Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Untouchable Monster Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Kącik organizacyjny

Autor: Weronika

Witajcie! Posty organizacyjne pojawiają się dość rzadko, ale dzisiaj musi być wyjątek. Jest wiele spraw, które chciałabym poruszyć. Będzie między innymi: o wielkiej przemianie, dwóch naborach oraz pytanie skierowane do was. Wpis bogaty w prace Carllton. Zapraszam do lektury!

(c) Carllton


Potrzebna para rąk do pracy!


Chyba większość z was zapomniała o naszej podstronie Bloggerowe Instrukcje. To fakt, my w pewnym sensie też. Strona, którą miałam prowadzić wraz z White Robe, upadła. Od wczoraj przywracam do życia to, co z niej zostało. Stąd też moja wielka prośba. Jeżeli macie pomysły na jakiś poradnik, artykuł bądź post zgodny z tematyką bloga, będę wdzięczna. Druga sprawa: chciałam zorganizować nabór, ale że strona jest rzadko odwiedzana wątpię, by ktokolwiek się zgłosił. Obsługę bloggera masz w małym palcu? Uwielbiasz bawić się kodami i pomagać innym? Posada redaktora na bloggerowe-instrukcje.blogspot.com jest w sam raz dla ciebie! Proszę zainteresowanych o kontakt mejlowy pod adresem katalog.grafikow@o2.pl :) W tytule listu proszę wpisać b.instrukcje!

(c) Carllton

Katalog grafików również poszukuje redaktorów!


Zadanie, jakim jest współtworzenie katalogu nie jest trudne. Sama zaczynałam od zera nie wiedząc nawet co to jest ikona albo sygnatura, dlatego też prawie każdy może się tego podjąć. Dlaczego prawie? Otóż mam dla przyszłego autora kilka wymagań (proszę się nie stresować, nie są jakoś specjalnie wyimaginowane).

a) ukończenie 13. roku życia
b) znajomość zasad ortografii, interpunkcji oraz umiejętność układania sensownych zdań
c) umiejętność obsługiwania bloggera (wiedzieć jak napisać post, jak dodawać zdjęcia, pogrubiać czcionkę, podkreślać, wstawiać zwijanie tekstu, cytatu, etykietowanie postów itp.

Najważniejszym wymaganiem jednak jest to, by autor wykazywał się kreatywnością oraz zaangażowaniem w życie katalogu. Post z jego strony powinien pojawiać się minimum 2-3 razy w ciągu tygodnia. Osoby zainteresowane, którym odpowiadają powyższe warunki proszone są o kontakt mejlowy pod adresem katalog.grafikow@o2.pl - proszę, by w zgłoszeniu zamieścić: swoje imię, link do swojego profilu bloggera, wiek, czy współtworzysz blogi (jakie? podaj adresy) oraz czy znasz podstawowe zasady ortografii i interpunkcji. Na wszystkie listy czekam z niecierpliwością! Współtworzenie katalogu grafików to ciekawa przygoda, dołączysz? W tytule listu proszę wpisać k.grafików!

http://img541.imageshack.us/img541/1470/36wn.jpg
(c) Carllton

Tak, mam nadzieję, że wszystko jest wyjaśnione. Pamiętajcie o zbliżającym się wielkimi krokami konkursie! Tymczasem, do napisania!

4 komentarze:

 1. Mnie wybierz, mnie!

  Wysłałam dzisiaj na katalog.grafikow@o2.pl wiadomość związaną z naborem, ale było to zanim pojawił się ten post, więc jakoś Bloggerowe Instrukcje w ogóle nie przyszły mi do głowy, a to właściwie coś, w czym - coś czuje po kościach! - bym się odnalazła! Wysłać drugi e-mail? Czy zaczekać na odpowiedź zwrotną na tamtego i wtedy porozmawiamy o szczegółach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, jak miło! Jeden mejl mi wystarczy :) Wyślę odpowiedź zwrotną i porozmawiamy o szczegółach.

   Usuń
 2. Hey!
  Chciałabym poprosić o umieszczenie ogłoszenia;)
  Treść:
  Zapraszamy Wszystkich serdecznie na Pierwszą Imprezę Graficzną Szablonów na Wesoło która odbędzie się 21 marca 2014 roku.Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.
  Prosimy również aby zainteresowane blogi wklejały nasze zaproszenie na swoje blogi.

  Zaproszenie:http://bankfotek.pl/image/1659399


  Z góry dziękujemy.

  Załoga bloga szablony na wesoło

  OdpowiedzUsuń