Chat
zamknij

Icons #5

Witajcie kochani! Ostatnie dni mijają szybko, a święta coraz bliżej. Niesamowite, bo przecież niedawno mieliśmy wakacje, początek roku szkolnego, dzień zaduszny. Ostatni post z serii "icons" pojawił się na forum katalogu 20 listopada, a ja czuję jakby to było w zeszłym roku. Dlatego też dziś pora na piątą część naszego tygodnika! Dziś zaprezentuję ikony pochodzące z bloga rose-perdu.blogspot.com - zapraszam!

   
   
   
   
    
    
   
    

Agusia__ ma talent do tworzenia ikon i co do tego nie ma wątpliwości. Jednak szkoda, że na blogu jest ich tak mało. Osoby zainteresowane zachęcam do częstego odwiedzania Rose Perdu. Prócz ikon znaleźć tam można m.in szablony, nagłówki, koloryzacje i różnego rodzaju tekstury - do wyboru, do koloru!. Informuję, że za kilka dni zmieni się szata graficzna katalogu. Nic więcej zdradzić nie mogę, bo i tak wiecie już zbyt wiele :) Trzymajcie się, pozostaje mi tylko życzyć wam, byście dotrwali do weekendu kochani!

3 komentarze:

 1. Brethanie's27 listopada, 2013

  Ciekawe ikonki! Najbardziej podoba mi się 1 i 3 rząd :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za napisanie notki z moimi ikonami :) I chociaż sama nie uważam, abym miała talent do ich robienia to dziękuję za te miłe słowa :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bądź taka skromna. Ikon nie robi się w 5 minut, tylko do tego trzeba przysiąść i mieć w głowie zarys całokształtu, by całość jakoś się prezentowała :)

   Usuń