Chat
zamknij

Graphic Award 2014

(c) Caudire

Dokładnie roku temu, piętnastego czerwca na forum Katalogu Grafików pojawiła się gala Graphic Award 2014, czyli przyznawanie nagród najbardziej zasłużonym grafikom. Tradycji stało się zadość, dlatego i w tym roku możecie wybrać szabloniarkę lub szabloniarza, która/y waszym zdaniem zapracował/a sobie na tytuł mistrza. W zeszłym roku wśród szabloniarni na pierwszej pozycji uplasowała się Szablonownica (43 głosy), za nią Fabryka szablonów (31 głosów), a natomiast honorowe trzecie miejsce zajęła Wyimaginowana Grafika(12 głosów). Z blogami prywatnymi było o wiele ciekawiej. Tytuł mistrza zyskał Terrible Crash (96 głosów!) - pomiędzy pierwszym, a drugim miejscem podium była ogromna przepaść licząca łącznie 62 głosy. Srebrny medal otrzymał Natt liv (32 głosy), a brąz Dusza Anayi (15 głosów). Jak widać liczba głosów jest w porównaniu do sond miesięcznych bardzo słaba. Katalog nie był wtedy za popularny, a zorganizowanie takiej akcji było skokiem na głęboką wodę. Po dwóch miesiącach istnienia nie mogliśmy liczyć na nawał czytelników. Drugim minusem był fakt, iż głosowanie trwało bardzo krótko, bo od 15. czerwca do 10. lipca - niecały miesiąc. Pamiętajmy, iż konkurs ten ma trzy etapy, dlatego tegoroczna edycja będzie troszkę obszerniejsza jeżeli chodzi o zadania i atrakcje. My tutaj gadu - gadu, a z pewnością wielu z was chciałoby się dowiedzieć na jakich zasadach działa gala oraz co można wygrać.

(c) Caudire


Graphic Award 2014 składa się z dwóch etapów: w pierwszym właściciele blogów prywatnych jak i szabloniarni zgłaszają swoje strony pod przeznaczonymi do tego zakładkami - nazwy są te same dlatego każdy powinien się zorientować. Kiedy będziemy mieć wszystkich w komplecie pojawi się sonda. Drugi etap polega na wyłonieniu zwycięzców w kategorii blog prywatny oraz szablonarnia z ankiety, które uzyskały największą ilość punktów. A co z nagrodami? Umieszczenie buttonów zwycięskich blogów w kategorii blog prywatny oraz szabloniarnia w pasku bocznym na rok. Darmowa reklama chyba każdemu się przyda. Jest więc o co walczyć!

(c) Caudire


W skrócie


Gdzie się zgłaszać? Zgłaszamy się na podstronie katalogu, a dokładniej na graphic-award-2014.blogspot.com - zapoznajmy się z regulaminem i publikujemy komentarz zgłoszeniowy pod odpowiednią zakładką.

Gdzie głosować? Gdy zbierzemy już wszystkie blogi, pojawi się sonda. Każdy będzie w niej mógł oddać tylko jeden głos na blog prywatny i szabloniarnię. O wszystkim jednak zostaniecie poinformowani.


Jeżeli macie pytania, zadawajcie je w komentarzach! Na każde z chęcią odpowiem. W konkursie mogą brać tylko te blogi, które przynależą do katalogu. Zgłoszenia zaś mogą być dodawane tylko przez administratorów. 

9 komentarzy:

 1. Trochę się dziwię - jest "Graphic Award 2014", a rok jeszcze się nie skończył...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rok się nie skończył, ale jesteśmy w połowie, prawda?

   Usuń
  2. Myślę, że etap trzeci jako powielnie etapu drugiego jest bez sensu. Dlaczego by nie rozstrzygnąć wszystkiego w jednym głosowaniu?

   Usuń
  3. W sumie racja: bezsensem jest powtarzanie czegoś dwukrotnie.

   Usuń
  4. Może i tak, ale przez kilka miesięcy może się coś zdarzyć. Trochę to nieprzemyślane. I zgadzam się z Aszą - trzeci etap jest bezsensowny.

   Usuń
  5. W zeszłym roku nikomu to nie przeszkadzało jak pamięć mnie nie myli, a w tym wszyscy się czepiają o.O


   M.

   Usuń
  6. Nie czepiam się, tylko wyrażam swoją opinię.

   Usuń
  7. Do anonima M.: Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię, a więc nie widzę problemu. Z resztą to dobrze, że czytelnicy piszą otwarcie o tym, co czują.

   Usuń
 2. Ciekawe, ciekawe. Zgłaszam się ;)

  OdpowiedzUsuń