Chat
zamknij

Lata świetności - Überschrift

Ajć, mam małe "katalogowe" zaległości, a powodem jest nic innego, jak nauka. Prawie każdy myślał (z pewnością nie tylko ja), że ostatni tydzień przed feriami = luzy w szkole. No właśnie. O tym, że to stwierdzenie jest błędne uświadomiła mnie pani z języka niemieckiego. Dziś jednak nie o nauce przyszło mi dyskutować, a o niezwykłym wydarzeniu, które będzie przełomem w graficznym światku blogosfery. Zapraszam do lektury!

   

Überschrift. Blog prowadzony w głównej mierze przez wanilijową, ale także przez Leech. Swoje lata świetności ma za sobą. Ostatnim czasem szabloniarnia stała się "trupkiem". Od kilku miesięcy nikt nie publikował tam posta, aż do 6 stycznia. Wanilijowa (prawowita właścicielka) zapowiedziała o przeprowadzce na Graphical Thoughts. Wygląda na to, że Tyler będzie mieć towarzystwo! Z tej oto okazji chciałam wam zaprezentować przegląd prac z Überschrift. 

  
  
  

Szablony, jakie znaleźć można na tymże są bardzo oryginalne, kreatywne i jednym słowem: piękne. Grafika Tyler również jest niczego sobie. Czy połączenie sił obu szabloniarek wyjdzie GT na dobre? Czekam na wasze komentarze w tej sprawie. Moim zdaniem będzie to ciekawa sprawa i już nie mogę się doczekać pierwszych efektów współpracy :)

2 komentarze:

  1. Chcę pozostać anonimem14 stycznia, 2014

    Wanilijowa albo i Tyler zaraz najadą na katalog tak, jak Jill i jej pojedynek. Nadchodzi graficzny potop!

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonim do Anonima22 stycznia, 2014

    A niby dlaczego ktokolwiek, a już szczególnie wanilijowa albo Tyler miałyby "najechać" na katalog?

    OdpowiedzUsuń