Chat
zamknij

Nagłówkowy przegląd katalogu grafików

Cześć wszystkim! Za równiutki miesiąc o tej porze będziemy świętować urodziny katalogu. Już nie mogę się doczekać! Dodam tylko, że szykują się konkursy i masa niespodzianek. Prace nad szablonem są w toku, a więc nic, tylko wyczekiwać kolejnego arcydzieła Yassmine :) Ja wiem, że w odbieganiu od tematu jestem mistrzynią, dlatego przejdźmy już do przeglądu!

(c) Misao


Anusia, Impressole
Cud, miód i malinki - aż brak mi słów. Nagłówek wprowadza niesamowity, leśny nastrój, wszechogarniająca zieleń uspokaja, a piękna dziewczyna, którą widzimy na środku jest kwintesencją całej pracy.  Anusiu, głęboki ukłon z mojej strony!


Dakota, Blood Bonds
Miałam ogromny dylemat, którą pracę wybrać do przeglądu, lecz ostatecznie postawiłam na pierwszy nagłówek Mrok, niepokój i groza, czyli moje klimaty. Na kolana powalił mnie kontrast, w którym to utrzymane jest całe dzieło. Wyraziste, czerwone i za razem przekrwione oczy w połączeniu z delikatną, syntetyczną dziewczyną, która to jest symbolem lekkości i niewinności. Eksperyment uważam za udany!


Misao, Rosesylla, Natt liv
Mocne, wyraziste kolory to mój żywioł. I choć wcześniej stałam murem za pastelami, tamte odcienie wydają mi się już mdłe. Od niedawna stawiam na neonowe, intensywne barwy. Takimi uraczyły nas Misao z Rosesyllą, których wspólne dzieło przyprawia mnie o zachwyt. Dobra robota!


#Brill, Brillamente
Kwiaty, a dokładniej róże w połączeniu z  delikatną bielą olśniewają i zapierają dech w piersiach. Twierdzisz, że takie połączenie jest dobre? No i masz dziewczyno rację :) BRING IT ON - Zachwyciłaś mnie!


Nie jestem zwolenniczką koloru, jakim jest fiolet. Od dziecka źle mi się kojarzy. Jest taki mdły i nazbyt przypomina mi śliwki, których tak nie cierpię. Tutaj jednak muszę zmienić swoje zdanie. Prezycja i dokładnośc z jakimi został wykonany ten nagłówek zmusza mnie do polubienia tej barwy.


Renfri, Lunedolly
Szczęka mi opadła, kiedy to pierwszy raz ujrzałam ten nagłówek... Harmonia barw i przekaz pracy są niesamowite. Gdyby w połączeniu z tym cudem powstał jakiś szablon - byłabym wniebowzięta!


Takim oto akcentem kończymy dzisiejszy przegląd nagłówków. Myślę, że każdy następny będzie w jakiś sposób zawierał moje opinie o danej pracy i krótki komentarz. Przypominam, że za niecałe dwa tygodnie sondy dobiegają końca! Spieszcie się z głosowaniem. Enjoy :)

6 komentarzy:

 1. Nagłówki się poprzestawiały ci troszkę...

  OdpowiedzUsuń
 2. Praca Anusi, Misao & Rosselyny są boskie <33

  C.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem, co się stało ale moja praca na tym podglądzie ma złą jakość, a ja publikowałam pracę dobrej jakości, Dlatego byłabym wdzięczna gdybyście to poprawiły. :)
  Niemniej jednak bardzo dziękuję za umieszczenie mojej pracy w przeglądzie i za tyle miłych słów. Bardzo się cieszę, że mój nagłówek aż tak przypadł Ci do gustu. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się coś z tym zrobić choć skopiowałam ten adres obrazka: http://funkyimg.com/i/GqKq.png - jest on oryginalny. Może coś w systemie bloggera?

   Usuń
 4. Rozumiem, ale wystarczy w otworzyć sobie Wasz podgląd i link do mojej pracy i porównać, od razu widać, że moja praca jest lepszej jakości.
  Nie mam pojęcia.

  OdpowiedzUsuń