Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Przegląd katalogowych debiutantów

Autor: Weronika

(c) Insolatte

Cześć! Na wstępie dodam, że za parę dni znikam i to na prawie tydzień. Wyjeżdżam. Dokąd? Do Wenecji. Dlaczego teraz i akurat tam? Mój tatuś miał w dniu wczorajszym urodziny i właśnie z tej okazji zabiera naszą wspaniałą rodzinkę tam :) Katalog będzie oczywiście funkcjonował. Pałeczkę przekażę Monice, którą mianuję administratorem na czas wyjazdu. Nie będzie mnie od przyszłego czwartku aż do środy. O tym jednak w weekend. W dzisiejszym przeglądzie uwzględnię blogi, które do spisu przynależą stosunkowo krótko. Stwierdziłam jednak, iż zasługują one na wyróżnienie :)

autor: Nancy
nazwa: Nancy graphics
data założenia: 3 wrzesień 2014

Ikony

    

SygnaturySzablon

http://nancyblue69.deviantart.com/art/Szablon-by-Nancy-480056310?q=gallery%3ANancyblue69&qo=0

Kolor niebieski to mój żywioł. Pamiętam, że jako mała dziewczynka nie lubowałam się w różu, a za to w tejże barwie. Mam do niej swego rodzaju sentyment, a więc twoja praca bardzo mnie urzekła. Jedyne, co bym zmieniła to wielkość odstępów między linkami menu. Taki układ niezbyt mi się podoba. Ogólnie jednak szablon ładny :)

Nagłówki

http://nancyblue69.deviantart.com/art/Naglowek-by-Nancy-480055908?q=gallery%3ANancyblue69&qo=2
Podgląd


autor: Fluffy Cookie
nazwa: Crystal Candy
data założenia: 6 sierpień 2014

Ikony

    

Sygnatury
Nagłówki

Podgląd

Podgląd

autor: wingxx
nazwa: Unigue graphic
data założenia: 21 sierpień 2014

Sygntura


Szablony


Miniaturka zaostrzyła mój apetyt i byłam ciekawa, co przygotowałaś. Szablon mroczny, duży kontrast jeżeli chodzi o nagłówek, troszkę skąpy CSS, ale szczypta prostoty nikomu jeszcze nie wyszła na złe.


Szablon z doktorem Who w roli głównej. Widziałam jedynie parę odcinków tego serialu, ale mniej więcej wiem, do jakiej tematyki mogę go zaliczyć. Kryminał. Myślę więc, że mogłaś raczej postawić na inny kolor. Fiolet w tym przypadku niezbyt pasuje do nagłówka bijącego zielonym światłem, jak i nie pasuje zbytnio do tematyki z żadnej strony.

Nagłówek

Podgląd
Przegląd katalogowym debiutantów to nowość. Jedna z wielu. Już wkrótce pojawi się pierwszy wpis z serii "Kroniki graficzne", w którym to monika4451 przedstawi wam prace będące na topie kilka lat wstecz (w dodatku na Onecie). Oczekujcie także nowego szablonu. Ja wiem, że jego zakładanie dłuży się i dłuży, ale uwierzcie, że to nie takie proste :) Dodam jeszcze, iż poszukujemy osób do naszej załogi. Zespół się troszkę wykrusza i pewnymi rzeczami nie ma się po prostu kto zająć. Chętnych zapraszam do zakładki 'rekrutacja' już teraz. Do napisania! 

2 komentarze: