Chat
zamknij

Lata świetności - DreamART

(c) monika4451

DreamART - blog założony 11 listopada zeszłego roku przez jedną z redaktorek Katalogu. Mowa rzecz jasna o monika4451. 11 maja b.r. DreamArt obchodził ważną uroczystość, którą to było pół roku istnienia. Powodem jego zawieszenia była decyzja Moniki o przeniesieniu się na inny, nowy blog, gdzie wszystko mogłaby zacząć od początku. Na DA pojawiło się 45 notek z graficznymi dodatkami; animacjami, ikonkami, nagłówkami, obrazkami, stockami, sygnaturkami, szablonami oraz tapetami. W dzisiejszym poście z serii "lata świetności" przybliżymy sobie twórczość Moniki poprzez przegląd jej dawnego bloga. Zapraszam do lektury!

(c) monika4451

"Wracam do blogosfery. :) Dokładnie do jej graficznej części. Moja historia w tym kierunku rozwinęła się na Onecie (to nie jest reklama), ale wszystko padło z początkiem 2012r. po około 2 latach pracy. Nie z mojej winy - dodawałam wpisy do końca (moje notki były ostatnie, więc niejako ja zakończyłam działalność). Blog nadal istnieje, a współautorki od "rozpadu" się ze mną nie kontaktowały. Nie wytrzymuję tej bierności graficznej. Samo tworzenie do folderów [do szuflady] nie wystarcza. Potrzebuję jeszcze ukazać to publicznie. Decyzja o założeniu tego bloga nie była łatwa, trwała kilka miesięcy. Teraz, gdy widzę, ile czasu mogę poświęcić chociażby tygodniowo na grafikę, mogę wdrożyć to w życie. Nie sądziłam, że właśnie w szkole średniej będę mieć taką możliwość. Albo raczej się nie spodziewałam :). Nie wykluczam poszukiwania współautorów - nie jestem jeszcze pewna jak to będzie wyglądać. To chyba jedyny tak obszerny wpis - pierwszy i ostatni. Na ogół się tak nie rozpisuję. Oczywiście nie biorę pod uwagę odpowiedzi na Wasze komentarze - zawsze będą wyczerpujące." - fragment pierwszej notki.

Sygnatury
 

 Ikony


Szablon


Na całe szczęście w nieszczęściu, jakim było zawieszenie DA, blog można odwiedzać, a dodatku pobierać - rzecz jasna po wcześniejszym poinformowaniu. Fakt, że jakaś strona jest nieaktywna nie oznacza, że wszystko można bezkarnie kraść. Zasady obowiązują zawsze! Do napisania :)

5 komentarzy:

 1. Uwielbiam prace Moniki, są oryginalne, pomysłowe i miłe dla oka :D . Mają coś w sobie, co przykuwa uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taa jasne. Aleś mnie zaskoczyła.. ;) Tak na serio: może kiedyś coś ze mnie porządnego wyrośnie. Dziękuję bardzo, to naprawdę miłe widzieć taki post nam KG. I ten mój pierwszy szablon... :D Życzę sobie powodzenia. ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też życzę ci powodzenia. Z takim talentem, jaki posiadasz z pewnością wiele osiągniesz, a więc o to się nie martw :)

   Usuń
 3. Jakie śliczne sygnaturki *-*

  OdpowiedzUsuń