Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Nagłówkowy przegląd graficzny

Autor: Weronika

(c) Chedey

Zeszły piątek ogłaszam najgorszym piątkiem kiedykolwiek. To był pechowy dzień. Najpierw prawie nie zdążyłam do szkoły, później, na lekcji usiadłam na krześle, do którego była przyklejona guma (taka do żucia). Na szczęście ktoś był w domu, a więc owa osoba przyniosła mi inną parę spodni. Musiałam się przebrać, gdyż od razu po zajęciach jechaliśmy grupą do teatru. Plama pozostanie. Aktualnie gacie leżą w zamrażarce. Dlaczego? Aby guma się ładnie wykruszyła. O mało co nie zemdlałam na warsztatach artystycznych i do teraz nie wiem, co było tego powodem. Coś jeszcze? O dwudziestej wróciłam do domu. Cudownie, prawda? Zła karma minie, a ja mam taką nadzieję, gdyż od poniedziałku czeka mnie sezon na zdawanie wzorów, pojęć i dat! W przeglądzie znajdziecie małą ilość prac, ale uwierzcie, że starałam się wybierać najlepsze z najlepszych :)

Przegląd nagłówków(c) Yassmine


Bardzo klimatyczna praca Evelyn. Uwielbiam taką przewagę
jednej barwy. Na nagłówku wszystko do siebie pasuje, nic nie
jest elementem obcym, dlatego też praca pojawiła się w
przeglądzie.

Piękna dziewczyna, którą potrafimy ujrzeć na pierwszym
planie, a także tło wokół niej (sześciokąty, poświata, masa
kolorów) sprawia, iż nagłówek wydaje się być interesującym -
takim też jest.

Nielivka zachwyca i to nie po raz pierwszy! Przeładowanie,
a także intensywne nasycenie - to dwa określenia, które
przyszły mi na myśl, gdy nagłówek zobaczyłam po raz pierwszy.
Z zielonymi barwami idealnie kontrastuje się rudowłosa dziewczyna.

Ciekawie dobrane ze sobą elementy, a także efekt końcowy
doprowadził do tego, iż nagłówek Moniki bardzo przypadł
mi go gustu. No i te kolory...

Żywy i kolorowy akcent, a w końcu jesień za oknem! Uwielbiam
takie kontrasty. Ostatnim czasem każda z prac Breath
przyprawia mnie o zawrót głowy :)

6 komentarzy:

 1. Takiego odgrzewanego kotleta jak mój tutaj pokazałaś, o jeny... Dzięki. Wybrałaś cudowne prace. Zgadzam się z Twoimi opiniami. Sądzę, że nagłówek Breath lepiej wyglądałby już w szablonie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakiego kotleta? Twój nagłówek nie bez powodu się tu znalazł :) Ma w sobie kupę (no tak, mądre wyrażenie) pozytywnej energii, która sprawia, że tak miło się na niego spogląda. To fakt, że praca Breath dobrze prezentowałaby się w szablonie, ale fakt faktem i tak jest oryginalna :)

   Usuń
 2. Dziękuję za umieszczenie mojej pracy! :) Ale nie wiem, czy ona do końca zachwyca :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachwyca! Głównie kolorystycznie, ale kompozycyjnie też jest świetna. Tylko napis jest zakamuflowany :)

   Usuń
  2. Nagłówek - cudo :-) Nie wiem, dlaczego uważasz inaczej, Nielivko :p

   Usuń
 3. oo kurczę! strasznie dziękuję za docenienie mojej pracy ^^

  OdpowiedzUsuń