Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Informator dzienny

Autor: Weronika

Witajcie drodzy czytelnicy! Czas na najświeższe wydanie informatora dziennego, a w nim między innymi: nowy wytwór graficznego zakątka blogosfery, powitań ciąg dalszy, aktualne nabory oraz huczne urodziny Pandy. Zapraszam do lektury!

   
(c) prettysmilex

Z miłości do grafiki...


Z uśmiechem na twarzy informuję o nowo powstałym projekcie autorstwa Zoe. Pomysł nosi nazwę "Gazeta Graficzna". Nie trzeba się domyślać, iż blog będzie dotyczył was, grafików. Będzie tam można znaleźć wywiady, przeglądy i konkursy. W dodatku Gazeta pełni też funkcję spisu. Zachęcam do zaobserwowania tejże strony i częstych odwiedzin , ponieważ zapowiada się naprawdę ciekawie!. Co sądzicie o tym projekcie? 


(c) prettysmilex

Piękny jubileusz


Jest co świętować!  Panda Graphics obchodzi swoje trzecie urodziny. Składam w imieniu redakcji katalogu najserdeczniejsze życzenia: dużo wytrwałości oraz, by PG dalej rozwijał się z taką werwą.

"Tak. To dzisiaj. Wciąż trudno mi w to uwierzyć. Trzy lata minęły, zdecydowanie za szybko. Nie jestem świadoma powodu, dla którego PG nadal istnieje. Pomimo tylu kryzysów nieustannie 'walczymy' o waszą uwagę swoimi pracami i co najlepsze, wy nadal nas w tym wspieracie komentując nasz wysiłek. Dziwnie to brzmi, haha, ale tak to właśnie wygląda. Już trzy lata jesteśmy tu z wami i nadal zamierzamy tutaj zostać. Ponad tysiąc dni spędzonych na robieniu tego co się lubi. Tego nie da się już teraz łatwo porzucić (tym mniejsza szansa na zamknięcie PG:p)."


Osobliwości świata grafiki


Załoga Zatraconych Dusz przywitała ostatnio nową redakcyjną koleżankę, Samanthę. Dziewczyna będzie tam na stażu do 24 marca. Trzymam kciuki, aby ukończyła go pomyślnie!

"Nazywam się Samantha, ale mówcie mi Sam, Sama lub Samcia.  Nadszedł czas na przybliżenie wam mojej małej osóbki... Mam trzynaście lat, chodzę do pierwszej klasy sportowej gimnazjum. Z zamiłowania jest siatkarką, tancerką, gitarzystką jak i od niedawna raperką. Uwielbiam prawie wszystko co związane jest z muzyką oraz tańcem. Ciężko jest mi określić kto jest moim idolem w zakresie muzyki, ale jest nim artysta Huang Zitao, zwany także "Tao". Najchętniej słucham koreańskich, japońskich, chińskich, hiszpańskich i polskich piosenek. Bardzo lubię czytać książki, szczególnie te o miłości nastolatków. Moją ulubioną dotąd serią jest Narnia. Następnie "Krzyżacy", a dopiero potem Harry Potter mimo iż czytałam tylko pierwszą część. Lubię też książki z serii: "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty!". W szkole idzie mi bardzo dobrze, jest OK. Do moich ulubionych przedmiotów należy w-f i historia. Do znienawidzonych należą natomiast fizyka i zdecydowanie chemia. W wolnych chwilach uczę się: koreańskiego, japońskiego i hiszpańskiego. Dodam jeszcze, że pochodzę z województwa opolskiego."

   
(c) prettysmilex

Oni prowadzą nabory!


Sprawa wygląda następująco: możecie podawać w komentarzach adresy szabloniarni, których nie wymieniłam powyżej (całkiem niedawno pojawiło się coś podobnego, więc już wiecie co należy robić). Tymczasem, enjoy! ♥

11 komentarzy:

 1. Czy mogę poprosić o numer GG naczelnej katalogu, mam ważną sprawę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem - masz mój numer, gdyż udzielałaś mi krótkiego wywiadu na temat tego, jak spędzasz Święta .

   Usuń
  2. Albo napiszę to publicznie nie mam nic przecież do ukrycia.

   Chciałabym prosić o to aby od przyszłego miesiąca, mój blog nie brał udziału w żadnym konkursie, plebiscycie. Jestem wdzięczna i dumna z tego co już mi Tu przyznano, dziękuję też za to. Chcę zwolnić miejsce dla nowych, młodych i utalentowanych osób. Nie chcę dalej zajmować miejsca które mogą zajmować inne osoby. Nie chcę też rywalizować z automatami do nabijania głosów i grać grze bez zasad.

   Jeszcze Raz Dziękuję za wszystko.
   Niech moja postawa dla innym do myślenia.

   Usuń
  3. Dobrze, rozumiem. Zrobię tak, jak zechcesz.

   Usuń
  4. Dziękuję za uszanowanie mojej woli.

   Usuń
 2. Dziękuje za poświęcenie nam uwagi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co. Tak piękny jubileusz trzeba hucznie świętować i głosić o nim w całej blogosferze :) PG jest jednym z nielicznych blogów, któremu to liczy się już trzy latka. Ogromne gratulacje z mojej strony!

   Usuń
 3. Dziękuję za wzmiankę o gazecie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co. Partnerzy powinni się nawzajem wspierać ;)

   Usuń