Chat
zamknij

Icons #13

(c)  Yassmine

Trzy dni temu przywitaliśmy kalendarzową wiosnę. Jak się z tym czujecie? W sobotę termometry wskazywały ponad 24 stopnie w cieniu, co jest nieprawdopodobne, ponieważ pogoda parę tygodni wstecz na to nie wskazywała. No tak, jak zwykle musiałam zacząć od pogody, lecz już przechodzę do kolejnej kwestii. Piątek był dla mnie udanym dniem, ponieważ w szkole mieliśmy "dzień włoski". Kuchnia, muzyka, a nawet lekcje nawiązywały do kultury i obyczajów Italii. Pizza, makarony i zabawne stroje - to jest to! Może wydać się to dzienną zabawą, ale z pewnością było to miłe zakończenie pracowitego tygodnia! Przed nami trzynaste (i wcale nie pechowe!) wydanie przeglądu ikon. Zaszła pewna zmiana, ponieważ od teraz posty z tej serii pojawiać się będą raz na dwa tygodnie. Graficy dodają mało tych niepozornych prac, a co za tym idzie nie ma sensu przedstawiać 8 ikon w jednym poście, prawda?

Renfri, Lunedolly

Rosesylla, Lucrime
   

Agusia_, Rose Perdu
   
   
   
   

Dakota, Blood bonds
    
     

Jet, Coneq

Monika4451, DreamART
 

Arcanum, Snow Storm
   
   

Rockmenowa, Rockmenowa
   
   

Ten tydzień zapowiada się ciężko, tak więc wątpię, bym zdołała cokolwiek tutaj publikować. Bommie jak i Latte wzięły się teraz ostro do pracy, za co im z całego serca dziękuję! Bez was, dziewczyny, nie dałabym po prostu rady, a katalog przestałby istnieć. Znacie już swoich faworytów? Mnie osobiście najbardziej podobają się prace Arcanum i Renfri :)

6 komentarzy:

 1. Awww :) My też bardzo ci dziękujemy, bo to przecież ty tu robisz najwięcej. Jednym słowem jesteś "mózgiem tego katalogu" :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Pogoda w sobotę była boska. Nie pozwalała siedzieć w domu, a ja takie uwielbiam. Kojarzą mi się z wakacjami i codziennymi wypadami na rowery. ♥
  Hmm w sumie to dwutygodniowe przerwy są dobrym pomysłem, bo jednak mało ikon w notkach coraz bardziej, a te niepozorne prace mają w sobie coś, co przyciąga uwagę.
  Podobają mi się prace Renfri, Agusi (zwłaszcza te z Pretty Little Liars) i Dakoty.
  Dziękuję także za umieszczenie moich ikon w przeglądzie. :)
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzecz jasna, nie ma za co :)

   Pogoda zaskakuje: raz jest upał, a raz syberyjska wiosna - i jak się tu dostosować? Mam nadzieję, że w tym roku nie będzie powtórki z rozrywki tzn. w moje urodziny nie spadnie śnieg - w końcu to początek kwietnia. Trzymam kciuki, bo byłoby ciężko :)

   Usuń
 3. Dzięki za umieszczenie w przeglądzie. ;)
  Chociaż moje ikony wyglądają marnie przy całej reszcie...
  Najbardziej podobają mi się te autorstwa Renfri i Agusi.
  Zgadzam się z tym, że lepiej będzie dodawać takie przeglądy rzadziej ale konkretniej.
  Od dłuższego czasu myślę też o zgłoszeniu się do pomocy przy KG, ale byłoby łatwiej, gdyby ktoś określiłby mi konkretne obowiązki z góry. Byłoby to możliwe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że tak, ale wolałabym ustalić to przez wiadomość prywatną :) Mam prośbę, napisałabyś na adres katalogu? Byłabym niezmiernie wdzięczna, gdyż nie potrafię odszukać twojego mejla na żadnym z blogów, które współtworzysz :(

   katalog.grafikow@o2.pl

   Usuń