Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Untouchable Monster Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Rekrutacja otwarta!

Autor: Weronika

Nowy rok ruszył pełną parą, a więc i na katalogu muszą zajść jakieś zmiany. Kochani, rekrutacja jest ponownie otwarta! Szukamy osoby kreatywnej i odpowiedzialnej, która znajdzie czas na bloga (przynajmniej raz w tygodniu). Prócz tego, potencjalny kandydat powinien odpowiadać poniższym wymaganiom.

 • Nie przyjmujemy bloggerów mających mniej niż 14 lat
 • Oczekujemy od redaktora umiejętności posługiwania się bloggerem - dodawanie posta, etykietowanie posta, planowanie, wstawianie zwijania tekstu, pogrubianie, podkreślanie, linkowanie prac itd.
 • Wymagamy od autora: wstawiania zwijania tekstu, wyjustowania treści i wyśrodkowania obrazów
Swoje zgłoszenia proszę słać pod adres e-mail katalog.grafikow@o2.pl. W podaniu należy uwzględnić: swój wiek, imię, nick na bloggerze, link do profilu oraz czy posiadasz/współtworzysz blogi (jakie? podaj adresy). Współtworzenie Katalogu Grafików to wspaniała przygoda! Dołączysz?

5 komentarzy:

 1. "Nie przyjmujemy bloggerów mającychmniej niż 14 lat"- Haha, serio? A czemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedz sobie, kochany anonimie, sam na to pytanie. Myślisz, że na katalogu potrzebują rozwydrzonych dzieci gimbazy, które piszą jak to się mają ciężko, jak palą marychę pod blokiem i mają kaca po sylwku ? Też byś przyjął/przyjęła takie osoby? W dodatku co tam jakiś 14-latek ma za wiedzę dot. j. polskiego? Tutaj też trzeba ubrać niektóre myśli w sensowne słowa. WNIOSKUJĘ, ŻE PAN ANONIM CHYBA MA TRZYNAŚCIE WIOSEN NA KARKU.

   Usuń
  2. A ja cię zaskoczę. Tak, mam trzynaście lat, ale wcale słownik języka polskiego nie jest mi obcy. Nie palę, nie piję i sobie wyobraź kochanie, że może nie każdy "gimbus" to robi. I dla twojej świadomości, założę się, że większość trzynastolatków zna lepiej zasady języka polskiego niż ty. A do tego aż taka jest różnica między 13, a 14? Masz urodziny i od razu geniusz? Dobra, nie ma się o co kłócić, ale według mnie każdy ma do tego prawo, kto jest dojrzały. Nie twierdzę, że każdy nastolatek jest mądry, bo to jest niemożliwe. Dobra, koniec rozmowy, nic nie miało miejsca.

   Usuń
  3. Wszyscy mądrzy z anonima. Tak ciężko z własnego konta napisać? Owszem, nie ma wielkiej różnicy między 13 a 14, ale jakaś zasada musi być, żeby nie było, że zgłosi się ktoś kto nie potrafi poprawnie zdania napisać. Nie da się tego idealnie określić, Vero Nike napisała, że ponad 14, problem mają 13, napisałaby 13, problem miały by 12.
   Anonimowi, który ma 13 lat, proponuję aby jeszcze trochę zaczekał, na pewno będą jeszcze nabory i jak chce to niech wtedy się zgłosi. Bo to chyba o to chodzi, bo inaczej nie było by komentarzy...
   Co do palenia - nie porównujmy wszystkich do jednego 'wzorca' nie każdy gimnazjalista pali, a palą też młodsi i starsi. Czy tam robią inne rzeczy.

   ~Eff

   Usuń
 2. "Nie przyjmujemy bloggerów mającychmniej niż 14 lat"- Haha, serio? A czemu?"

  BO NIE MA DŻEMU xd
  Btw, polecamsłownikjęzykapolskiegoprzydasięwżyciu!!!!~~one!!!!!!11!!!!!oneone!!!!

  Opowiem wam kawał. Jest koncert zespołu "Dżem". Publiczność zniecierpliwiona. Nagle wychodzi prowadzący i mówi, że koncertu nie ma. Publika chórem "czemu", a wodzirej "bo nie ma Dżemu". Tak suche, że idę pranie wywieszać xd

  OdpowiedzUsuń