Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

 
(c) Viper/land-of-grafic

Kolejny tydzień za nami, zostało jeszcze tylko kilka dni września... Oddaję w Wasze ręce przegląd tygodnia. Wróciłam ze szkoły dopiero o szesnastej, choć nadal najwcześniej w tygodniu, więc od razu wzięłam się za jego dokończenie. Im szybciej, tym lepiej. Zapraszam!

 
Ubogo, css zbyt kontrastowy i niedopasowany do delikatnej grafiki. Pomysł był dobry, ale wykonanie niestety tego nie oddaje. 

 
Bardzo klimatyczna praca - spójna kolorystyka i zrezygnowanie z tła kolumny bocznej chyba najbardziej przyczyniły się do tego efektu. Zastanawiam się jednak cały czas nad połączeniem stocków... 

 
Lubię, kiedy ktoś udowadnia mi, że błękit i róż mogą razem dobrze wyglądać. Niewiele na nagłówku, ale za to dużo się dzieje poniżej. Naprawdę wygląda to bajkowo. 

 
Kolejna praca Bloody, należy się. Czerń i biel wystarcza. Nagłówek bardzo mi się podoba, szczególnie gazetowa tekstura. Dużo postaci, ale nie ma przepychu. Świetnie!

 
Częściowe obramowanie kolumn jest bardzo ciekawym. Bardzo fajny minimalizm. I nieźle się uśmiałam przy "plejliście" :)

 
Szkoda, że podgląd jest tak ograniczony. Widziałam szablon w akcji na blogu - prawna kolumna (czyli m.in, menu) jest wysuwana. Niedostrzegalna, ale dobrze wkomponowana. Kolejny plus za ciemny i tajemniczy nagłówek. 

 
Podoba mi się to ułożenie kolumn na środku. Zdjęcie w ramce urozmaicone swoim własnym osobliwym tłem. Fajne kolorki. 

 
No i co ja mogę? Idealnie poukładane, niczego za mało czy za dużo. Można patrzeć bez końca, nie można się nim znudzić. 

 
Trochę nie jestem pewna kolumny bocznej, bo nie wiem, czy się przewija ze stroną czy nie. Jest w nim coś przyciągającego. 
Mam nadzieję, że nigdzie nie ma żadnych literówek, bo pisałam wczoraj późnym wieczorem. Co Wam się spodobało? Czegoś tu brakuje? 

10 komentarzy:

 1. Dziękuje za dodanie moich prac <3 ^^
  Moimi faworytami są prace: Nielivki i Rinne

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za umieszczenie mojej pracy w przeglądzie :) Jeśli mogłabyś rozwinąć swoją myśl dot. stocków, to byłabym wdzięczna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Przyznaję, że nie jest całkowita. :) Miałam na myśli np. na środku przejście budynku w schody. Biorąc pod uwagę to, że modelka jest też niejako stockiem, to nie pasuje mi jej wkomponowanie - głównie największej postaci. Tło przed nią jest rozmazane. To tylko moja analiza, bo patrząc ogólnie na nagłówek wygląda cudnie i ma genialny klimat. :)

   Usuń
 3. Gdyby nie to, że Inginia nie powiedziała mi, że znalazłam się w Katalogu Grafików, nawet bym tu nie zajrzała.

  Co do mojej pracy. Nie zgadzam się. Oj nie nie.
  Przecież trudno mówić o jakiejkolwiek grafice, wlepiając jedno zdjęcie, prawda? To po pierwsze. Co do css'a. Fakt. Nie pasuje do tła. Jest zbyt ciężki.

  Szablon robiony na szybko (co widać po tytule).
  Niestety nie można robić arcydzieł, choć i one rzadko się zdarzają :)
  Mimo wszystko dziękuję za szczere słowa i pokazanie tu mojej (niezbyt udanej) pracy ;)

  Przyrzekam poprawę ;)

  Pozdrawiam
  Ress

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal nie wiem, czy mam się czuć winna, czy co... Jest to grafika w rozumieniu formy (nie jest tekstem prawda?), z resztą zdjęcie jest przerobione, podpisane. I tu zaczynasz się tłumaczyć. Naprawdę nie nadążam. Miło, że wpadłaś, dzięki.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Nie, nie masz się czuć winna
   Źle mnie zrozumiałaś :)

   W taki dziwny sposób przyznałam się do błędu oraz przyznałam Ci rację.

   Usuń
 4. Nie ma to jak się skompromitować na Katalogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahah, przecież nic się nie stało. :) Dlaczego od razu skompromitować...

   Usuń
  2. Cóż. Mam do tego talent ;)

   Usuń
 5. Dziękuję za umieszczenie mojego szablonu w przeglądzie :)

  Przegląd udany, podobają mi się wszystkie szablony, ale jednak moim faworytem jesz praca Rinne, powala po prostu na kolana <3

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń