Chat
zamknij

Nagłówkowy przegląd graficzny

(c) Renfri

Cześć! Dziś wita nas sygnaturka Renfri ;) W tym tygodniu muszę wam przyznać, że daliście z siebie wszystko. Jak wspomniała Monika w piątkowym przeglądzie, uważaliście te pięć dni na bardzo luźne, a co za tym idzie, większość z was sprawiła, że na blogach zagościło mnóstwo graficznych dodatków. To oczywiście mnie bardzo cieszy (a najbardziej to oczy). Szkoda tylko, że tak mało nagłóweczków się pojawiło :( Przegląd bardzo wcześnie, za co przepraszam - niepokojenie was tak późną porą do mądrych rzeczy nie należy, ale przede mną ciężka niedziela, więc notkę publikuję z kilkugodzinnym wyprzedzeniem. Może to i dobrze? Od samej nocy możecie śledzić moje poczynania, co jest dobrą wiadomością dla osób, które sen uważają za zbędny ;) W planach mam parę konkursów, a więc wkrótce możecie spodziewać się paru nowości. Tak swoją drogą, zachęcam do wzięcia udziału w akcji, którą aktualnie organizujemy. Mowa o "W innym stylu". Zapraszamy do zabawy - myślę, że naprawdę warto się zgłosić! Drugą sprawą jest nabór - z całego serduszka zachęcamy do tego, aby dołączyć do naszej nieziemskiej ekipy. Gwarantujemy miłą atmosferę, a i obowiązków mało. Pff, nawet nie można tego tak nazwać, to czysta przyjemność! ;p

Praca ma w sobie masę pozytywnej energii; sama zieleń
sprawia, że nagłówek jest przyjemny dla oka. W dodatku
ten kontrast...

To z pewnością najjaśniejsza praca, którą prezentuję
w przeglądzie. Delikatne, pastelowe odcienie sprawiły,
że w mym sercu coś się poruszyło. Myślę, że dlatego
postanowiłam dodać ten nagłówek do posta.

Fiolet, róż i Vanessa Hudgens (gwiazda kojarzona z roli w
High School Musical - przyznam, że z całego serca
nienawidzę tego filmu). Najbardziej podobają mi się
efekty.

Oh, Evelyn! Co tydzień znajdzie się graficzka, która
swoją pracą idealnie trafi z moje gusta. Takie nagłówki
to ja lubię!

Kolejny wyjątek w dniu dzisiejszym - jedyna praca w
odcieniach szarości. Myślę, że Tiny odwaliła kawał
dobrej roboty!
Bardzo ładny nagłówek - taki klimatyczny :)
Ktoś tu nawiązuje już do Halloween...
Dokładniej to kolorami. Pomarańczowe świecie,
to jest to! Może to będzie motywem w jakimś konkursie?

Dzisiaj zagościła rekordowo mała ilość prac (powiedziałabym, szczęśliwa szóstka). Starałam się tym razem typować te, które najbardziej mi się podobają. Czy podzielacie moje zdania na ich temat? Może macie jakieś uwagi co do poszczególnych nagłówków? Zachęcam do podzielenia się ze mną swoimi konkluzjami :)

5 komentarzy:

 1. Dziękuję za umieszczenie tutaj mojej pracy. :) Co do pozostałych: każda ma w sobie coś, co przykuło moją uwagę. Nielivka świetnie wszystko zgrała, bo jest tam sporo stocków i fajna trójkątna tekstura. W pracy Orbitki również właśnie to zgranie wielu elementów jest odpowiedzialne za efekt końcowy. Nagłówek Evelyn jest dla mnie zagadką, środek w ciepłych barwach a dokoła zimny fiolet i niebieski. I te ręce! Tiny Fox stworzyła tiny kompozycję kompletnie w swoim stylu, czego jej zazdroszczę, bo nie potrafię ulokować wszystkiego w centrum pracy. I na koniec Dakota, która moją opinię już zna. Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co! Dziękuję za wyrażenie swojej opinii :)

   Usuń
  2. A tak mi się jakoś zebrało na komentowanie i się rozpisałam. :D

   Usuń
 2. Dziękuję za umieszczenie mojego (marnego) nagłówka w przeglądzie, który nawet nie dorównuje innym pracom :)

  Nagłówek z seniorem Malfoyem jest po prostu fantastyczny! Chyba najbardziej mi się podoba, bo mam wielki sentyment do Harry'ego Pottera. Klimatycznie!

  OdpowiedzUsuń