Chat
zamknij

Katalogowy przegląd sygnatur

Witajcie! Czy tylko ja mam problemy z bloggerem? Krąży plotka, że administratorzy usunęli opcję obserwacji blogów. Może jakaś aktualizacja? Oby sprawa jak najszybciej się wyjaśniła. Cóż, odbiegając od tematu, dziś mam dla was przegląd sygnatur z kilku graficznych blogów (znanych i mniej znanych). Zapraszam do lektury.
sygnaturki sygnature
sygnaturki You loved me back to life
sygnaturki sygnaturki

 
 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Dzisiejszy przegląd jest przebogaty w wyśmienite sygnatury stworzone przez początkujących grafików oraz  tych bardziej zaawansowanych. Co sądzicie o ich pracach? Podobają wam się? Ja jestem nimi zauroczona!

2 komentarze:

  1. Witam, chciałabym zamieścić ogłoszenie:
    Święta. Magiczny czas, w którym wszystkie spory i problemy odpływają w niebyt. Nie męczą nas szkoła, praca czy inne przykre obowiązki. Spędzamy czas z rodzinami, a gdy zasiadamy przy świątecznym stole, każdy czeka by spróbować wszystkich wigilijnych potraw. Nastrojona choinka, oświetla blaskiem uśmiechnięte twarze, a pod nią, kryje się góra prezentów, która czeka by, tylko wszystkie rozpakować. Z tej okazji, Tworzone z Sercem także mają dla was wyjątkowy prezent. Już 22 grudnia o godzinie 20.00 mikołajki z TzS zasypią wszystkich wyjątkowymi i niespotykanymi dotąd graficznymi upominkami, które z pewnością zachwycą każdą i każdego z was! Serdecznie zapraszamy, poczuj wraz z nami magię świąt!
    Button: http://imageshack.com/a/img703/2512/9mhm.png
    Z góry serdecznie dziękuję. :3

    OdpowiedzUsuń