Chat
zamknij

Wyniki sond

Listopad dobiegł końca, a więc czas na wyniki obu sond! Walka była zażarta między Szablonownicą, a Zaczarowanymi szablonami - obie szabloniarnie znajdują się na pierwszym miejscu podium! Co do blogów prywatnych, definitywnie Terrible Crash zwycięża kolejny raz z rzędu. Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział w naszej sondzie!

SZABLONIARNIE
I -sze miejsce: Szablonownica- 24 głosów
I-sze miejsce: Zaczarowane szablony - 24 głosów
II-gie miejsce: Ministerstwo szablonów - 19 głosów
III-cie miejsce: Wioska szablonów - 18 głosów


BLOGI PRYWATNE
I -sze miejsce: Terrible Crash - 88 głosów
II-gie miejsce: Coneq- 71 głosów
III-cie miejsce: Maudlaisy - 31 głosów

44 komentarze:

 1. Nie wiem do końca, czy w dobrym miejscu to piszę, ale czy jak zmieniłam adres bloga to muszę od nowa się zgłaszać, czy tylko muszę poinformować o zmianie i podać aktualne dane? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy informacja z nową nazwą i adresem oraz jak nazywał się twój poprzedni blog.

   Usuń
  2. Odwołuję się tutaj do regulaminu, ponieważ tam jest wszystko napisane :)

   Usuń
  3. Czytałam, czytałam, ale pewnie przeczytałam za szybko :P

   A więc zmieniłam adres bloga z pretenditsfine na bloodbonds, z nazwy Total Expression na Blood Bonds

   Usuń
 2. Jestem mile zaskoczona, że wspięłam się na sam szczyt, to utwierdza mnie w przekonaniu że mimo upływu lat nadal robię coś co podoba się nie tylko mi ale i innym, Jeszcze raz Wielkie Dzięki, respondentom jak i kapitule która mnie nominowała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba Ci się coś pomyliło, bo drugie miejsce to bynajmniej nie jest szczyt. Poza tym... Głosowali na Ciebie jedynie czytelnicy telenovel, którzy mają zerowe pojęcie o grafice. Naprawdę myślisz, że jesteś lepsza od Natt-liv, Brillammente, Rockowej Artystki? Żal mi Ciebie, bo graficznie nie dorastasz im do pięt, a mimo tego wciąż się uważasz za nie wiadomo kogo.

   Usuń
  2. POPIERAM

   Usuń
  3. Niech ktoś ją w końcu sprowadzi na ziemię! Albo od razu ją wykreślić z Katalogu, bo przepraszam bardzo ale bazy do ikon to nie grafika. Nie ma tam poza nimi nic. Nic użytecznego. Przez tego jej bloga tylko inni prawdziwi graficy są poszkodowani, bo zajęliby wyższe miejsca, gdyby nie te głupie telenowele!

   Usuń
  4. To nie są telenowele. To są "REFLEKSJE". Takie życiowe i tak strasznie inspirujące, że czuję orgazm xdd Po co się laska wgl ciśnie ze swoimi bazami do katalogu? Za widły!!

   Usuń
  5. Refleksje to są na Coneq. Ja mówiłam o jej drugim blogu, gdzie zareklamowała głosowanie na Coneq i gdzie ma mnóstwo czytelników, a wiesz kto się do nich zalicza? Stare baby, które czytają tego bloga, bo są tam streszczenia odcinków wszystkich głupich telenowel. W dodatku streszczeń tych Jet nie pisze sama, tylko przepisuje ze Świata Seriali! w ten sposób zdobyła głosy, a te głupie baby oglądające telenowele nawet nie wiedziały na co głosują! To jest tak żałosne i beznadziejne, że aż brak słów.
   LINK

   Usuń
  6. Zazdrościsz jej sukcesów, bo sama nie jesteś na tyle popularna by ją pokonać. Stwórz popularniejszego bloga to wygrasz. Jak można oskarżać ją o to, że jest popularna i dlatego wygrywa. Paradoks!

