Chat
zamknij

Przegląd katalogowych debiutantów

(c) Insolatte

Cześć! Na wstępie dodam, że za parę dni znikam i to na prawie tydzień. Wyjeżdżam. Dokąd? Do Wenecji. Dlaczego teraz i akurat tam? Mój tatuś miał w dniu wczorajszym urodziny i właśnie z tej okazji zabiera naszą wspaniałą rodzinkę tam :) Katalog będzie oczywiście funkcjonował. Pałeczkę przekażę Monice, którą mianuję administratorem na czas wyjazdu. Nie będzie mnie od przyszłego czwartku aż do środy. O tym jednak w weekend. W dzisiejszym przeglądzie uwzględnię blogi, które do spisu przynależą stosunkowo krótko. Stwierdziłam jednak, iż zasługują one na wyróżnienie :)

autor: Nancy
nazwa: Nancy graphics
data założenia: 3 wrzesień 2014

Ikony

    

SygnaturySzablon

http://nancyblue69.deviantart.com/art/Szablon-by-Nancy-480056310?q=gallery%3ANancyblue69&qo=0

Kolor niebieski to mój żywioł. Pamiętam, że jako mała dziewczynka nie lubowałam się w różu, a za to w tejże barwie. Mam do niej swego rodzaju sentyment, a więc twoja praca bardzo mnie urzekła. Jedyne, co bym zmieniła to wielkość odstępów między linkami menu. Taki układ niezbyt mi się podoba. Ogólnie jednak szablon ładny :)

Nagłówki

http://nancyblue69.deviantart.com/art/Naglowek-by-Nancy-480055908?q=gallery%3ANancyblue69&qo=2
Podgląd


autor: Fluffy Cookie
nazwa: Crystal Candy
data założenia: 6 sierpień 2014

Ikony

    

Sygnatury
Nagłówki

Podgląd

Podgląd

autor: wingxx
nazwa: Unigue graphic
data założenia: 21 sierpień 2014

Sygntura


Szablony


Miniaturka zaostrzyła mój apetyt i byłam ciekawa, co przygotowałaś. Szablon mroczny, duży kontrast jeżeli chodzi o nagłówek, troszkę skąpy CSS, ale szczypta prostoty nikomu jeszcze nie wyszła na złe.


Szablon z doktorem Who w roli głównej. Widziałam jedynie parę odcinków tego serialu, ale mniej więcej wiem, do jakiej tematyki mogę go zaliczyć. Kryminał. Myślę więc, że mogłaś raczej postawić na inny kolor. Fiolet w tym przypadku niezbyt pasuje do nagłówka bijącego zielonym światłem, jak i nie pasuje zbytnio do tematyki z żadnej strony.

Nagłówek

Podgląd
Przegląd katalogowym debiutantów to nowość. Jedna z wielu. Już wkrótce pojawi się pierwszy wpis z serii "Kroniki graficzne", w którym to monika4451 przedstawi wam prace będące na topie kilka lat wstecz (w dodatku na Onecie). Oczekujcie także nowego szablonu. Ja wiem, że jego zakładanie dłuży się i dłuży, ale uwierzcie, że to nie takie proste :) Dodam jeszcze, iż poszukujemy osób do naszej załogi. Zespół się troszkę wykrusza i pewnymi rzeczami nie ma się po prostu kto zająć. Chętnych zapraszam do zakładki 'rekrutacja' już teraz. Do napisania! 

2 komentarze: