Chat
zamknij

Informator dzienny

Witajcie drodzy czytelnicy! Czas na najświeższe wydanie informatora dziennego, a w nim między innymi: nowy wytwór graficznego zakątka blogosfery, powitań ciąg dalszy, aktualne nabory oraz huczne urodziny Pandy. Zapraszam do lektury!

   
(c) prettysmilex

Z miłości do grafiki...


Z uśmiechem na twarzy informuję o nowo powstałym projekcie autorstwa Zoe. Pomysł nosi nazwę "Gazeta Graficzna". Nie trzeba się domyślać, iż blog będzie dotyczył was, grafików. Będzie tam można znaleźć wywiady, przeglądy i konkursy. W dodatku Gazeta pełni też funkcję spisu. Zachęcam do zaobserwowania tejże strony i częstych odwiedzin , ponieważ zapowiada się naprawdę ciekawie!. Co sądzicie o tym projekcie? 


(c) prettysmilex

Piękny jubileusz


Jest co świętować!  Panda Graphics obchodzi swoje trzecie urodziny. Składam w imieniu redakcji katalogu najserdeczniejsze życzenia: dużo wytrwałości oraz, by PG dalej rozwijał się z taką werwą.

"Tak. To dzisiaj. Wciąż trudno mi w to uwierzyć. Trzy lata minęły, zdecydowanie za szybko. Nie jestem świadoma powodu, dla którego PG nadal istnieje. Pomimo tylu kryzysów nieustannie 'walczymy' o waszą uwagę swoimi pracami i co najlepsze, wy nadal nas w tym wspieracie komentując nasz wysiłek. Dziwnie to brzmi, haha, ale tak to właśnie wygląda. Już trzy lata jesteśmy tu z wami i nadal zamierzamy tutaj zostać. Ponad tysiąc dni spędzonych na robieniu tego co się lubi. Tego nie da się już teraz łatwo porzucić (tym mniejsza szansa na zamknięcie PG:p)."


Osobliwości świata grafiki


Załoga Zatraconych Dusz przywitała ostatnio nową redakcyjną koleżankę, Samanthę. Dziewczyna będzie tam na stażu do 24 marca. Trzymam kciuki, aby ukończyła go pomyślnie!

"Nazywam się Samantha, ale mówcie mi Sam, Sama lub Samcia.  Nadszedł czas na przybliżenie wam mojej małej osóbki... Mam trzynaście lat, chodzę do pierwszej klasy sportowej gimnazjum. Z zamiłowania jest siatkarką, tancerką, gitarzystką jak i od niedawna raperką. Uwielbiam prawie wszystko co związane jest z muzyką oraz tańcem. Ciężko jest mi określić kto jest moim idolem w zakresie muzyki, ale jest nim artysta Huang Zitao, zwany także "Tao". Najchętniej słucham koreańskich, japońskich, chińskich, hiszpańskich i polskich piosenek. Bardzo lubię czytać książki, szczególnie te o miłości nastolatków. Moją ulubioną dotąd serią jest Narnia. Następnie "Krzyżacy", a dopiero potem Harry Potter mimo iż czytałam tylko pierwszą część. Lubię też książki z serii: "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty!". W szkole idzie mi bardzo dobrze, jest OK. Do moich ulubionych przedmiotów należy w-f i historia. Do znienawidzonych należą natomiast fizyka i zdecydowanie chemia. W wolnych chwilach uczę się: koreańskiego, japońskiego i hiszpańskiego. Dodam jeszcze, że pochodzę z województwa opolskiego."

   
(c) prettysmilex

Oni prowadzą nabory!


Sprawa wygląda następująco: możecie podawać w komentarzach adresy szabloniarni, których nie wymieniłam powyżej (całkiem niedawno pojawiło się coś podobnego, więc już wiecie co należy robić). Tymczasem, enjoy! ♥

11 komentarzy:

 1. Czy mogę poprosić o numer GG naczelnej katalogu, mam ważną sprawę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem - masz mój numer, gdyż udzielałaś mi krótkiego wywiadu na temat tego, jak spędzasz Święta .

   Usuń
  2. Albo napiszę to publicznie nie mam nic przecież do ukrycia.

   Chciałabym prosić o to aby od przyszłego miesiąca, mój blog nie brał udziału w żadnym konkursie, plebiscycie. Jestem wdzięczna i dumna z tego co już mi Tu przyznano, dziękuję też za to. Chcę zwolnić miejsce dla nowych, młodych i utalentowanych osób. Nie chcę dalej zajmować miejsca które mogą zajmować inne osoby. Nie chcę też rywalizować z automatami do nabijania głosów i grać grze bez zasad.

   Jeszcze Raz Dziękuję za wszystko.
   Niech moja postawa dla innym do myślenia.

   Usuń
  3. Dobrze, rozumiem. Zrobię tak, jak zechcesz.

   Usuń
  4. Dziękuję za uszanowanie mojej woli.

   Usuń
 2. Dziękuje za poświęcenie nam uwagi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co. Tak piękny jubileusz trzeba hucznie świętować i głosić o nim w całej blogosferze :) PG jest jednym z nielicznych blogów, któremu to liczy się już trzy latka. Ogromne gratulacje z mojej strony!

   Usuń
 3. Dziękuję za wzmiankę o gazecie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co. Partnerzy powinni się nawzajem wspierać ;)

   Usuń