   Usuń
  7. "bo zajęliby wyższe miejsca, gdyby nie te głupie telenowele!" - widać taka osoba wyprzedziła cię, stąd ta złość???

   Usuń
  8. Co by nie mówić o niej. Jet to wciąż jedna z najpopularniejszych osobowości internetu, czy to się podoba czy nie, popularność zawsze będzie jej pomagać w takich konkursach! A te zamieszanie utwierdza jej status.

   Usuń
  9. Cholera, nawet nie mam bloga, który mógłby się znaleźć w tym spisie! Piszę jedynie opowiadanie, a że od czasu do czasu zamawiam sobie szablony to wiem, kto na takie wyróżnienie zasługuje i na pewno nie jest to Jet.

   "Zazdrościsz jej sukcesów, bo sama nie jesteś na tyle popularna by ją pokonać."
   Hahahahaha, a to dobre! Jak widać Jet wcale nie jest nie do pokonania, zresztą... Naprawdę sądzicie, że chodzi o to, by kogoś pokonać?!
   Ludzie, ja mam to gdzieś, czy ten Telenovel jest popularny, czy nie. Niech sobie będzie. Ale to nie jest sonda na najbardziej popularnego bloga, tylko na najlepszy blog graficzny, z szablonami, dodatkami i innymi grafikami. Ani Coneq, ani Telenovel takim blogiem nie jest.

   Usuń
  10. Chyba sama sobie piszesz te komentarze, Jet:p Nie "te" zamieszanie, a "to" zamieszanie, tłumoczku. Nigdy nie nauczysz się poprawnie pisać, co nie?

   Usuń
  11. "Co by nie mówić o niej. Jet to wciąż jedna z najpopularniejszych osobowości internetu, czy to się podoba czy nie, popularność zawsze będzie jej pomagać w takich konkursach! A te zamieszanie utwierdza jej status."

   Ten komentarz na pewno napisała Jet we własnej osobie! Tylko ona może ośmielić się publicznie napisać, że ktoś w blogosferze może być osobistością xD zresztą poprzednie utrzymane są w podobnym stylu.

   Usuń
  12. Bogini Grafiki - jest tylko jedna! he he

   Usuń
  13. Wszyscy wiedo ze jestem byla i bede naj a ty mozesz tylko potrzymac na chwile mojo berlo, zobaczyc to czego nigdy nie zdobedzesz

   Usuń
  14. Hahaha dobre! :D
   Czy ktoś w końcu wytłumaczy tej dziwaczce, że tak naprawdę osiągnęła... no właśnie, gówno?! xD

   Usuń
  15. Kochane Anonimy! Widzę, że jest nas więcej, niż śmiałam przypuszczać. Kto jeszcze uważa, że blog Jet nie reprezentuje sobą kompletnie nic, łapki w górę! W zasadzie możemy sobie stworzyć jakieś miejsce, gdzie się zjednoczymy w bólu, jaki niewątpliwie wywołuje u nas fakt, iż jej podniosła twórczość, sztuka niewątpliwie wysoka jest niezrozumiała dla takiego plebsu jak my. Co proponujecie?

   Usuń
  16. Dlaczego tutaj jedna osoba toczy ze sobą dialog!

   Usuń
  17. "miejsce, gdzie się zjednoczymy w bólu." Brzmi jak zapowiedź Yass dotycząca stworzenia swego fanklubu!

   Usuń
  18. No wybacz, ale je dotarłam dopiero teraz i chyba reszta już sobie poszła, bo nikt mi nie odpisał:( Co nie zmienia faktu, że lepiej mi ze świadomością, że ludzie mają jeszcze rozum i dostrzegają absurdy pokroju Coneq. Czasem mi się wydaje, że zostałam sama. Na szczęście jest jednak inaczej i nie jestem osierocona w swych poglądach.

   Usuń
  19. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  20. Zabawne, że nawet jak Yass się nie wypowiada to wciąż ktoś o niej wspomina i to przy każdym idiotyzmie ze strony Jet. Chyba się w niej zakochałeś, Anonimie!
   No nie wiem, jak Wy, ale ja nie musiałabym nawet wiedzieć o jej istnieniu by dostrzegać, jaką beznadzieją jest Coneq na tle innych blogów. Jestem rozczarowana, że to coś odebrało miejsce takim blogom, jak Maudlaisy, Natt-liv, Graphical Thoughts...

