Chat
zamknij

Informator dzienny

Cześć i czołem! Na początek poinformuję, że do naszej redakcji dołączyły nowe osoby. Oby dwie są doświadczonymi graficzkami (mniej lub bardziej). Przywitajmy gromkimi brawami Villemo Evans i Latte! Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna, oraz że zaakceptujecie nowe redaktorki. Cóż, pora na kolejne wydanie informatora dziennego. Zapraszam serdecznie do lektury :)

sygnaturki
(c) prettysmilex
Zacznijmy od bardzo smutnej wiadomości. Ministerstwo szablonów zostało zawieszone. Sasame ka wyjaśniła wszystko w poście połączonym z podsumowaniem. Blog bardzo dobrze funkcjonował i miał wielu stałych czytelników. Załoga katalogu trzyma kciuki za redakcję MS - obyście powrócili do nas jak najszybciej!

Kochani! Pora zawiesić Ministerstwo, trochę to trwało, ale dzisiaj... się żegnamy. Oczywiście nie na zawsze ;) Myślę, że jeszcze kiedyś tutaj wrócimy, o ile będziemy miały czas i chęci... wenę. To zależy od wielu czynników. Już Wam dziękowałam za te wszystkie komentarze... Ale jeszcze raz szczerze DZIĘKUJĘ, bo to dzięki Wam Ministerstwo się rozwijało, to dzięki Wam wiedziałyśmy ci robimy źle i w czym musimy się poprawić. Jeśli ktoś kiedyś będzie potrzebował pomocy, miał jakieś pytania, można śmiało pisać w zakładce pomoc, powiadomienia o komentarzach przychodzą mi na e-mail, więc.. będę się starać być na bieżąco ;) Proszę jednak również o kwestie formalne, takie jak przestrzeganie regulaminu, mimo, że Ministerstwo będzie zawieszone, nie oznacza to, że będziecie mogli sobie szaleć jak chcecie ;) Jeśli kiedykolwiek nie będziecie mogli wejść na Ministerstwo i będzie ono tylko dla zaproszonych czytelników, to wiedzcie, że szykują się zmiany, co za tym idzie - będą to malutkie kroczki do odwieszenia Ministerstwa. Jeśli jednak to nigdy nie nastąpi, może Ministerstwo już nigdy nie powróci do życia. Różnie to w końcu bywa. Może nawet zobaczycie wtedy nasze prace gdzie indziej, kto wie? Na pewno o grafice nie zapomnimy! Zapewne będziemy tworzyć dalej, dla siebie, swoich blogów, czy znajomych. Może kiedy znajdziemy siłę, żeby prowadzić szabloniarnię to tutaj wrócimy. Planujemy nawet z Mikinnou tutaj wrócić, ale jak wyjdzie? Sama nie wiem. Pożyjemy zobaczymy. Jeszcze raz wszystkim dziękuję! Za poświęcenie każdej minuty na komentowanie, odwiedzanie, pobieranie, zamawianie! Dziękuję, bo spędziłam tutaj naprawdę świetne chwile, zapewne reszta ekipy również ;)

   

(c) Effey

Informator rozpoczęliśmy smutną wiadomością, ale mamy i te dobre. Dusza Anayi obchodzi swoje pierwsze urodziny! Składamy właścicielce najszczersze życzenia: wytrwałości oraz pomysłów na nowe prace, które z pewnością zachwycą wszystkich. Sto lat! W specjalnej notce urodzinowej znaleźć można było szablony i... konkurs! Trwał on do 24 stycznia, a zadaniem czytelników było zamieszczenie w komentarzu obrazka związanego z Walentynkami. 


Pam pam param! Panie i Panowie! Dzisiejszego dnia blog graficzny Dusza Anayi obchodzi swoje pierwsze urodziny! Były wzloty i upadki. Były też przerwy, załamania nerwowe, brak weny, problemy osobiste. Ale wszystko to dało mi do zrozumienia, że grafika jest częścią mego życia i nie potrafię przejść obok tego obojętnie. Zaczęłam myśleć pod tym kątem i doszłam do wniosku, że jest to zajebiste zajęcie. Pasja, którą chcę rozwijać. Zobaczymy, co czas przyniesie. Ale sądzę, że to przeznaczenie!

Na blogu World of Dreams dnia 24 stycznia pojawiła się pierwsza część imprezy tematycznej. Notka bogata jest w ikony, szablony, tapety i sygnatury związane z kultową książką, która doczekała się swojej ekranizacji. Chodzi o "Grę o tron". Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów do zapoznania się z pracami, jakie widnieją w tymże poście. Aby przenieść się do imprezy wystarczy kliknąć tutaj

   
(c) by Lady Tiania

Na dziś to tyle. Kolejne wydanie informatora dziennego już w przyszłym tygodniu! Pamiętajcie o sondach. Tymczasem, do napisania!

3 komentarze:

 1. Proszę o opublikowanie ogłoszenia:
  Treśc:

  Witam! Niedawno został otworzony nowy blog z grafiką "Secret Artwork".
  Znajdziesz tam wszystko czego potrzeba do Gimpa czy Photoshopa.
  Wejdź już dziś! Zapraszamy Atena i Yuki :)
  Link do bloga: www.secretartwork.blogspot.com

  Button: http://4.bp.blogspot.com/-4aFR_TgWf2o/UujepX9yJmI/AAAAAAAAAnw/FtQJVDcULV4/s1600/Untitled.png

  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń