Chat
zamknij

Strach się bać! - konkurs

(c) Nielivka

Wedle obietnicy pojawia się konkurs dla fanów szablonów mrocznych i ciemnych. I choć Halloween dopiero hen, hen przed nami, ja postanowiłam zorganizować go teraz - póki wakacje, póki nie trzeba się uczyć i jakoś specjalnie stawać na głowie, aby opublikować post, a co dopiero szablon zrobić. Jest on dość nietypowy, gdyż będzie dużo wysyłania i... pisania? Co to? Zapewniam, że nie będę od was wymagać żadnych referatów, ale jednak trochę trzeba będzie się wysilić (minimalnie).

Zasady są proste. Tworzymy szablon o tematyce mrocznej; mogą być jakieś postacie z horrorów w nagłówku, ciemna kolorystyka, może jakiś gif, ale to zostawiam wam i waszej kreatywności. Co dalej? Konkurs indywidualny, a więc będzie troszeczkę inaczej niż zwykle. Prace wysyłamy na katalogowy adres mejlowy. W tytule wpisujemy "strach się bać", zaś w treści listu poszczególne informacje: nick, adres bloga graficznego (jeżeli takowy posiadamy) oraz krótki opis pracy (ile zajęło wam jej tworzenie, czego użyliście, co najbardziej wam się w niej podoba itd.). Wyniki opublikowane zostaną pierwszego dnia września wraz z wynikami sond (dwa w jednym), a do 25.08. przyjmujemy wasze szablony. W jury zasiądzie cała redakcja (Monika4451, Latte, Bommie, Natalie i ja, Vero nike), każdy wypowie się na temat danego szablonu. Nagrodą będzie tym razem satysfakcja, ale zapewniam, że wzięcie udziału w konkursie to spora reklama. Myślę więc, że warto :) Jeżeli możecie, umieszczajcie button akcji na swoich blogach, w paskach bocznych, na fanpejdżach. Będę bardzo wdzięczna. Nie chcę, by powtórzyła się sytuacja taka, jak z konkursem "kwiaty, wszędzie kwiaty", kiedy to napłynęły trzy prace, a dziesięciu grafików deklarowało, że je zrobi. Im więcej szablonów, tym większa zabawa i wybór! :)

Tak, jak wspominałam: na szablony czekamy do dwudziestego piątego sierpnia. Mamy więc prawie tydzień na to, by ocenić wasze prace. Wyniki pojawią się w dniu rozpoczęcia roku szkolnego. Mała rada: nie zwlekajcie z wysyłaniem prac, ponieważ wtedy dobrze wiemy, jak to wygląda. Pamięć ludzka jest zawodna! Powodzenia :)

18 komentarzy:

 1. Kocham robić mroczne szablony ale niestety nie mam jak wziąć udziału w konkursie bo dopiero na 1.09 będę w domu :-(
  Mam nadzieje ze jeszcze będzie coś podobnego w np listopadzie jak będzie ten dłuższy weekend :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aj, szkoda :( Już przedłużałam termin oddawania prac w "kwiaty, wszędzie kwiaty", a więc i w tym przypadku nic to nie da ;c

   Usuń
 2. Zakasuję rękawy! Świetny pomysł i jeszcze w dodatku moja ulubiona tematyka. Biorę się do pracy! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To był strzał w dziesiątkę z tym konkursem - tak myślę ;p

   Już nie mogę doczekać się efektu ;)

   Usuń
 3. Ciekawy pomysł ^^ Na pewno wezmę udział i niedługo dodam button ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że ci się podoba ;) Trzymam za słowo! :))

   Usuń
 4. Nazwa została zmieniona na "Świat grafiki" i jeszcze raz dziękuje za przyjęcie do katalogu. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. z chęcią WEZMĘ UDZIAŁ .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! ;) Nie wierzę, że aż tyle osób jest chętnych ;)
   Niech mnie ktoś uszczypnie!

   Usuń
 6. Można wysłać dwie prace?

  OdpowiedzUsuń
 7. Z przyjemnością się zgłoszę! =)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hm... może też spróbuję coś zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Szkoda, że nie można wygrać kubka...
  No, ale prace wysłałam. :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny pomysł i już wysłałam swoją pracę - chociaż to mój drugi szablon w życiu :x
  Czekam na wyniki :D

  Pozdrawiam [ diaphanerose.blogspot.com ]

  OdpowiedzUsuń