   Usuń
  21. Ooo, Jet! Witamy!

   Usuń
 3. Coś mi mówi że te anonimki zostawia jedna i ta sama odwieczna osoba. Żal mi osoby która bojąc się mnie ucieka się do taki zachowań przestępczych wręcz zachowań na moją osobę. Przypominam o Art. 190a KK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,
   podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3.
   § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.

   Usuń
  2. POZEW PŁYNIE!
   Policja, przyjedźcie ino na internety. Tak, na katalożek grafików...Co? Nie, przestępstwo, szybko, szybko!

   Usuń
  3. Jet, czy Ty naprawdę nie widzisz, że straszenie ludźmi prawem, którego znaczenia nie pojmujesz, jest idiotyczne?!
   "uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia"
   Nikt Ci nie napisał, że chce Cię zabić. Nawet nikt nie napisał nic na Ciebie, tylko na Twojego bloga, bo jest głupi i nic nie wnosi do blogosfery:) Niech by sobie już był, bo każdy ma prawo blogować, ale co on robi w tej sondzie?! Blog graficzny to na pewno nie jest.
   "istotnie narusza jej prywatność"
   Jaką prywatność? Wtargnął ktoś do Twojego domu?!
   "w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej."
   Jaka szkoda majątkowa Ci się dzieje? Jaka szkoda osobista, pytam?!
   Boże, dziewczyno, ogarnij się, bo albo jesteś niedorozwinięta, albo tylko udajesz, że studiujesz prawo, a w rzeczywistości pracujesz w spożywczym.

   Usuń
  4. NA KASIE W BIEDRONCE XD

   Usuń
  5. "uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia
   Nikt Ci nie napisał, że chce Cię zabić."

   BRAWA!
   Może w końcu dotrze do tej panienki, że nie powinna cytować fragmentów ustaw bez znajomości ich znaczenia.

   Usuń
  6. Chyba dotarło, zamilkła xd

   Usuń
  7. "NA KASIE W BIEDRONCE XD"

   Niewykluczone:D

   Dacie wiarę? Ona serio myśli, że ktoś tutaj jej grozi, że coś zagraża jej bezpieczeństwu? O.o Przecież to co tutaj napisała nie ma żadnego zastosowania w sytuacji, gdy ludzie po prostu nie uważają, aby jej blog był blogiem graficznym:p Pojedzie na policję i co powie? "Naruszono moją prywatność, obrażając mojego bloga! Czuję, że moje życie jest zagrożone, proszę mi pomóc"? To jest tak jebitnie głupie, że aż śmieszne xD

   Usuń
  8. Panie sierżancie, wyrządzono mi szkodę majątkową! Obrażono mojego blogaska! Oni śmią twierdzić, że on nie jest blogiem graficznym! POMOCY!!!

   Usuń
  9. Myślę, że panowie policjanci w takiej sytuacji chwyciliby za telefon i sprowadziliby pomoc, tak, ale ze szpitala psychiatrycznego xD

   Usuń
  10. 1) To pouczenie o odpowiedzialności karnej nie prośba - Zajrzyj do KK!
   2) Żadnego przepisu prawnego nie interpretuje się dosłownie! Trzeba dokonać wykładni prawa!
   3) Nie znając sprawy nie ocenia się jej, trzeba poznać ją i dowody!
   4) Nie wiecie jakie wiadomości dostaje ani na gg ani na maila ani na blogu - więc nie możesz się na ten temat obiektywnie wypowiadać.
   5) Nie ocenia się ludzi po pozorach!

   Podając się za anonimka, nie jesteś ani bezkarna ani anonimowa, bo ja doskonale wiem kim jesteś! I wszyscy tu zebrani też o tym wiedzą! ;)) I wyciągają wnioski.

