Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Nagłówkowy przegląd graficzny

Autor: monika4451

 
(c) tiny fox 

Jakoś ostatnio nie mam pomysłu na to, co napisać na wstępie notki. To mój pierwszy przegląd nagłówków. Wcale nie łatwiejszy od szablonowego - miałam sporo problemów z wyborem prac, bo nie mogłam się zdecydować. Jesteście świetni i czasami chciałabym pokazać wiele prac jednego grafika, ale muszę wybrać jedną the best. Enjoy!


 
Lekki chaos, ale na szczęście wszystko czytelne. Podoba mi się kolorystyka. 
 
Całość prezentuje się tajemniczo, widzę nawet motyw kółek. Tylko to przycięcie głowy... 
 
Bardzo fajny pomysł na kompozycję. Uporządkowany i konkretny. Niewiele się na nim znajduje, przynajmniej niewiele widać, ale jest kompletny. 
 
Tak jak autorka napisała, można go oglądać do góry nogami. Świetny efekt i kolory. 
 
Nie potrafię opisać dlaczego ta praca mi się spodobała. Jest mroczna ale i delikatna na swój sposób. 
 
Mam mieszane uczucia co do rozmazanego centrum nagłówka z postacią. Bo wszystko wokół jest ostre, ma krawędzie. Dla tajemniczego klimatu pracy mogę porzucić jednak tę uwagę. 
 
Cudowny efekt lekkości. Róże wyglądają nieco nienaturalnie, ale wszystko pasuje. 
  
Dawno nie widziałam tak żywej i składnej pracy. Można się przyglądać i szukać połączeń między stockami. I modelka jest zdecydowanie w centrum, jak powinno być. Mój faworyt. 


Mam nadzieję, że dobrze wybrałam. Czemu się tak mało udzielacie? Piszcie coś. Jak tam wrzesień? Jedziecie gdzieś na wycieczkę?  :)
Pozdrawiam. 

9 komentarzy:

 1. Nagłówek Jane jest cudowny :) pozostałych też są super ale ten najbardziej mi się spodobał

  OdpowiedzUsuń
 2. Już wiem, co jeszcze powinno się tu znaleźć. Któryś z nagłówków Evelyn z Wyspy Twórczości... Mam nadzieję, że nie będzie mieć mi tego za złe...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale oczywiście, że nie mam Ci tego za złe. Przecież nie zawsze moje nagłówki muszą być w przeglądach :D

   Usuń
 3. Prace Sasame Ka i Renfri skradły moje srece *o*

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za umieszczenie mojego nagłówka w przeglądzie :)
  Najbardziej wpadły mi w oko prace: Dakoty, Jane, Renfri i Yassmine :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dakota, Renfri i Yass *O* Piękne

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za umieszczenie mojego nagłówka. Wszystkie są świetne, ale praca Yass mnie rozwaliła :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam, chciałabym prosić o zamieszczenie ogłoszenia:
  Wszystkie chętne i uzdolnione szabloniarki zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na GRAPHIC POISON, gdzie trwa nabór! Strona traci swoją załogę i w niedługim czasie może grozić jej zamknięcie! Wszystkich pasjonatów grafiki prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń. Więcej info w regulaminie Graphic Poison! :)

  button - http://2.bp.blogspot.com/-AFaZXjNVoUM/UAwMbeLPEI/AAAAAAAAASg/o1sdziPKhHk/s1600/button3.png

  OdpowiedzUsuń