Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Post organizacyjny

Autor: Weronika

(c) Tiny Fox

... czyli taki, którego większość z was nie lubi. Ale powiem wam, że czasem trzeba takowy opublikować. Jest wiele spraw, które chciałabym dziś poruszyć oraz informacje, bez których Katalog nie funkcjonowałby. Mam nadzieję, że moja paplanina was nie znuży do tego stopnia, aby udać się z powrotem do łóżka. To jak, zapraszam do lekturki!

Katalogowy wywiader

(c) Sasame ka

Nasza podstrona, na której znajdziecie wywiady (Katalogowy wywiader) z wieloma grafikami doczekała się nowego szablonu. Jest on autorstwa Yassmine z bloga terriblecrash.blogspot.com. Najbardziej urzekła mnie w nim ta świeżość oraz szczypta minimalizmu. Gdy najedziemy na nagłówek widniejący po lewej stronie, wysunie nam się takie małe, niepozorne menu. Tam znajdziecie nicki grafików. Klikając na jeden np. o nazwie Selly, automatycznie przenosicie się do wywiadu przeprowadzonego z tą graficzką. Wielu z was może nie ma nawet pojęcia o tej stronie, ponieważ jest ona ukryta w lewej kolumnie w "podstronach", ale myślę, że przez ten post wszystko się wyjaśni.

Wasze propozycje

(c) Agusia_

Narzucam swoje propozycje konkursów, ale przecież nie wszystkim mogą się one podobać. Obiecałam, że po konkursie na szablon z kwiatami pojawi się konkurs na szablon mroczny. Oczywiście ta idea dojdzie do skutku, ale nie o tym dziś przyszło mi pisać. Chciałabym się dowiedzieć (jak i reszta załogi) co sądzicie o naszej pracy, czy dajemy z siebie wszystko, co moglibyśmy zmienić, co wprowadzić. Można również podawać swoje propozycje dotyczące jakichś konkursów czy akcji możliwych do zorganizowania. Będę bardzo wdzięczna za każdy komentarz!

Fanpage Katalogu

(c) Yassmine

Tam także mało kto zagląda na moje oko, ale to znów moja wina, ponieważ jako tako nie poinformowałam was o jej powstaniu, tylko od razu wstawiłam do kolumny. Czas na małą prezentację :) Znajdziecie tam informacje o najnowszych postach (to wielkie udogodnienie, ponieważ mając Facebooka na telefonie/tablecie/innym urządzeniu mobilnym możecie śmiało podejrzeć co się u nas dzieje bez wchodzenia na Katalog), informacje na temat zawieszeń blogów/powrotów, a także ogłoszenia partnerskie, które tam również są publikowane. By polubić nasz fanpage wystarczy wejść TUTAJ oraz wybrać "Lubię to!".

Urlopy/rekrutacja

(c) Caudire

Monika4451 oraz Bommie wzięły urlop i posty z ich strony pojawią się dopiero w sierpniu, a co za tym idzie obowiązki obu redaktorek spadają na mnie tzn. przeprowadzanie wywiadów, publikacja przygotowanego przez Monikę projektu oraz niedzielne nagłówkowe przeglądy. Chcę was po prostu uprzedzić, iż możecie się spodziewać mojej osoby publikującej posty w zamian za którąś z redaktorek. Zostałam tylko ja i Latte, ale mam nadzieję, że obie damy sobie jakoś radę. Zainteresowanych posadą współautora Katalogu zapraszam do zakładki rekrutacja, gdzie wypisane są wszystkie wymagania oraz kogo dokładnie poszukujemy. Szukamy również osoby chętnej do zajęcia się Bloggerowymi Instrukcjami (dokładniej to publikacją instrukcji oraz artykułów), gdyż ta podstrona mocno podupadła i należy coś z tym zrobić. Proszę pisać w tej sprawie na katalogowego mejla (patrz: zakładka kontakt).

Na tym kończymy post organizacyjny. Jak już wspomniałam wcześniej proszę, abyście w komentarzach podawali swoje propozycje dotyczące konkursów, zmian, które ulepszyłyby Katalog oraz naszą pracy. Do napisania!

2 komentarze:

 1. Chciałabym prosić o umieszczenie ogłoszenia:

  " Serdecznie zapraszam na nową notatkę na blogu DIAPHANEROSE - komentujcie, obserwujcie, zamawiajcie i dobrze się bawcie! <3 ''
  Button bloga: http://2.bp.blogspot.com/-Lf2mD40Vtow/Uz_kVN4BltI/AAAAAAAAAEU/8Ep3S4REeVs/s1600/1.png

  Dziękuję :D

  Pozdrawiam [ http://diaphanerose.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodane. Ale na przyszłość: informacje o nowych notkach są po prawej w "Co nowego..." Jeśli Twojego bloga tam z jakiegoś powodu nie ma proszę to zgłosić.

   Usuń