   Usuń
  11. I tym samym kończę z tobą dyskusję panno xxxxxxxx ;)
   Zbyt bardzo szanuję ten katalog i innych, więc oszczędzę innym strat moralnych!

   Usuń
  12. Strzelam, że Jet ma na myśli Yass. Jakie to przykre... Skąd ona to wie? Naruszyła czyiś sprzęt?! Na policję!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
  13. Ty idź się lecz!
   Jak możesz sądzić, że wiadomości jakie dostajesz na gg czy na maila są pisane przez osoby, które wypowiadają się tutaj? To chore. Bezpodstawnie straszysz ludzi przepisami, których znaczenia niestety nie znasz. Smuteczek:)
   Wiesz, kim jestem? Tak? No to podaj adres mojego bloga, nr gg, adres mailowy i adres zamieszkania xD Jak mniemam zaraz pewnie usłyszę, że jestem Yass, chociaż nawet nie lubię jej bloga xD Ale to przecież Twoja ulubiona odpowiedź: "Yass! Yass! Wiem, że to Ty!" xD
   To mój drugi tutaj komentarz w tej dyskusji. Szkoda, że nie dociera do Ciebie, że nie tylko ja się z Twoich wypowiedzi śmieję:)
   A teraz analiza tych śmiesznych punktów.
   "1) To pouczenie o odpowiedzialności karnej nie prośba - Zajrzyj do KK!"
   Z tego, co wiem, to pouczenia nie może sobie dokonać ot tak autorka jakiegoś blogaska dla nastolatek.
   "2) Żadnego przepisu prawnego nie interpretuje się dosłownie! Trzeba dokonać wykładni prawa!"
   Najpierw trzeba wiedzieć, o czym przepis mówi. Ty nie rozumiesz, że jest różnica między groźbami powodującymi poczucie zagrożenia zdrowia lub życia, a komciami negatywnie oceniającymi Twojego bloga. Idź z tym na policję, idź. Wyśmieją Cię, albo co gorsza zamkną w wariatkowie.
   "3) Nie znając sprawy nie ocenia się jej, trzeba poznać ją i dowody!"
   A gdzie te dowody? Jakie masz dowody, że maile piszą te same osoby, które tu komentują? Ja Ci nic na maila nie wysyłałam, nawet go nie znam, bo nie traciłabym czasu na szukanie kontaktu z Tobą. Raczej to strasznie prawem wyślij w odpowiedzi na te maile, a nie w odpowiedzi na komentarze, które zawierają wyłącznie czyjąś opinię na temat bloga.
   "4) Nie wiecie jakie wiadomości dostaje ani na gg ani na maila ani na blogu - więc nie możesz się na ten temat obiektywnie wypowiadać."
   Owszem, nie wiemy. Nie wiemy, bo nie my je pisaliśmy. A skoro nie my je pisaliśmy, to wychodzi na to, że dalej bezpodstawnie próbujesz nam wmówić, że nasze komentarze zagrażają Twojemu życiu.
   "5) Nie ocenia się ludzi po pozorach!"
   Po pozorach się nie ocenia. Ale Twoje komentarze nie pozostawiają nawet cienia wątpliwości, że to jesteś prawdziwa Ty.

   Usuń
  14. To było dobre.

   Usuń
  15. "Strzelam, że Jet ma na myśli Yass. Jakie to przykre... Skąd ona to wie? Naruszyła czyiś sprzęt?! Na policję!!!!!!!!!!!!!"

   Właśnie o tym napisałam powyżej:) Zresztą się zgadzają litery. "panno xxxxxxxx" - tyle iksów, ile liter ma słowo "yassmine".
   Ona chyba naprawdę myśli, że Yass bez przerwy ją atakuje i będzie się bawić w taką samą dziecinadę, w jaką ona, Jet we własnej osobie, bawi się bez przerwy. W ogóle, właśnie, skąd ona to wie?! Czyżby włamała jej się do komputera?! Policja, zgłaszam przestępstwo!

   ~ Anonim od długich analizy żałosnych komentarzy Jet

   Usuń
 4. Widzę, że dyskusja w najlepsze...

  OdpowiedzUsuń