Chat
zamknij

Informator dzienny


(c) Dakota

Witajcie moi kochani! Ostatnimi dniami przechodzę przez trudny okres. Mam na myśli to, że wystawiane są oceny (na razie ołówkiem, ale są) przez co strasznie się denerwuję. Z powodu mojego 'ukochanego palca' w prawej stopie nie mogłam ćwiczyć na zajęciach wychowania fizycznego, a co za tym idzie mam spore zaległości. 400m, 300m i 100m to dystanse jakie miałam do pokonania. Powiem wam, że w większości się udało, ponieważ największą męczarnię mam za sobą. Została tylko setka. Miałam ją zdać dziś, ale panna pogoda postanowiła popsuć mi plany do reszty. Cóż poradzę, taki mamy klimat. Zapraszam do lektury!

(c) monika4451

Nowe duszyczki


Katalog grafików wziął pod swoje skrzydła kilka dni temu nową duszyczkę, a mianowicie Graphic Foxes. Stosunkowo nowe odkrycie zapowiadające się obiecująco, ale blog ten istnieje już od kwietnia - we wcześniejszych notkach pojawiały się tylko zamówienia i/lub szablony wolne, natomiast dopiero 28. maja autorka dodała parę słów od siebie prócz graficznych dodatków. Sama Ness wyznaje, że szablony robi bardzo krótko i nie spodziewała się tylu miłych komentarzy oraz pozytywnych opinii ze strony czytelników. Ja życzę Ness w imieniu całej załogi wielu sukcesów związanych z magiczną przygodą jaką jest grafika oraz, co najważniejsze, weny i motywacji!

(c) Frustracja

Sasame Ka również nie chciała być w tyle i stworzyła coś od siebie. W taki oto porosty sposób powstał blog "Sayonara namida", który już cieszy się sporą popularnością. Oficjalnie jednak 'łzy pożegnania' zostaną otwarte pierwszego dnia czerwca. Ja już osobiście nie mogę się doczekać!

"Witam na blogu Sayonara namida (jap.łzy pożegnania)! Będzie to blog z dodatkami graficznymi, nagłówkami, sygnaturami, ikonami i instrukcjami. Nie będę tutaj publikować szablonów. Być może kojarzycie mnie z - Ministerstwa Szablonów, Zatraconych Dusz czy Zaczarowanych Szablonów. Oficjalne otwarcie bloga odbędzie się 1 czerwca, chociaż mogę się z tym trochę spóźnić. Mam nadzieję, że w przyszłości przydadzą się moje dodatki czy instrukcje. Na razie blog co dopiero powstał, także wiele zakładek będzie nieuzupełnionych. Z czasem zostaną one zapełnione, jak i może przybędzie kilka nowych.
Ja może się tak krótko przedstawię, bo może znajdą się tutaj osoby, które pierwszy raz zetknęły się z moim nickiem. Mam na imię Natalia, robieniem szablonów zajmuję się od roku. Nadal kształcę swoje umiejętności. Jestem raczej sympatyczną osobą. Jeśli ktoś miałby z czymś problemy, może do mnie napisać - ja pomogę, coś wyjaśnię ;) To chyba na tyle. To do 1 czerwca!"

Impossible-graphic-szabloneria.blogspot.com to również kolejne dziecko grafikosfery. Matką tego cuda jest Rossie. Autorka od samego początku ustaliła tematykę bloga: będzie to typowa szabloniarnia, a niekiedy pojawiać będą się nagłówki. W dodatku na blogu otwarty został nabór i w imieniu autorki gorąco zachęcam do zgłaszania się!

"Hej to mój własny blog, na którym od dziś będę zamieszczać nagłówki oraz szablony do pobrania. Już od dzisiaj możecie składać zamówienia. Które z ochotą zrealizuję.Pod notką zamówienia . Jeśli sam również znasz się na tworzeniu nagłówków i szablonów zapraszam na nabór do współpracy. Z otwartymi ramionami przyjmuję ludzi kreatywnych, którzy znają się na rzeczy."

(c) royalrockin

Konkursowe lato!


Na Graphical Thoughts pojawił się... konkurs! Sama osobiście byłam pozytywnie zaskoczona kreatywnością wanilijowej i Tyler. Na czym polega? Do kiedy trwa? Jakie są warunki oraz nagrody (te ostatnie to chyba najbardziej interesująca was część :p)? Postaram się przybliżyć wam troszeczkę całość. Pracą jaką oddacie ma być szablon od postaw wykonany przez was o tematyce letniej. Akcja trwa do 29 czerwca tego roku, a warunki wzięcia udziału oraz parę słów odautorskich znaleźć możecie tutaj. Nagrody są bardzo kuszące, bo oprócz szablonu, który sami wykonaliście możecie złożyć zamówienie, a button waszego bloga zawiśnie na calutki tydzień w kolumnie GT. Uważam, że konkurs jest bardzo interesujący i sama prawdopodobnie się do niego zgłoszę.

"Kto zorientowany, ten wie, że szykowałyśmy z Tyler k o n k u r s dla Was. Wczoraj na Fanpage'u pojawiła się już o tym pierwsza wzmianka. Czemu konkurs? Zbliża się koniec roku szkolnego, wszyscy szaleją i są mega totalnie zarobieni, więc akurat - dołóżmy im pracy! (żartuję). Kiedy już będziecie mieć dość nauki, po to żeby się wyluzować, weźcie udział w naszym konkursie, ot. (...) Zbliża się lato i nie tylko Ty chcesz dobrze wyglądać, prawda? Twój blog też chce być sexy :) Dobra, dobra. Ktoś powie, że są szabloniarnie, gdzie możesz zamówić szablon i mieć z głowy. Właśnie tego chcemy z Tyler uniknąć! Polacy nie gęsi, swój język mają, jak pisał pewien znany artysta (kto wie, o kim mowa?) i poprzez nasz konkurs chcemy: pobudzić kreatywność naszych Bloggerów, wzmocnić wiarę w swoje umiejętności, zachęcić do zabawy z kodami! ... po to, żeby mieli nie tylko język, ale super wygląd!"

sygnaturki
(c) prettysmilex

Nic nie może przecież wiecznie trwać


Zawsze w moim sercu tli się nadzieja, że to właśnie to wydanie informatora dziennego będzie wyjątkowe tzn. obejdzie się bez zawieszeń, odejść i tym podobnych. Coś czuję, że ciąży nade mną jakaś klątwa czy coś w tym guście, nie uważacie? Powracając do tematu, pobieralnia graficzna Rose Perdu wstrzymała swoją działalność. Agusia_ poinformowała nas, że blog zostaje zawieszony do 16/17 czerwca, ale założyła, że powróci z weną i nowymi dodatkami.

"Przepraszam za brak notki w tym tygodniu, ale nagle wszystkim prowadzącym przypomniało się, że musimy mieć jakieś oceny, więc mam zawalone dni nauką. Przez cały semestr miałam dwa kolokwia, a w następnym tygodniu mam 4/5 i jeśli chcę się wyrobić to już w tym tygodniu muszę zacząć się uczyć... Niestety, ale blog zostaje zawieszony. Prawdopodobna data ponownego otwarcia to 16/17 czerwca. Obiecuję, że wrócę z nowym szablonem, z weną, z masą dodatków! I w kolejnej notce ogłoszę coś co mam nadzieję, że was zainteresuje :) Przepraszam jeszcze raz i widzimy się 16 lub 17 czerwca :) "

Dzisiejszy informator może i nie jest przepełniony po brzegi informacjami, ale wydaje mi się, że jest krótko, na temat i z sensem. Wracając do konkursów, ja chciałabym przypomnieć, że 1 czerwca mija termin oddawania prac do konkursu "kwiaty, wszędzie kwiaty!" - szybciutko, bo to raptem parę dni! Enjoy!

8 komentarzy:

 1. Czy informator długi czy krótki - i tak za niego dziękuję. Po pracowitym tygodniu również związanym z wystawianiem ocen (bo mi się zachciało paska w klasie 1 technikum...), takie podsumowanie jest świetne.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to cieszę się bardzo, że masz taką ambicję. Z tego, co mi wiadomo w szkołach ponadgimnazjalnych trudno jest o pasek, ale osobom uparcie dążącym do celu to wychodzi - bynajmniej ja mam takie osobiste odczucie. Jeżeli zdobędziesz ten pasek (a na pewno tak będzie) koniecznie musisz mnie o tym powiadomić. Na wstępie jednak gratuluję, gdyż utrzymanie średniej powyżej 4.75 jest to nie lada wyzwaniem!

   Usuń
  2. Bardzo Ci dziękuję. Prawda, że nie jest to łatwe. Tym bardziej w klasie, która uznawana jest za najlepszą - nauczyciele nie dają nam spokoju z powodu własnej ambicji. Mi również jej nie brakuje. ;) Postanowiłam, że dam temu radę. Twoje wsparcie i wiara we mnie wiele znaczy, dzięki.

   Usuń
 2. Dziękujemy za wzmiankę o naszym konkursie! (: Właśnie weszłam tu, by o to dopiero poprosić, a tu proszę! Pozytywne zakończenie dnia

  Pozdrawiamy,
  w&T

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszyscy moi znajomi mówią mi, że mam 'dar' czytania w myślach. Teraz sama powoli zaczynam w to wierzyć :)

   Usuń
 3. Wszystkie blogi są świetne, jak na stosunkowo niedawno zaczętą działalność c:

  Prosiłabym o zamieszczenie informacji na Katalogu:

  "Graphic Soul to nie tylko blog z szablonami, ale również strona stworzona do tego, by pomagać innym. Jeśli masz pytania dotyczące grafiki lub czegokolwiek innego, zgłoś się do nas! Natomiast, jeśli potrafisz i lubisz tworzyć szablony, cała załoga zaprasza się na otwarty nabór, do którego zakładka jest utworzona w "nawigacjii".
  Serdecznie zapraszamy! Bez Ciebie blog przestanie wkrótce istnieć. To ty jesteś podporą i inspiracją dla nas do tworzenia szablonów i innych dodatków graficznych"

  Button bloga: http://funkyimg.com/i/HCFJ.png

  Link do bloga: http://graphic-soul.blogspot.com/

  Będę wdzięczna za umieszczenie takiej informacji.

  Z góry dziękuję i pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 4. Yaaj, zapomniałam podziękować, za wspomnienie o moim nowym nabytku Sayonara Namida, także... Dziękuję bardzo! :)

  I pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. gratulacje wytrwałości, pamiętaj określony cel jest łatwiej spełnić :)

  OdpowiedzUsuń