Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Untouchable Monster Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Przegląd katalogowych debiutantów

Autor: Weronika

(c) Jane

Czas więc na drugi post z serii o jakże zawrotnym tytule. Dziś przedstawię dwie debiutantki, których blogi od stosunkowo nie dawna przynależą do naszego spisu. Bardzo się cieszę, że takie perły wybierają akurat nas. To ogromne wyróżnienie!

autor: Mrs. Punk
nazwa: Gallery gold
data założenia: 25 październik 2014

Ikony


   

Sygnatury

Nagłówki


 
 
 
 

Szablony
autorzy: Ally Fray & Violette
nazwa: BANG!  - Bars and naughty graphic!
data założenia: 9 październik 2014

Sygnatury


NagłówkiSzablonyCo sądzicie o katalogowych debiutantach? Podobają
wam się ich prace? Zachęcam do aktywnego komentowania,
a także wyrażania szczerych opinii na temat przedstawionych
ikon, sygnatur, nagłówków bądź szablonów. Mam nadzieję,
że wymienieni wyżej autorzy wywnioskują sporo z waszych rad. 

6 komentarzy:

 1. fajne prace :) Najbardziej do gustu przypadła mi grafika Mrs. Punk :>> Aczkolwiek wszystkim życzę powodzenia w dalszym tworzeniu! :))) Aż miło się ogląda wasze prace, oby tak dalej! ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że dziewczyny z BANG muszą jeszcze popracować, ale wydaje mi się, że są na dobrej drodze. Jednak nie podoba mi się trochę, że od nich pojawiło się 10 prac, a skopiowałaś prawie wszystkie prace Mrs. Punk z jej jedynej notki. Co najmniej połowę bym wywaliła, ponieważ nie chodzi chyba o to, aby pokazać wszystko, co się na blogu znajduje, ale żeby wybrać parę najlepszych i zachęcić do wejścia na bloga.
  A, i link do Gallery Gold prowadzi do Nancy ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą, dlatego pomimo już opublikowanej notki zaraz ją przekopię - wybacz Vero.

   Usuń
  2. Są gusta i guściki. Rozumiem, postąpiłam nie fair, że w przypadku numer jeden pokazałam wszystkie prace, a w drugim tylko parę. Myślę, że każde dzieło (nawet od osoby początkującej, które najpiękniejsze nie jest) zasługuje na uwagę. Proszę więc o to, aby nie 'przekopywać' postów, lecz najpierw to przedyskutować. Odczytałam komentarz po południu, ale byłam jeszcze w szkole. Wchodzę na Katalog z nadzieją, aby poprawić swój błąd, a tu wiadomość, że post będzie przekopany. Jestem troszkę zmieszana :) Wiem jednak Moniko, że robisz to dla dobra spisu, co jest miłym gestem!

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. podpinam się do twojej odpowiedzi ;)

   Usuń