Chat
zamknij

Lata świetności - Szablon Centre

(c) Yassmine

Cześć kochani :) Majówka przed nami, słoneczko za oknami - nic, tylko się opalać i grillować na całego! Słowem wstępu: Szablon Centre jest to kontynuacja onetowskiego SC, który to notabene został usunięty, o czym Velienna (właścicielka) poinformowała nas w poście powitalnym. Na dzień dzisiejszy blog ten trafił do zakładki zawieszone. Ostatnia notka pojawiła się tam 12 maja 2013 roku

"Hej! Witam Was na SzablonCentre w nowej odsłonie zarówno graficznej jak i domenowej. Wiele się u Nas ostatnio zmieniło. Po pierwsze Onet upadł, a właściwie blog.onet.pl został zmieciony z powierzchni ziemi w niejasnych okolicznościach. Całe szczęście blogspot jest porządnym serwisem i "przyjął nas z otwartymi rękoma". Jak zapewne zdążyliście zauważyć pojawił się również myślnik w adresie. Nie było to zamierzone jednak stwierdziłam, że skoro i tak zachodzą dogłębne zmiany powinniśmy dokonać ich w każdym aspekcie. Jak już wielu z Was wie SC-entowska załoga w końcu odżyła. Mamy wiele nowych talentów na pokładzie, czyli Snooki, Neloa, Captiv oraz jeszcze nie prezentującą się osobiście Larochellem. Nie oznacza to jednak zamknięcia naboru, gdyż jesteśmy otwarte na nowe osobistości. Kilka tygodni temu zapowiadałam uporządkowanie SC i tak owoż się stało. Zakasałam rękawy, przebrałam się w robocze ciuchy i pozamiatane! Niestety wiele pięknych szablonów przepadło, niektóre szabloniarki, które zrezygnowały pousuwały blogi z szablonami, hostingi ponawalały itp. W związku z tym, że podjęłam taką a nie inną decyzję przesortowałam wszystkie i zostało nam ponad, tudzież około, 240 prac. Nie jest źle, gdyż będą to jedynie najlepsze z najlepszych. Nie pozostaję mi już nic innego jak powitać Was w naszych nowych, skromnych progach! WITAJCIE WIĘC! Od dnia dzisiejszego będę hurtowo dodawać publikowane już notki z uratowanymi szablonami. Mam nadzieje uporać się z tym jak najszybciej - w miarę możliwości. Później ruszamy z nowymi :)

Pozdrawiam i do napisania! :*
Wasza Velienna."

Przytoczyłam fragment pierwszego posta do jakiego udało mi się dogrzebać. Mam ważenie, że autorki wyczerpały limit 240 prac i po prostu zabrakło im pomysłów na nowe. W dodatku może przerósł ich CSS? My możemy tylko spekulować :) Przedstawiam przegląd prac z Szablon Centre!

 
 
 
 
 
 
 
 
 

I choć prace wykonane są w "dawnym" stylu, każda z nich warta jest uwagi. Jeżeli pragniecie more and more, zapraszam do GALERII, gdzie z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie. Przegląd jakiego bloga chcielibyście zobaczyć w kolejnej serii "lat świetności"? Enjoy :)

3 komentarze:

 1. Anonimowy06 maja, 2014

  Super artykuł! SC to faktycznie była niegdyś jedna z lepszych szabloniarnii. Z tajnych źródeł wiem, że dziewczyny bardzo się starały, aby wszystko grało. Niestety, główna pomysłodawczyni i założycielka całkiem odcięła się od graficznego świata, i to był moment, w którym SC popadło w kryzys, z którego nie potrafiło się już wydostać. A szkoda. Velienna, halska, Savannah - ciekawe, co tam u nich dzisiaj?

  Swoją drogą, może by podobny artykulik (aczkolwiek troszkę więcej informacji?) o Szablonowej Szafie, albo Wiosce Szablonów?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za pomoc! :)

  lekcja-matematyki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Szablon-Cenre swojego czasu był moją ulubioną szablonarnią, dziewczyny w większości robiły świetne, bardzo klimatyczne szablony, nawet jeden z wybranych przez was szablonów jest zamówiony przeze mnie. Pamiętam jaka byłam dumna z tego szablonu. Szkoda, że dziewczyny zniknęły, teraz prawdopodobnie szablon-centrę byłoby jedną z najlepszych ocenialnii :D

  http://prozaicy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń