no, ale po kolei. Nowy rok szkolny. (...) Kolejny to choroba. Spokojnie, to nic aż tak poważnego. W szpitalu jej nie spotkacie. Chyba, że psychia... Czekajcie, ona to może jeszcze z komórki przeczytać. (...) Gdyby tego mało. Laptop Tyler odmówił posłuszeństwa. Wziął się i popsuł. Niestety nie będzie wiadomo ile potrwa naprawa. Może miesiąc? Niestety ciężko to określić. Na tym laptopie było wiele materiałów, których nie będzie dało się odtworzyć. Całe wakacje je przygotowywała, a wszystko stracone. Tyle godzin pracy i zaangażowania. Wiecie, każdy ma prawo się wściec, prawda? Przez jakiegoś głupiego wirusa straciła lapka. A z nim GT (...)"

Ja, wraz z całą ekipą Katalogu trzymamy kciuki, by te czarny chmury nad Graphical Thoughts, jak i nad Galerią Psychodelicznej Selene zniknęły (jak najszybciej!). Zauważyłam, że na naszym szałciku Kreaturka pozostawiła link. No tak, popełniłam kosmetyczny błąd, który już pędzę naprawiać. Myślę nad zatrudnieniem bety. Co o tym sądzicie? Jeszcze raz przepraszam, że zaglądam tak rzadko. A tak z innej beczki: jutro kolejny post z serii "Icons". Oczekujecie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz