Chat
zamknij

Szablon Miesiąca - wprowadzenie

Cześć wszystkim! Jestem Latte, nowa stażystka na Katalogu Grafików. Muszę zacząć od tego, że bardzo się cieszę, że dostałam się na ten staż.
Jak widzicie po tytule, dzisiaj przedstawię wam ogólne "zasady" nowego projektu - "Szablonu Miesiąca"! Serdecznie zapraszam do rozwinięcia posta.W tej części posta chciałabym wprowadzić was w temat tego oto projektu. Chodzić w nim będzie o to, że w jednej notce skompletowanych będzie kilka szablonów "podopiecznych" naszego Katalogu. Szablony muszą być opublikowane w bieżącym miesiącu. Następnie (w sondzie bądź po prostu w komentarzach) odbędzie się głosowanie na trzy najlepsze szablony. A później wybierzemy szablon miesiąca.
Myślę, że to dość dobry pomysł i mam nadzieję, że weźmiecie udział w tej zabawie. 
Do następnego!

28 komentarzy:

 1. Pewnie, wszyscy chętnie wezmą udział! Ale pewnie część nawet nie będzie miała takiej możliwości. Pewnie wybierzecie tylko z kilku blogów jakieś szablony, nie ze wszystkich?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stąd:
   "Nie będą to szablony z każdej strony, z którą współpracuje Katalog, bo tych szablonów było by o jakąś setkę za dużo :P Wybiorę ok. 10 :-)
   Jeśli chodzi o kategorię, to będą to prace zarówno z szabloniarni, jak i z blogów prywatnych."
   Z komentarzy poniżej. Jak zwykle, większość w ogóle nie będzie miała szans do wzięcia udziału w konkursie. Poza tym przy tak dużej liczbie blogów 10 to śmieszna liczba. To pójście na łatwiznę. Jeśli tak ma to wyglądać to pomysł jest do bani.

   Usuń
 2. Pod warunkiem, że będzie Wam się chciało wchodzić na wszystkie blogi graficzne :D

  A chodzi o szablony z szaboniarnii i blogów prywatnych razem, czy tylko z jednego "działu"? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będą to szablony z każdej strony, z którą współpracuje Katalog, bo tych szablonów było by o jakąś setkę za dużo :P Wybiorę ok. 10 :-)
   Jeśli chodzi o kategorię, to będą to prace zarówno z szabloniarni, jak i z blogów prywatnych.

   Usuń
  2. Do bani. 10 to stanowczo za mało. To śmieszna liczba.

   Usuń
  3. A wogule to wszyscy powinni mieć szansę i powinny być tu szablony ze wszystkich blogów ze spisu.

   Usuń
  4. Nie wiem, jak wyobrażasz sobie post z ok. 90 szablonami, z których musisz wybrać tylko trzy.

   Usuń
  5. Jeśli 90 to dla Ciebie za dużo to chociaż 40 powinno się pojawić. Na tyle chyba Cię stać nie? Czy lenistwo bierze górę? i mam nadzieję że nie przejrzysz tylko pierwszych 40 szablonów z góry ale przejrzysz wszystkie. ZE WSZYSTKICH BLOGÓW a nie pierwszych dziesięciu z góry.

   Usuń
 3. Informuję,że mój blog już jest odwieszony:) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A nie lepiej aby Szablon wybrało specjalnie powołanie jury, głosowanie to nie najlepsza forma wybory, szczególnie w internecie, gdzie oszustwo jest na każdym kroku
  !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie martw się Jet Twój na pewno nie wygra nawet gdybyś Ty zasiadła w jury ;)

   Usuń
  2. Ja mam na swoim koncie już dość sukcesów i nagród nie potrzebuję ich więcej. Walczę jedynie o prawa tych którzy muszą walczyć w nierównej walce z oszustami, którzy sami sobie nabijaną głosy.

   Usuń
  3. jeśli analizę prześmiewczą twojego żałosnego regulaminu telenovel na niezatapialnej armadzie uznać za sukces to tak zgadzam się: masz aż jeden sukces ;)
   a co do nierównej walki z oszustami masz na myśli to oszustwo: http://oi57.tinypic.com/vpg9c8.jpg ???
   walczysz z samą sobą? ciekawe ;)

   Usuń
  4. Chyba nie wiesz z kim piszesz! Po za tym ja nie ściągam programów ukrywających IP lub zmieniających IP i nie oddaje na siebie po 50 głosów w ciągu 10 minut. Mam honor - i nigdy nawet bym nie chciała w ten sposób wygrać! Wolę przegrać Godnie niż wygrać oszukując własną Siebie!!!!

   Usuń
  5. A twój skan rozśmieszył mnie, gdyż to jedynie informacja o nominacji. Każdy ma wolny wybór i głosuje na kogo chcę ;) No chyba że taka osoba jak ty automatycznie nabija sobie przez program 50 głosów. Czuję wstręt i obrzydzenie i pogardę do takich oszustów.

   I kończę z tobą tą konwersację, już raz zdemaskowałam pewną osobę i to dokładnie 2 lata temu. Chyba wiesz jak zakończył się wtedy jej byt, to była twoja znajomo, która również oszukiwała i ukrywała się za anonimowością ;))

   Usuń
  6. Nierównej walce z oszustami, którzy sami sobie nabijają głosy? Widząc to, pozwolę sobie na słowo komentarza. Albo właściwiej więcej niż jedno, jeśli mam być dokładna.

   Wiedza moja w zakresie portali oferujących sondy wielce obszerna może nie jest i przyznaję się do tego na samym starcie, ale z mojej - i nie tylko mojej zresztą - skromnej analizy tych oferujących sondy darmowe, wysunął się nie tak dawno wniosek, że serwis hanzo.pl jest jednym z najbezpieczniejszych i możliwie najlepiej zabezpieczonych przed nabijaniem sobie głosów portalem. No, a przynajmniej przed nabijaniem ich przez... nazwijmy ich, całkiem roboczo, pseudo-samozwańczymi-informatykami, usiłującymi głosować po kilka razy za pomocą zmiennego IP, proxy czy jakichkolwiek innych zabiegów maskujących IP. W kwestie bardziej zaawansowane się nie zagłębiałam, bo i szczerze wątpię, by ktoś z szerokimi umiejętnościami hakerskimi nie miał lepszych zabaw niż głosowanie na najlepszy szablon miesiąca.

   PS. Powinnam wspomnieć, że analizy tej dokonywaliśmy przy okazji zajęć akademickich pod okiem doktora z katedry marketingu?

   Poza tym, każda forma jury, wiąże się z ograniczeniem osądu do subiektywnej opinii kilku osób, zamiast kilkunastu czy kilkudziesięciu, które mają okazję oddać swój głos w sondzie. Naprawdę sądzisz, że to bardziej sprawiedliwe?

   Usuń
  7. Jet wypędź z stąd tą oszustkę - yas.

   Usuń
  8. Villemo nie mylisz się, hanzo.pl to najbezpieczniejszy portal. Zmienne IP i proxy nic tu nie zdziała, tych sond nie da się oszukać. Ale wiesz, Jet zawsze wie lepiej :)
   Kolejny już raz wymyśla sobie, że rozmawia z Yassmine, dlatego my wszyscy (którzy się z tego śmiejemy) wolimy pisać z anonimowych, wtedy jest jeszcze więcej z niej śmiechu. Poczekaj, Villemo, aż zacznie się straszenie "sondem" i teksty w stylu "jeste prawniczko" :D
   Co do skanu: dziękuję osobie, która go zrobiła, bo padłam! "zachęcam do Oddania Swojego Głosu! To tylko 5 sekund i nic was nie kosztuje!" Jeśli uważasz to za zwykłą informację o nominacji to chyba jest coś z Tobą nie tak :) Zresztą widać to na każdym kroku, a zwłaszcza wtedy gdy piszesz te żałosne komentarze, że wszystkie anonimy to Yassmine :) Wracając do zacytowanego przeze mnie fragmentu - chcesz nam wmówić, że nie potrzebujesz nagród, a na tamtym blogu gimnastykujesz się jak tu ich zachęcić do głosowania. To zwyczajna hipokryzja i wręcz desperacja:)

   Usuń
  9. "Jet wypędź z stąd tą oszustkę - yas."
   HAHAHA KOMENTARZ AUTORSTWA JET Z ANONIMOWEGO! Mistrzostwo!

   Usuń
  10. NIE, NIKT CIĘ TU NIE LUBI.
   NIE, NIKT NA CIEBIE NIE ZAGŁOSUJE.
   NIE, NIE JESTEŚ GRAFICZKĄ.
   NIE, NIE PRZYNIESIE CI TO CHWAŁY.
   ZROZUM TO WRESZCIE JET I ZAMKNIJ SIĘ!

   Usuń
  11. Nie wiem, czy anonim pod tym postem jest jeden, czy "bawi się" w to więcej osób, ale pragnę tylko zaznaczyć, że anonimowość nie zwalnia z obowiązku poszanowania drugiego człowieka. Nie wiem nic o Jet, nie bawię się w sprzeczki, ale wyznaję zasadę, że wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego.

   "NIE, NIKT CIĘ TU NIE LUBI.
   NIE, NIKT NA CIEBIE NIE ZAGŁOSUJE.
   NIE, NIE JESTEŚ GRAFICZKĄ.
   NIE, NIE PRZYNIESIE CI TO CHWAŁY.
   ZROZUM TO WRESZCIE JET I ZAMKNIJ SIĘ!
   "

   Drogi Anonimie, nie wiem kto dał Ci prawo do wypowiadania się za "wszystkich". Każdy ma prawo wyrażać własne - rób to więc we własnym imieniu. Nawet, jeśli musisz robić to anonimowo.

   Usuń
  12. Zgadzam się z Villemo Evans, ma rację. Trochę, nie wiele, ale trochę widziałam Jet w akcji, jednak zapewne było minęło. Trzeba sobie wybaczać.

   Usuń
 5. Proszę o usunięcie bloga http://zakleta-grafika.blogspot.com/ z Katalogu.
  Pozdrawiam,

  Ariana

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę dozgonnie o nadanie ogłoszenia o Treści:
  (Obrazek: http://oi39.tinypic.com/2mp0kg2.jpg)

  Dziś obchodzimy Światowy dzień Sprawiedliwości Społecznej - dzień w którym każdy z nas powinien dokonać własnej refleksji nad swoim postępowaniem nad własną sprawiedliwością wobec bliźnich mu ludzi.

  Z Wyrazami szacunku i uszanowania - Ambasadorka Sprawiedliwości - JET

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kogo jak kogo, ale ciebie akurat ambasadorką sprawiedliwości nazwać nie można...

   Usuń
  2. Dodam po 16, kiedy to będę w domu :)

   Usuń