Chat
zamknij

Wyniki sond

Sierpień dobiegł końca, a co za tym idzie, nasze sondy także! Dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Sondy na wrzesień są przygotowywane. Nie przedłużając,oto wyniki:

   
(c) Grungeyouth

Najlepszy blog szabloniarski sierpnia <<-- kliknij, by zobaczyć sondę
Pierwsze miejsce - Zaczarowane szablony128 głosów
Drugie miejsce -  Szablonownica  -108 głosów
Trzecie miejsce -  Ministerstwo szablonów - 49 głosów

wszystkich głosów: 385

Najlepszy blog prywatny sierpnia <<-- kliknij, by zobaczyć sondę
Pierwsze miejsce -  Terrible Crash  - 60 głosów
Drugie miejsce -  Natt liv  - 44 głosów
Trzecie miejsce - Maudlaisy 33 głosów

wszystkich głosów: 254

2 komentarze:

 1. Bardzo proszę o dodanie, możliwie jak najszybciej ogłoszenia o treści:

  ( Obrazek: http://oi39.tinypic.com/2mp0kg2.jpg )

  Dziś bardzo ważna rocznica, o której coraz więcej osób zapomina. Dokładnie 74 lata temu 1 września 1939 roku rozpoczęła się największa i najkrwawsza wojna w dziejach ludzkości. Z rąk której zginęło ponad 70 milionów niewinnych i mniej winnych ludzi. Piszę o tym aby przypomnieć wam, o ofiarach o mechanizmach wojny, bo tylko pamięć uchroni nas przed nie popełnieniem tych samych błędów w przyszłości. W tym wyjątkowym dniu warto zastanowić się nad sobą i nad całym światem. Warto zastanowić się co można jeszcze uczynić dla ludzi, dla świata, dla Pokoju. Aby jarzmo wojen nie pochłaniało już ofiar lub tych niewinnych ofiar było coraz mniej. Dlatego zachęcam wszystkich do akcji na rzecz Pokoju, każdy z Was może zamanifestować swój sprzeciw wojnom oraz upamiętnić ofiary wklejając symbolicznie w tym dniu na swój blog, konto społecznościowe lub stronę, Pacyfę - międzynarodowy symbol pokoju.

  Z wyrazami szacunku JET ( link: http://coneq.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak grochem o ścianę...
   Ostatni raz dodaję ogłoszenia, które zostają opublikowane w komentarzach. Jest zasada, by wysyłać je na email, więc proszę o tym pamiętać na przyszłość.

   Usuń