Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Untouchable Monster Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Sygnaturowy przegląd graficzny

Autor: Weronika

(c) Chedey

Cześć! Na początku się pochwalę, że zostałam kocią ciocią :) Powinnam była o tym napisać dwa tygodnie temu, kiedy to maluchy przyszły na świat, ale w ferworze tego wydarzenia zapomniałam Was o tej, jakże interesującej, sprawie poinformować. Dodam, że wszystko jednak dokładnie opisałam na TYM blogu, a więc osoby chcące poczytać co nie co o mojej nietypowej codzienności tam zapraszam. Jak widzicie moja aktywność horrendalnie zmalała. Ostatnia klasa, a więc sporo zobowiązań. Ponadto bierzmowanie i testy - chciałabym wypaść jak najlepiej, więc wiecie, jak to jest - oczywiście jeżeli przez to przeszliście. Chciałabym być na waszym miejscu. Katalog nie będzie zawieszony, ponieważ nie widzę ku temu powodu. Damy radę, prawda? :) Tak z innej beczki, nowy szablon główny pojawi się wkrótce. Trochę cierpliwości - warto czekać, naprawdę. To teraz zachęcam do przejrzenia baaardzo obszernego przeglądu!


Alexandra Russo, pretty-flame.blogspot.com 

Na tym kończymy dzisiejszy (jakże bogaty!) sygnaturowy przegląd graficzny. Tak jak wspomniałam na początku: będę się starała udzielać jak najczęściej, ale nie wiem, co z tego wyniknie. 

2 komentarze:

  1. Dziękuje, za umieszczenie moich prac w przeglądzie :3

    pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaula, Nielivka, skitelsova, Selly, Evelyn, prettysmilex - ich sygnatury najbardziej mi się spodobały. Ale żeby nie było: jest wiele pojedynczych elementów i efektów w powyższych pracach, które również wpadły mi w oko. Wszystkim na równi zazdroszczę umiejętności ;)

    OdpowiedzUsuń