Chat
zamknij

Sygnaturowy przegląd graficzny

(c) Chedey

Cześć! Na początku się pochwalę, że zostałam kocią ciocią :) Powinnam była o tym napisać dwa tygodnie temu, kiedy to maluchy przyszły na świat, ale w ferworze tego wydarzenia zapomniałam Was o tej, jakże interesującej, sprawie poinformować. Dodam, że wszystko jednak dokładnie opisałam na TYM blogu, a więc osoby chcące poczytać co nie co o mojej nietypowej codzienności tam zapraszam. Jak widzicie moja aktywność horrendalnie zmalała. Ostatnia klasa, a więc sporo zobowiązań. Ponadto bierzmowanie i testy - chciałabym wypaść jak najlepiej, więc wiecie, jak to jest - oczywiście jeżeli przez to przeszliście. Chciałabym być na waszym miejscu. Katalog nie będzie zawieszony, ponieważ nie widzę ku temu powodu. Damy radę, prawda? :) Tak z innej beczki, nowy szablon główny pojawi się wkrótce. Trochę cierpliwości - warto czekać, naprawdę. To teraz zachęcam do przejrzenia baaardzo obszernego przeglądu!


Alexandra Russo, pretty-flame.blogspot.com 

Na tym kończymy dzisiejszy (jakże bogaty!) sygnaturowy przegląd graficzny. Tak jak wspomniałam na początku: będę się starała udzielać jak najczęściej, ale nie wiem, co z tego wyniknie. 

2 komentarze:

  1. Dziękuje, za umieszczenie moich prac w przeglądzie :3

    pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaula, Nielivka, skitelsova, Selly, Evelyn, prettysmilex - ich sygnatury najbardziej mi się spodobały. Ale żeby nie było: jest wiele pojedynczych elementów i efektów w powyższych pracach, które również wpadły mi w oko. Wszystkim na równi zazdroszczę umiejętności ;)

    OdpowiedzUsuń