Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Lata świetności - DreamART

Autor: Weronika

(c) monika4451

DreamART - blog założony 11 listopada zeszłego roku przez jedną z redaktorek Katalogu. Mowa rzecz jasna o monika4451. 11 maja b.r. DreamArt obchodził ważną uroczystość, którą to było pół roku istnienia. Powodem jego zawieszenia była decyzja Moniki o przeniesieniu się na inny, nowy blog, gdzie wszystko mogłaby zacząć od początku. Na DA pojawiło się 45 notek z graficznymi dodatkami; animacjami, ikonkami, nagłówkami, obrazkami, stockami, sygnaturkami, szablonami oraz tapetami. W dzisiejszym poście z serii "lata świetności" przybliżymy sobie twórczość Moniki poprzez przegląd jej dawnego bloga. Zapraszam do lektury!

(c) monika4451

"Wracam do blogosfery. :) Dokładnie do jej graficznej części. Moja historia w tym kierunku rozwinęła się na Onecie (to nie jest reklama), ale wszystko padło z początkiem 2012r. po około 2 latach pracy. Nie z mojej winy - dodawałam wpisy do końca (moje notki były ostatnie, więc niejako ja zakończyłam działalność). Blog nadal istnieje, a współautorki od "rozpadu" się ze mną nie kontaktowały. Nie wytrzymuję tej bierności graficznej. Samo tworzenie do folderów [do szuflady] nie wystarcza. Potrzebuję jeszcze ukazać to publicznie. Decyzja o założeniu tego bloga nie była łatwa, trwała kilka miesięcy. Teraz, gdy widzę, ile czasu mogę poświęcić chociażby tygodniowo na grafikę, mogę wdrożyć to w życie. Nie sądziłam, że właśnie w szkole średniej będę mieć taką możliwość. Albo raczej się nie spodziewałam :). Nie wykluczam poszukiwania współautorów - nie jestem jeszcze pewna jak to będzie wyglądać. To chyba jedyny tak obszerny wpis - pierwszy i ostatni. Na ogół się tak nie rozpisuję. Oczywiście nie biorę pod uwagę odpowiedzi na Wasze komentarze - zawsze będą wyczerpujące." - fragment pierwszej notki.

Sygnatury
 

 Ikony


Szablon


Na całe szczęście w nieszczęściu, jakim było zawieszenie DA, blog można odwiedzać, a dodatku pobierać - rzecz jasna po wcześniejszym poinformowaniu. Fakt, że jakaś strona jest nieaktywna nie oznacza, że wszystko można bezkarnie kraść. Zasady obowiązują zawsze! Do napisania :)

5 komentarzy:

 1. Uwielbiam prace Moniki, są oryginalne, pomysłowe i miłe dla oka :D . Mają coś w sobie, co przykuwa uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taa jasne. Aleś mnie zaskoczyła.. ;) Tak na serio: może kiedyś coś ze mnie porządnego wyrośnie. Dziękuję bardzo, to naprawdę miłe widzieć taki post nam KG. I ten mój pierwszy szablon... :D Życzę sobie powodzenia. ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też życzę ci powodzenia. Z takim talentem, jaki posiadasz z pewnością wiele osiągniesz, a więc o to się nie martw :)

   Usuń
 3. Jakie śliczne sygnaturki *-*

  OdpowiedzUsuń