Chat
zamknij

Ogłoszenia tematyczne + podziękowanie

Święta to czas miłości i nadziei, ale też.. rozdawania szablonów! Z tej okazji zapraszamy na imprezę graficzną, która odbędzie się na Ministerstwie Szablonów od dnia 27 do 29 grudnia. Życzymy również Wesołych Świąt!


.....................................................................................................................

Serdecznie zapraszam na post świąteczny, który już się pojawił. Znajdziesz tam wiele przydatnych dodatków, m.in paczki tekstur i nagłówki. Mimo, że post opublikowany z małym poślizgiem to wszystko już gotowe. Dodatki znajdziesz na bloodbonds.

.....................................................................................................................

W wigilijny wieczór na Krytycznej Bieli opublikowany został specjalny świąteczny post. Nie brakuję w nim szablonów, sygnatur i dodatków graficznych. Są też niespodzianki. Chcesz się przekonać jakie? Nie czekaj. Zajrzyj na naszą Noc Wigilijną.....................................................................................................................

Podziękowanie
Chciałam z całego serca podziękować Yassmine za to, że przemieniła kolorystykę szablonu. Nękałam ją dzień w dzień mejlami (nie zdziwię się, jak Yass mnie znienawidzi ;p) od listopada, ale jak widać opłacało się. Jest tu przecudownie! Szablon zostanie z nami do wiosny, a co dalej? Pożyjemy, zobaczymy. Jeszcze raz ogromne brawa dla Yassmine za kawał dobrej roboty :)

8 komentarzy:

 1. Proszę o opublikowanie ogłoszenia :)

  "Serdecznie zapraszam na post świąteczny, który już się pojawił. Znajdziesz tam wiele przydatnych dodatków, m.in paczki tekstur i nagłówki. Mimo, że post opublikowany z małym poślizgiem to wszystko już gotowe. Dodatki znajdziesz na bloodbonds"

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za opublikowanie ogłoszenia ;)
  Po za tym genialny nowy wygląd! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Mógłbym prosić o opublikowanie ogłoszenia?

  Grafika: http://2.bp.blogspot.com/-Z0k3wz4m8T4/UrmGqQL2zDI/AAAAAAAACJ8/A_ylpIWa9B4/s1600/23.png

  "W wigilijny wieczór na Krytycznej Bieli(http://krytyczna-biel.blogspot.com/) opublikowany został specjalny świąteczny post. Nie brakuję w nim szablonów, sygnatur i dodatków graficznych. Są też niespodzianki. Chcesz się przekonać jakie? Nie czekaj. Zajrzyj na naszą Noc Wigilijną(http://krytyczna-biel.blogspot.com/2013/12/333-341-grudnien-noc-wigilijna.html)"


  Pozdrawiam, Raion

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój numer GG to 25479755.
  na pytania z miłą chęcią odpowiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za opublikowanie ogłoszenia :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuje za opublikowanie ogłoszenia :)

  OdpowiedzUsuń