Chat
zamknij

Nabór do redakcji katalogu

Witajcie kochani! O Corrine słuch zaginął kompletnie, zauważyłam, że sama usunęła się z autorów. Frambuesa bardzo rzadko się udziela na katalogu, więc właściwie jestem tu tylko ja. Fakt faktem, że notki pojawiają się dość regulanie (bynajmniej bardzo się o to staram), ale nadal poszukuję jakiegoś pomocnika. Zadanie, jakim jest współtworzenie katalogu nie jest trudne. Sama zaczynałam od zera nie wiedząc nawet co to jest ikona albo sygnatura, dlatego też prawie każdy może się tego podjąć. Dlaczego prawie? Otóż mam dla przyszłego autora kilka wymagań (proszę się nie stresować, nie są jakoś specjalnie wyimaginowane).

a) ukończenie 13. roku życia
b) znajomość zasad ortografii, interpunkcji oraz umiejętność układania sensownych zdań
c) umiejętność obsługiwania bloggera (wiedzieć jak napisać post, jak dodawać zdjęcia, pogrubiać czcionkę, podkreślać, wstawiać zwijanie tekstu, cytatu, etykietowanie postów itp.

Najważniejszym wymaganiem jednak jest to, by autor wykazywał się kreatywnością oraz zaangażowaniem w życie katalogu. Post z jego strony powinien pojawiać się minimum 2-3 razy w ciągu tygodnia. Osoby zainteresowane, którym odpowiadają powyższe warunki proszone są o kontakt mejlowy pod adresem katalog.grafikow@o2.pl - proszę, by w zgłoszeniu zamieścić: swoje imię, link do swojego profilu bloggera, wiek, czy współtworzysz blogi (jakie? podaj adresy) oraz czy znasz podstawowe zasady ortografii i interpunkcji. Na wszystkie listy czekam z niecierpliwością! Współtworzenie katalogu grafików to ciekawa przygoda, dołączysz? 

7 komentarzy:

 1. Wysłałam zgłoszenie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bynajmniej nie znaczy tego samego co przynajmniej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz jaja pisząc z anonima, koleżko. W końcu twój komentarz to taki pojazd po znajomości zasad polszczyzny redakcji...

   Usuń
  2. Nie, nie mam.
   Po prostu zrobienie tak częstego błędu jest, według mnie, trochę głupie.

   Usuń
  3. Ważne, że, ludzie, rozumieją, sens, i przekaz, zdania ,panie, sraczko ,przecinkowy znawco, ortografii.

   Usuń
 3. Warto spróbować. Wysyłam zgłoszenie !!!

  OdpowiedzUsuń