Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Informator dzienny

Autor: Weronika

Cześć i czołem! Na początek poinformuję, że do naszej redakcji dołączyły nowe osoby. Oby dwie są doświadczonymi graficzkami (mniej lub bardziej). Przywitajmy gromkimi brawami Villemo Evans i Latte! Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna, oraz że zaakceptujecie nowe redaktorki. Cóż, pora na kolejne wydanie informatora dziennego. Zapraszam serdecznie do lektury :)

sygnaturki
(c) prettysmilex
Zacznijmy od bardzo smutnej wiadomości. Ministerstwo szablonów zostało zawieszone. Sasame ka wyjaśniła wszystko w poście połączonym z podsumowaniem. Blog bardzo dobrze funkcjonował i miał wielu stałych czytelników. Załoga katalogu trzyma kciuki za redakcję MS - obyście powrócili do nas jak najszybciej!

Kochani! Pora zawiesić Ministerstwo, trochę to trwało, ale dzisiaj... się żegnamy. Oczywiście nie na zawsze ;) Myślę, że jeszcze kiedyś tutaj wrócimy, o ile będziemy miały czas i chęci... wenę. To zależy od wielu czynników. Już Wam dziękowałam za te wszystkie komentarze... Ale jeszcze raz szczerze DZIĘKUJĘ, bo to dzięki Wam Ministerstwo się rozwijało, to dzięki Wam wiedziałyśmy ci robimy źle i w czym musimy się poprawić. Jeśli ktoś kiedyś będzie potrzebował pomocy, miał jakieś pytania, można śmiało pisać w zakładce pomoc, powiadomienia o komentarzach przychodzą mi na e-mail, więc.. będę się starać być na bieżąco ;) Proszę jednak również o kwestie formalne, takie jak przestrzeganie regulaminu, mimo, że Ministerstwo będzie zawieszone, nie oznacza to, że będziecie mogli sobie szaleć jak chcecie ;) Jeśli kiedykolwiek nie będziecie mogli wejść na Ministerstwo i będzie ono tylko dla zaproszonych czytelników, to wiedzcie, że szykują się zmiany, co za tym idzie - będą to malutkie kroczki do odwieszenia Ministerstwa. Jeśli jednak to nigdy nie nastąpi, może Ministerstwo już nigdy nie powróci do życia. Różnie to w końcu bywa. Może nawet zobaczycie wtedy nasze prace gdzie indziej, kto wie? Na pewno o grafice nie zapomnimy! Zapewne będziemy tworzyć dalej, dla siebie, swoich blogów, czy znajomych. Może kiedy znajdziemy siłę, żeby prowadzić szabloniarnię to tutaj wrócimy. Planujemy nawet z Mikinnou tutaj wrócić, ale jak wyjdzie? Sama nie wiem. Pożyjemy zobaczymy. Jeszcze raz wszystkim dziękuję! Za poświęcenie każdej minuty na komentowanie, odwiedzanie, pobieranie, zamawianie! Dziękuję, bo spędziłam tutaj naprawdę świetne chwile, zapewne reszta ekipy również ;)

   

(c) Effey

Informator rozpoczęliśmy smutną wiadomością, ale mamy i te dobre. Dusza Anayi obchodzi swoje pierwsze urodziny! Składamy właścicielce najszczersze życzenia: wytrwałości oraz pomysłów na nowe prace, które z pewnością zachwycą wszystkich. Sto lat! W specjalnej notce urodzinowej znaleźć można było szablony i... konkurs! Trwał on do 24 stycznia, a zadaniem czytelników było zamieszczenie w komentarzu obrazka związanego z Walentynkami. 


Pam pam param! Panie i Panowie! Dzisiejszego dnia blog graficzny Dusza Anayi obchodzi swoje pierwsze urodziny! Były wzloty i upadki. Były też przerwy, załamania nerwowe, brak weny, problemy osobiste. Ale wszystko to dało mi do zrozumienia, że grafika jest częścią mego życia i nie potrafię przejść obok tego obojętnie. Zaczęłam myśleć pod tym kątem i doszłam do wniosku, że jest to zajebiste zajęcie. Pasja, którą chcę rozwijać. Zobaczymy, co czas przyniesie. Ale sądzę, że to przeznaczenie!

Na blogu World of Dreams dnia 24 stycznia pojawiła się pierwsza część imprezy tematycznej. Notka bogata jest w ikony, szablony, tapety i sygnatury związane z kultową książką, która doczekała się swojej ekranizacji. Chodzi o "Grę o tron". Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów do zapoznania się z pracami, jakie widnieją w tymże poście. Aby przenieść się do imprezy wystarczy kliknąć tutaj

   
(c) by Lady Tiania

Na dziś to tyle. Kolejne wydanie informatora dziennego już w przyszłym tygodniu! Pamiętajcie o sondach. Tymczasem, do napisania!

3 komentarze:

 1. Proszę o opublikowanie ogłoszenia:
  Treśc:

  Witam! Niedawno został otworzony nowy blog z grafiką "Secret Artwork".
  Znajdziesz tam wszystko czego potrzeba do Gimpa czy Photoshopa.
  Wejdź już dziś! Zapraszamy Atena i Yuki :)
  Link do bloga: www.secretartwork.blogspot.com

  Button: http://4.bp.blogspot.com/-4aFR_TgWf2o/UujepX9yJmI/AAAAAAAAAnw/FtQJVDcULV4/s1600/Untitled.png

  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń