Chat
zamknij

Przegląd graficzny - Rose Perdu

Pod ostatnim postem (pojedynek graficzny Szablonownicy i Zaczarowanych Szablonów) wybuchła niezła burza. Chciałabym sprostować kilka rzeczy. Ja rozumiem w pełni właścicielkę Zaczarowanych, ale zgłaszając się do katalogu akceptuje się niektóre rzeczy np. to, że w przyszłości spis publikować będzie przeglądy szablonów, czy pojedynki graficzne, w których dany blog będzie brał udział. Promujemy grafików i to za darmo, więc nie widzę sensu oburzania się za coś takiego. Nie będę więcej odbiegać od tematu, czas na przegląd szablonów z Rose Perdu!

   

Szablony:
 photo podl1050dszablon1_zpsde4f1da7.png 
 photo podgl1050dma1420y_zpsc131d1e9.png  photo podgl1050dma1420y_zps3e4cba74.png

Nagłówki:
 
 
 
 photo podgl1050d33_zpsbcc2abb5.png 

W dzisiejszym przeglądzie szablonów pojawiły się prace z bloga Rose Perdu. Prócz tego, znaleźć tam można tekstury, stocki, czy sygnatury. W imieniu katalogu, serdecznie zapraszam :) Tymczasem, do napisania!

Edit: Rekrutacja trwa! Szukamy osoby odpowiedzialnej, zaangażowanej w swoje działania oraz wywiązującej się ze swoich obowiązków. Więcej informacji na ten temat znaleźć można tutaj: http://katalog-grafikow.blogspot.com/p/buttony_20.html

5 komentarzy:

 1. A się zdziwiła gdy weszłam na bloggera i zobaczyłam moją ikonkę z Keatonem jako miniaturkę waszego posta :) Potem spojrzałam na tytuł i takie "wow". Jestem zaszczycona, że poświęciliście całą notkę na moje prace :) Bardzo wam dziękuję.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma za co kochana, nie ma za co :)
  Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę o opublikowanie ogłoszenia:
  Wczoraj na blogu http://brillammente.blogspot.com został opublikowany post Halloweenowy.
  Chcesz przyozdobić swojego bloga trochę bardziej mrocznie ? Zapraszam po zapas dodatków w tym oto klimacie. Nie zawiedziesz się, a za to trochę grafiki wpadnie w twoje ręce!
  Autorka #Brill zachęca do odwiedzin :)
  I banner: http://img196.imageshack.us/img196/9140/r71i.png

  OdpowiedzUsuń
 4. i chciałabym zgłosić, że w "co nowego u grafików" nie ukazał się mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoszenie dodane.

   Czasem blogger z opóźnieniem dodaje niektóre blogi do aplikacji i często zdarzają się błędy. Niestety, ale to już nie moja wina, że coś się nie wczytało. Aktualnie postaram się jakoś zadziałać w tej sprawie, ale tak jak wspomniałam wcześniej, to najprawdopodobniej wina systemu, gdyż wczoraj Brillamente widniało w "co nowego u grafików". Wchodziłam tam zobaczyć szablony :)

   Usuń