Chat
zamknij

Kącik organizacyjny

Witajcie! Posty organizacyjne pojawiają się dość rzadko, ale dzisiaj musi być wyjątek. Jest wiele spraw, które chciałabym poruszyć. Będzie między innymi: o wielkiej przemianie, dwóch naborach oraz pytanie skierowane do was. Wpis bogaty w prace Carllton. Zapraszam do lektury!

(c) Carllton


Potrzebna para rąk do pracy!


Chyba większość z was zapomniała o naszej podstronie Bloggerowe Instrukcje. To fakt, my w pewnym sensie też. Strona, którą miałam prowadzić wraz z White Robe, upadła. Od wczoraj przywracam do życia to, co z niej zostało. Stąd też moja wielka prośba. Jeżeli macie pomysły na jakiś poradnik, artykuł bądź post zgodny z tematyką bloga, będę wdzięczna. Druga sprawa: chciałam zorganizować nabór, ale że strona jest rzadko odwiedzana wątpię, by ktokolwiek się zgłosił. Obsługę bloggera masz w małym palcu? Uwielbiasz bawić się kodami i pomagać innym? Posada redaktora na bloggerowe-instrukcje.blogspot.com jest w sam raz dla ciebie! Proszę zainteresowanych o kontakt mejlowy pod adresem katalog.grafikow@o2.pl :) W tytule listu proszę wpisać b.instrukcje!

(c) Carllton

Katalog grafików również poszukuje redaktorów!


Zadanie, jakim jest współtworzenie katalogu nie jest trudne. Sama zaczynałam od zera nie wiedząc nawet co to jest ikona albo sygnatura, dlatego też prawie każdy może się tego podjąć. Dlaczego prawie? Otóż mam dla przyszłego autora kilka wymagań (proszę się nie stresować, nie są jakoś specjalnie wyimaginowane).

a) ukończenie 13. roku życia
b) znajomość zasad ortografii, interpunkcji oraz umiejętność układania sensownych zdań
c) umiejętność obsługiwania bloggera (wiedzieć jak napisać post, jak dodawać zdjęcia, pogrubiać czcionkę, podkreślać, wstawiać zwijanie tekstu, cytatu, etykietowanie postów itp.

Najważniejszym wymaganiem jednak jest to, by autor wykazywał się kreatywnością oraz zaangażowaniem w życie katalogu. Post z jego strony powinien pojawiać się minimum 2-3 razy w ciągu tygodnia. Osoby zainteresowane, którym odpowiadają powyższe warunki proszone są o kontakt mejlowy pod adresem katalog.grafikow@o2.pl - proszę, by w zgłoszeniu zamieścić: swoje imię, link do swojego profilu bloggera, wiek, czy współtworzysz blogi (jakie? podaj adresy) oraz czy znasz podstawowe zasady ortografii i interpunkcji. Na wszystkie listy czekam z niecierpliwością! Współtworzenie katalogu grafików to ciekawa przygoda, dołączysz? W tytule listu proszę wpisać k.grafików!

http://img541.imageshack.us/img541/1470/36wn.jpg
(c) Carllton

Tak, mam nadzieję, że wszystko jest wyjaśnione. Pamiętajcie o zbliżającym się wielkimi krokami konkursie! Tymczasem, do napisania!

4 komentarze:

 1. Mnie wybierz, mnie!

  Wysłałam dzisiaj na katalog.grafikow@o2.pl wiadomość związaną z naborem, ale było to zanim pojawił się ten post, więc jakoś Bloggerowe Instrukcje w ogóle nie przyszły mi do głowy, a to właściwie coś, w czym - coś czuje po kościach! - bym się odnalazła! Wysłać drugi e-mail? Czy zaczekać na odpowiedź zwrotną na tamtego i wtedy porozmawiamy o szczegółach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, jak miło! Jeden mejl mi wystarczy :) Wyślę odpowiedź zwrotną i porozmawiamy o szczegółach.

   Usuń
 2. Hey!
  Chciałabym poprosić o umieszczenie ogłoszenia;)
  Treść:
  Zapraszamy Wszystkich serdecznie na Pierwszą Imprezę Graficzną Szablonów na Wesoło która odbędzie się 21 marca 2014 roku.Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.
  Prosimy również aby zainteresowane blogi wklejały nasze zaproszenie na swoje blogi.

  Zaproszenie:http://bankfotek.pl/image/1659399


  Z góry dziękujemy.

  Załoga bloga szablony na wesoło

  OdpowiedzUsuń