Chat
zamknij

Icons #8

Potrzebowałam wolnego poniedziałku, zdecydowanie. Nie potrafię ogarnąć tego wszystkiego. Niby już po wystawianiu ocen, ale nauczyciele, jak to nauczyciele - lubią zaskakiwać - tym bardziej, że do konferencji dwa tygodnie. Tak więc warto być przygotowanym :) Ferie "zimowe" za niedługo - tak bardzo się cieszę! Już tylko 8 dni do ferii (nie licząc weekendów) zaś w praktyce są to dwa tygodnie. Nie wybiegajmy zbyt daleko w przyszłość, kochani. Przygotowałam dla was przegląd ikon z bloga trouble-is-coming.blogspot.com. Zapraszam do lektury!

   
    
  
   
   
    
   
   
   

Ikony jak zawsze świetne, nic się nie zmieniło :) Zbliża się burzliwy, 4-dniowy tydzień. Nie wiem, czy znajdę czas na stworzenie jakiegokolwiek przeglądu (może będzie coś zaplanowanego?). Ostatnio przybyło mi obowiązków. Wczoraj będąc na Pszczyńskiej Giełdzie Zwierząt nabyłam króliczka-miniaturkę. Jestem w nim zakochana! W najbliższych dniach muszę mu zafundować jakieś solidne mieszkanko i resztę akcesoriów do jego pielęgnacji. Tymczasem, do napisania!

4 komentarze:

 1. Witam! Wczoraj otworzyłam nową szablonarnię i właśnie dodałam zgłoszenie. chciałabym również dodać informację, iż nabór został otwarty i z niecierpliwością czekam na osoby zainteresowane grafiką, które zechciałby razem ze mną tworzyć nową szablonarnię. :) więcej informacji na http://szablono-sfera.blogspot.com/ w zakładce "nabór".
  Serdecznie zapraszam wszystkich na nową stronkę, chętnie przyjmę i wykonam jakieś zamówienia :) Możecie się troszkę po niej pokręcić, popatrzeć i pokomentować. A więc gooorąco zapraszam i pozdrawiam! Chedey x :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OK. Nie ma problemu tylko proszę wyślij gotową wiadomość, jaką chcesz przekazać czytelnikom katalogu (o naborze).

   Usuń
  2. Oto gotowa wiadomość: Serdecznie zapraszamy na nowo-otwartą szablonarnię "Szablono-Sfera". Wykonujemy grafikę z pasją, zamiłowaniem.Jest to nasze hobby. Mamy nadzieję, że nasze szablony spodobają się i Tobie! Z chęcią przyjmiemy jakieś zamówienia. Od czasu do czasu pojawią się różne dodatki graficzne, których nie można przegapić! ;D
   Zapraszamy gorąco i miejmy nadzieję- do "zobaczenia"!
   http://4.bp.blogspot.com/-3AXf5TjlyFM/Ush8zhAb8dI/AAAAAAAAAFk/liIQbvQP2cY/s1600/Bez+nazwy-1.png
   Załoga SS.

   Ps. Chciałabym jeszcze dodać, iż nabór został otwarty i wciąż poszukujemy nowych szabloniarzy. Jeszcze raz, Pozdrawiam! "

   Usuń
 2. Pszczyńska Giełda Zwierząt? Chyba się tam wybiorę, ale najpierw muszę porozmawiać z rodzicami. Chętnie przygarnęłabym jakieś małe zwierzątko :) A że mam niedaleko, to czemu nie... Nie wiedziałam, że jeszcze ta giełda istnieje.
  A wracając do ikon: jest na co popatrzeć, xslaveex wie co robi.

  OdpowiedzUsuń