Chat
zamknij

Ogłoszenie tematyczne

  
Chcesz być współautorem nattliv? Może nie jest to najlepszy blog do wybicia się, skromny, z umiarem. Jeżeli jednak chcesz spróbować, to szukamy osób kreatywnych, które mają za sobą jakiś straż graficzny i pasję do wykonywania prac, wiele pomysłów i innowacyjnych wykonań. Jeżeli jesteś zainsteresowany/a zgłoszeniem się, odwiedź http://natt-liv.blogspot.com/p/nabor.html i zgłoś się już dziś ;)

Pozdrawiam, Misao

 
Już w tę środę (16 lipca) swoje PIERWSZE URODZINY obchodzić będą Szablony na Wesoło. Z tej okazji w imieniu całej załogi bloga zapraszam na Urodzinową Imprezę Graficzną! Tym razem czeka na was dużo dodatków i tutoriali. Nie zabraknie również podsumowania roku i podziękowań!
Serdecznie zapraszamy!
Załoga Szablonów na Wesoło.

3 komentarze:

 1. Chciałabym prosić o umieszczenie ogłoszenia ;)

  http://funkyimg.com/i/JsRY.png

  "Chcesz być współautorem nattliv? Może nie jest to najlepszy blog do wybicia się, skromny, z umiarem. Jeżeli jednak chcesz spróbować, to szukamy osób kreatywnych, które mają za sobą jakiś straż graficzny i pasję do wykonywania prac, wiele pomysłów i innowacyjnych wykonań.

  Jeżeli jesteś zainsteresowany/a zgłoszeniem się, odwiedź http://natt-liv.blogspot.com/p/nabor.html i zgłoś się już dziś ;)
  Pozdrawiam, Misao"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodałam, ale niestety podałaś zły link do buttonu.

   Usuń
  2. Oj tam, podała po prostu link do białego buttonu, więc go nie widać... Poszperałam , znalazłam czarne i ta daaa ;)

   Usuń