Chat
zamknij

Rekrutacja otwarta!

Nowy rok ruszył pełną parą, a więc i na katalogu muszą zajść jakieś zmiany. Kochani, rekrutacja jest ponownie otwarta! Szukamy osoby kreatywnej i odpowiedzialnej, która znajdzie czas na bloga (przynajmniej raz w tygodniu). Prócz tego, potencjalny kandydat powinien odpowiadać poniższym wymaganiom.

 • Nie przyjmujemy bloggerów mających mniej niż 14 lat
 • Oczekujemy od redaktora umiejętności posługiwania się bloggerem - dodawanie posta, etykietowanie posta, planowanie, wstawianie zwijania tekstu, pogrubianie, podkreślanie, linkowanie prac itd.
 • Wymagamy od autora: wstawiania zwijania tekstu, wyjustowania treści i wyśrodkowania obrazów
Swoje zgłoszenia proszę słać pod adres e-mail katalog.grafikow@o2.pl. W podaniu należy uwzględnić: swój wiek, imię, nick na bloggerze, link do profilu oraz czy posiadasz/współtworzysz blogi (jakie? podaj adresy). Współtworzenie Katalogu Grafików to wspaniała przygoda! Dołączysz?

5 komentarzy:

 1. "Nie przyjmujemy bloggerów mającychmniej niż 14 lat"- Haha, serio? A czemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedz sobie, kochany anonimie, sam na to pytanie. Myślisz, że na katalogu potrzebują rozwydrzonych dzieci gimbazy, które piszą jak to się mają ciężko, jak palą marychę pod blokiem i mają kaca po sylwku ? Też byś przyjął/przyjęła takie osoby? W dodatku co tam jakiś 14-latek ma za wiedzę dot. j. polskiego? Tutaj też trzeba ubrać niektóre myśli w sensowne słowa. WNIOSKUJĘ, ŻE PAN ANONIM CHYBA MA TRZYNAŚCIE WIOSEN NA KARKU.

   Usuń
  2. A ja cię zaskoczę. Tak, mam trzynaście lat, ale wcale słownik języka polskiego nie jest mi obcy. Nie palę, nie piję i sobie wyobraź kochanie, że może nie każdy "gimbus" to robi. I dla twojej świadomości, założę się, że większość trzynastolatków zna lepiej zasady języka polskiego niż ty. A do tego aż taka jest różnica między 13, a 14? Masz urodziny i od razu geniusz? Dobra, nie ma się o co kłócić, ale według mnie każdy ma do tego prawo, kto jest dojrzały. Nie twierdzę, że każdy nastolatek jest mądry, bo to jest niemożliwe. Dobra, koniec rozmowy, nic nie miało miejsca.

   Usuń
  3. Wszyscy mądrzy z anonima. Tak ciężko z własnego konta napisać? Owszem, nie ma wielkiej różnicy między 13 a 14, ale jakaś zasada musi być, żeby nie było, że zgłosi się ktoś kto nie potrafi poprawnie zdania napisać. Nie da się tego idealnie określić, Vero Nike napisała, że ponad 14, problem mają 13, napisałaby 13, problem miały by 12.
   Anonimowi, który ma 13 lat, proponuję aby jeszcze trochę zaczekał, na pewno będą jeszcze nabory i jak chce to niech wtedy się zgłosi. Bo to chyba o to chodzi, bo inaczej nie było by komentarzy...
   Co do palenia - nie porównujmy wszystkich do jednego 'wzorca' nie każdy gimnazjalista pali, a palą też młodsi i starsi. Czy tam robią inne rzeczy.

   ~Eff

   Usuń
 2. "Nie przyjmujemy bloggerów mającychmniej niż 14 lat"- Haha, serio? A czemu?"

  BO NIE MA DŻEMU xd
  Btw, polecamsłownikjęzykapolskiegoprzydasięwżyciu!!!!~~one!!!!!!11!!!!!oneone!!!!

  Opowiem wam kawał. Jest koncert zespołu "Dżem". Publiczność zniecierpliwiona. Nagle wychodzi prowadzący i mówi, że koncertu nie ma. Publika chórem "czemu", a wodzirej "bo nie ma Dżemu". Tak suche, że idę pranie wywieszać xd

  OdpowiedzUsuń