Chat
zamknij

Post organizacyjny

(c) Tiny Fox

... czyli taki, którego większość z was nie lubi. Ale powiem wam, że czasem trzeba takowy opublikować. Jest wiele spraw, które chciałabym dziś poruszyć oraz informacje, bez których Katalog nie funkcjonowałby. Mam nadzieję, że moja paplanina was nie znuży do tego stopnia, aby udać się z powrotem do łóżka. To jak, zapraszam do lekturki!

Katalogowy wywiader

(c) Sasame ka

Nasza podstrona, na której znajdziecie wywiady (Katalogowy wywiader) z wieloma grafikami doczekała się nowego szablonu. Jest on autorstwa Yassmine z bloga terriblecrash.blogspot.com. Najbardziej urzekła mnie w nim ta świeżość oraz szczypta minimalizmu. Gdy najedziemy na nagłówek widniejący po lewej stronie, wysunie nam się takie małe, niepozorne menu. Tam znajdziecie nicki grafików. Klikając na jeden np. o nazwie Selly, automatycznie przenosicie się do wywiadu przeprowadzonego z tą graficzką. Wielu z was może nie ma nawet pojęcia o tej stronie, ponieważ jest ona ukryta w lewej kolumnie w "podstronach", ale myślę, że przez ten post wszystko się wyjaśni.

Wasze propozycje

(c) Agusia_

Narzucam swoje propozycje konkursów, ale przecież nie wszystkim mogą się one podobać. Obiecałam, że po konkursie na szablon z kwiatami pojawi się konkurs na szablon mroczny. Oczywiście ta idea dojdzie do skutku, ale nie o tym dziś przyszło mi pisać. Chciałabym się dowiedzieć (jak i reszta załogi) co sądzicie o naszej pracy, czy dajemy z siebie wszystko, co moglibyśmy zmienić, co wprowadzić. Można również podawać swoje propozycje dotyczące jakichś konkursów czy akcji możliwych do zorganizowania. Będę bardzo wdzięczna za każdy komentarz!

Fanpage Katalogu

(c) Yassmine

Tam także mało kto zagląda na moje oko, ale to znów moja wina, ponieważ jako tako nie poinformowałam was o jej powstaniu, tylko od razu wstawiłam do kolumny. Czas na małą prezentację :) Znajdziecie tam informacje o najnowszych postach (to wielkie udogodnienie, ponieważ mając Facebooka na telefonie/tablecie/innym urządzeniu mobilnym możecie śmiało podejrzeć co się u nas dzieje bez wchodzenia na Katalog), informacje na temat zawieszeń blogów/powrotów, a także ogłoszenia partnerskie, które tam również są publikowane. By polubić nasz fanpage wystarczy wejść TUTAJ oraz wybrać "Lubię to!".

Urlopy/rekrutacja

(c) Caudire

Monika4451 oraz Bommie wzięły urlop i posty z ich strony pojawią się dopiero w sierpniu, a co za tym idzie obowiązki obu redaktorek spadają na mnie tzn. przeprowadzanie wywiadów, publikacja przygotowanego przez Monikę projektu oraz niedzielne nagłówkowe przeglądy. Chcę was po prostu uprzedzić, iż możecie się spodziewać mojej osoby publikującej posty w zamian za którąś z redaktorek. Zostałam tylko ja i Latte, ale mam nadzieję, że obie damy sobie jakoś radę. Zainteresowanych posadą współautora Katalogu zapraszam do zakładki rekrutacja, gdzie wypisane są wszystkie wymagania oraz kogo dokładnie poszukujemy. Szukamy również osoby chętnej do zajęcia się Bloggerowymi Instrukcjami (dokładniej to publikacją instrukcji oraz artykułów), gdyż ta podstrona mocno podupadła i należy coś z tym zrobić. Proszę pisać w tej sprawie na katalogowego mejla (patrz: zakładka kontakt).

Na tym kończymy post organizacyjny. Jak już wspomniałam wcześniej proszę, abyście w komentarzach podawali swoje propozycje dotyczące konkursów, zmian, które ulepszyłyby Katalog oraz naszą pracy. Do napisania!

2 komentarze:

 1. Chciałabym prosić o umieszczenie ogłoszenia:

  " Serdecznie zapraszam na nową notatkę na blogu DIAPHANEROSE - komentujcie, obserwujcie, zamawiajcie i dobrze się bawcie! <3 ''
  Button bloga: http://2.bp.blogspot.com/-Lf2mD40Vtow/Uz_kVN4BltI/AAAAAAAAAEU/8Ep3S4REeVs/s1600/1.png

  Dziękuję :D

  Pozdrawiam [ http://diaphanerose.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodane. Ale na przyszłość: informacje o nowych notkach są po prawej w "Co nowego..." Jeśli Twojego bloga tam z jakiegoś powodu nie ma proszę to zgłosić.

   Usuń