Chat
zamknij

Przegląd katalogowych debiutantów

(c) Jane

Czas więc na drugi post z serii o jakże zawrotnym tytule. Dziś przedstawię dwie debiutantki, których blogi od stosunkowo nie dawna przynależą do naszego spisu. Bardzo się cieszę, że takie perły wybierają akurat nas. To ogromne wyróżnienie!

autor: Mrs. Punk
nazwa: Gallery gold
data założenia: 25 październik 2014

Ikony


   

Sygnatury

Nagłówki


 
 
 
 

Szablony
autorzy: Ally Fray & Violette
nazwa: BANG!  - Bars and naughty graphic!
data założenia: 9 październik 2014

Sygnatury


NagłówkiSzablonyCo sądzicie o katalogowych debiutantach? Podobają
wam się ich prace? Zachęcam do aktywnego komentowania,
a także wyrażania szczerych opinii na temat przedstawionych
ikon, sygnatur, nagłówków bądź szablonów. Mam nadzieję,
że wymienieni wyżej autorzy wywnioskują sporo z waszych rad. 

6 komentarzy:

 1. fajne prace :) Najbardziej do gustu przypadła mi grafika Mrs. Punk :>> Aczkolwiek wszystkim życzę powodzenia w dalszym tworzeniu! :))) Aż miło się ogląda wasze prace, oby tak dalej! ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że dziewczyny z BANG muszą jeszcze popracować, ale wydaje mi się, że są na dobrej drodze. Jednak nie podoba mi się trochę, że od nich pojawiło się 10 prac, a skopiowałaś prawie wszystkie prace Mrs. Punk z jej jedynej notki. Co najmniej połowę bym wywaliła, ponieważ nie chodzi chyba o to, aby pokazać wszystko, co się na blogu znajduje, ale żeby wybrać parę najlepszych i zachęcić do wejścia na bloga.
  A, i link do Gallery Gold prowadzi do Nancy ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą, dlatego pomimo już opublikowanej notki zaraz ją przekopię - wybacz Vero.

   Usuń
  2. Są gusta i guściki. Rozumiem, postąpiłam nie fair, że w przypadku numer jeden pokazałam wszystkie prace, a w drugim tylko parę. Myślę, że każde dzieło (nawet od osoby początkującej, które najpiękniejsze nie jest) zasługuje na uwagę. Proszę więc o to, aby nie 'przekopywać' postów, lecz najpierw to przedyskutować. Odczytałam komentarz po południu, ale byłam jeszcze w szkole. Wchodzę na Katalog z nadzieją, aby poprawić swój błąd, a tu wiadomość, że post będzie przekopany. Jestem troszkę zmieszana :) Wiem jednak Moniko, że robisz to dla dobra spisu, co jest miłym gestem!

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. podpinam się do twojej odpowiedzi ;)

   Usuń