Chat
zamknij

Informator dzienny

Witajcie drodzy czytelnicy! Mam dla was kolejne wydanie informatora dziennego, który ostatnim czasem rzadko pojawia się na forum katalogu. W dzisiejszym wydaniu m.in: aktualne imprezy graficzne, zaskakujące odejście znanej graficzki, niespodziewany powrót, a także otwarcie pewnej szabloniarni. Poszczególne informacje rozdzielone są pięknymi ikonami autorstwa Yassmine. Zachęcam do lektury :)

   
(c) Terrible Crash
Aktualne imprezy graficzne
Ministerstwo szablonów {kliknij, by podejrzeć imprezę }
Tworzone z sercem {kliknij, by podejrzeć imprezę}
  
Z przykrością informujemy iż Latte, współtwórczyni Fabryki Szablonów, kończy swoją działalność na tymże blogu. Powody odejścia znaleźć można TUTAJ. Jeżeli lubiliście jej prace, spokojnie! W przyszłości graficzka chce przyłączyć się do załogi innej szabloniarni, więc z pewnością poinformujemy was o tym fakcie. Przedstawiam fragment notki pożegnalnej, jaką znaleźć można na FS.

"Dzisiaj nie jest normalna notka, jak widać po tytule. Jest to bowiem notka pożegnalna. Kochani, jutro mija dokładnie pięć miesięcy, odkąd opublikowałam tu pierwszą notkę. (...) Czemu odchodzę? Otóż mam już dość problemów prywatnych, ktoś bardzo mi bliski leży teraz w szpitalu. Poza tym już dawno rozważałam odejście z FS do jakiejś innej szabloniarni. I chyba niedługo (oczywiście kiedy wszystko się u mnie unormuje) wezmę udział w jakimś naborze, bo żyć bez grafiki nie potrafię. Jak na razie jednak posiedzę bezczynnie w domu"

   
(c) Terrible Crash

Anaya powraca do gry! Jak oznajmiła na swoim blogu, zaczyna wszystko od nowa. Graficzka poszukuje przez to prawej ręki, która pomogłaby jej w "ogarnięciu" bałaganu spowodowanego długą nieobecnością. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mejlowy.

"Witam wszystkich ponownie. Wracam do gry, a co za tym idzie, zaczynam na nowo zabawę z szablonami. Notki nie będą pojawiać się zbyt często. Również szablony nie będą produkowane hurtowo. (...) Poszukuję osoby, która zechciałaby podjąć ze mną współpracę na czas nieokreślony. Ów osoba miałaby za zadanie pilnowanie ładu i porządku na blogu. Sprawdzałaby zakładki, uaktualniałaby je w zakresie współpracy z innymi blogami. Kontrolowałaby stare posty, gdzie sprawdzałaby bytowanie szablonów. Jeśli jakiś musiałby trafić do galerii, po prostu by go tam wrzucała."

  
(c) Terrible Crash

Szablon Art, najnowsze "dziecko" Katalogu Grafików, oficjalnie rozpoczął swoją działalność! Serdecznie zapraszamy na nowo otwartą szabloniarnię, która ciekawie się zapowiada. Blog istnieje od kilku dni, a co za tym idzie autorka poszukuje osób chętnych do współpracy.

"Oficjalnie otwieram nową szabloniarnię - Szablon Art. Mam nadzieję, że blogerom przypadną do gustu nasze szablony i będę odwiedzać SA bardzo często. Na razie jestem tu sama. Zachęcam zainteresowanych do zgłoszenia się do naboru. Informacje znajdziecie w zakładce "Nabór."

2 komentarze:

 1. Oj tak, ikonki Yass aż zapierają dech w piersiach. ;) Zresztą jak każda z jej prac.
  Jak fajnie, że Anaya wraca. Tęskniłam za nią i za jej pracami.
  Bardzo dziękuję za miłą opinię o moim blogu.
  Pozdrawiam, Channel.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, nie ma za co. Ja tylko napisałam całą prawdę o twoim blogu.

   Usuń