Chat
zamknij

Ogłoszenia tematyczne


Już 03.12.2013r. Terrible Crash będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji zapraszam wszystkich na specjalny, nieco bogatszy w dodatki i szablony post urodzinowy. Przyjdź i świętuj razem z nami! :)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 


04.12.2013 na blogu Tell me goodbye pojawi się pierwsza, dłuższa notka tematyczna. Mam nadzieje, że docenicie mój wkład i pracę.
Zapraszam: Bommie

4 komentarze:

 1. Coś tu jest nie tak. Piszecie:
  "prywatny (gdy blog jest prowadzony przez jednego grafika), szabloniarski (gdy na blogu współpracuje dwie lub więcej osób)".
  To co w prywatnych robią Krucze Szablony, Royal Roses, Felkowo-Listkowy? To samo dotyczy Księżycowych Szablonów (Dora odeszła, ale nabór jest otwarty, bo Astroo sam bloga nie będzie prowadził) i Natt-liv (tu też przez jakiś czas były dwie autorki, jedna odeszła, ale nabór jest otwarty). Chyba trzeba te blogi przenieść.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściciele zgłosili swoje blogi do danych kategorii, więc nie ode mnie zależy czy blog ma być w takiej czy innej (sama przenieść ich nie mogę bez zgody osób, których blogi zostały zgłoszone).

   Usuń
  2. To wprowadzanie w błąd czytelników. Czy jak założę sobie bloga prywatnego o nazwie ABECEDE i nie posiadając załogi zgłoszę się do szabloniarni tylko po to, by być pierwszym linkiem z góry i mieć więcej wejść, to mnie dodasz? Moim zdaniem to Katalog powinien o to dbać. Od tego są te kategorie, żeby ich przestrzegać. A wiadomo, że reputacja Katalogu i to, co myślą o stronie jego Czytelnicy nie jest w ogóle przedmiotem zainteresowania osób zgłaszających się. To w Waszym interesie leży rzetelność tej strony.

   Usuń
  3. Ale to w interesie właściciela leży, by zgłosił bloga do odpowiedniej kategorii. Tu już nie chodzi o katalog. To admini blogów muszą dokładnie przeczytać regulamin i dostosować się do zasad. Wszystko jest wyjaśnione (mam na myśli opisy kategorii), więc właściciel bloga wie, co robi. Bezczelnym byłoby przekładanie blogów do innej kategorii bez zgody właścicieli prawda?

   Chyba, że anonim wie lepiej. Tyle w temacie.

   Usuń