Chat
zamknij

Przegląd szablonów - Überschrift

Witam wszystkich bardzo serdecznie w ten chłodny, jesienny, październikowy dzień. Mogłabym tak bez końca. I choć za oknami ponuro, szaro i smutno, ja jestem dziwnym trafem wesoła. Sama nie znam powodu. Wydarzenia sprzed kilku dni mną mocno wstrząsnęły. Dotknęła mnie sprawa usunięcia Graficznego Spisu. Wątpię, by przypadkiem były tajemnicze, niespodziewane zniknięcia katalogów z blogami graficznymi. Czy to wina bloggera? A może jakiś zazdrosny hacker próbuje się pozbyć wrogów? Dziwne. Nie da się tego w racjonalny sposób wyjaśnić. Od teraz dawny GS możecie znaleźć tutaj: graficzny--spis.blogspot.com

  
(c) JET
Dziś przyjrzymy się pracom, które dumnie widnieją na blogu Überschrift. W skład załogi tejże szabloniarni wchodzą wanilijowa, jak i Leech. Zobaczmy efekt współpracy obu graficzek.

 
 
 
 

Każdy szablon jest inny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Autorki wkładają w swoje dzieła dużo serca, czasu pasji, bo to przecież dzięki chęci tworzenia na światło dzienne wychodzą takie cuda, jakie zaprezentowałam w tym przeglądzie. Do napisania!

5 komentarzy:

 1. Hej. Ostatnio zapisałam się do katalogu. Dodałam na bloga notkę z szablonami, ale informacja nie pojawiła się w "Co nowego u grafików?". Mogłybyście to zmienić? Byłabym wdzięczna :)
  Pozdrawiam i z góry dziękuję :)
  rockowa-artystka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już dodane.
   Przepraszam za niedopatrzenie.

   Usuń
  2. Nic nie szkodzi. Każdemu może się zdarzyć :)

   Usuń
 2. Coś nie działa w sondzie na blog prywatny..

  OdpowiedzUsuń