Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Lata świetności - Szablon Centre

Autor: Weronika

(c) Yassmine

Cześć kochani :) Majówka przed nami, słoneczko za oknami - nic, tylko się opalać i grillować na całego! Słowem wstępu: Szablon Centre jest to kontynuacja onetowskiego SC, który to notabene został usunięty, o czym Velienna (właścicielka) poinformowała nas w poście powitalnym. Na dzień dzisiejszy blog ten trafił do zakładki zawieszone. Ostatnia notka pojawiła się tam 12 maja 2013 roku

"Hej! Witam Was na SzablonCentre w nowej odsłonie zarówno graficznej jak i domenowej. Wiele się u Nas ostatnio zmieniło. Po pierwsze Onet upadł, a właściwie blog.onet.pl został zmieciony z powierzchni ziemi w niejasnych okolicznościach. Całe szczęście blogspot jest porządnym serwisem i "przyjął nas z otwartymi rękoma". Jak zapewne zdążyliście zauważyć pojawił się również myślnik w adresie. Nie było to zamierzone jednak stwierdziłam, że skoro i tak zachodzą dogłębne zmiany powinniśmy dokonać ich w każdym aspekcie. Jak już wielu z Was wie SC-entowska załoga w końcu odżyła. Mamy wiele nowych talentów na pokładzie, czyli Snooki, Neloa, Captiv oraz jeszcze nie prezentującą się osobiście Larochellem. Nie oznacza to jednak zamknięcia naboru, gdyż jesteśmy otwarte na nowe osobistości. Kilka tygodni temu zapowiadałam uporządkowanie SC i tak owoż się stało. Zakasałam rękawy, przebrałam się w robocze ciuchy i pozamiatane! Niestety wiele pięknych szablonów przepadło, niektóre szabloniarki, które zrezygnowały pousuwały blogi z szablonami, hostingi ponawalały itp. W związku z tym, że podjęłam taką a nie inną decyzję przesortowałam wszystkie i zostało nam ponad, tudzież około, 240 prac. Nie jest źle, gdyż będą to jedynie najlepsze z najlepszych. Nie pozostaję mi już nic innego jak powitać Was w naszych nowych, skromnych progach! WITAJCIE WIĘC! Od dnia dzisiejszego będę hurtowo dodawać publikowane już notki z uratowanymi szablonami. Mam nadzieje uporać się z tym jak najszybciej - w miarę możliwości. Później ruszamy z nowymi :)

Pozdrawiam i do napisania! :*
Wasza Velienna."

Przytoczyłam fragment pierwszego posta do jakiego udało mi się dogrzebać. Mam ważenie, że autorki wyczerpały limit 240 prac i po prostu zabrakło im pomysłów na nowe. W dodatku może przerósł ich CSS? My możemy tylko spekulować :) Przedstawiam przegląd prac z Szablon Centre!

 
 
 
 
 
 
 
 
 

I choć prace wykonane są w "dawnym" stylu, każda z nich warta jest uwagi. Jeżeli pragniecie more and more, zapraszam do GALERII, gdzie z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie. Przegląd jakiego bloga chcielibyście zobaczyć w kolejnej serii "lat świetności"? Enjoy :)

3 komentarze:

 1. Super artykuł! SC to faktycznie była niegdyś jedna z lepszych szabloniarnii. Z tajnych źródeł wiem, że dziewczyny bardzo się starały, aby wszystko grało. Niestety, główna pomysłodawczyni i założycielka całkiem odcięła się od graficznego świata, i to był moment, w którym SC popadło w kryzys, z którego nie potrafiło się już wydostać. A szkoda. Velienna, halska, Savannah - ciekawe, co tam u nich dzisiaj?

  Swoją drogą, może by podobny artykulik (aczkolwiek troszkę więcej informacji?) o Szablonowej Szafie, albo Wiosce Szablonów?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za pomoc! :)

  lekcja-matematyki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Szablon-Cenre swojego czasu był moją ulubioną szablonarnią, dziewczyny w większości robiły świetne, bardzo klimatyczne szablony, nawet jeden z wybranych przez was szablonów jest zamówiony przeze mnie. Pamiętam jaka byłam dumna z tego szablonu. Szkoda, że dziewczyny zniknęły, teraz prawdopodobnie szablon-centrę byłoby jedną z najlepszych ocenialnii :D

  http://prozaicy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń