Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

 
(c) Evelyn

Jak się macie? Widziałam na Waszych blogach (jednak nie na wszystkich) informacje, że ten tydzień nie był taki straszny. Pewnie kiedyś trzeba będzie to niejako "odpracować" zawalonym terminarzem... Fajnie mieć przerwę, chwilę na zebranie sił na nowe wyzwania. Ja ostatnio czuję się jakbym robiła dziesięć rzeczy naraz. Mam nadzieję, że uda mi się odpocząć w ciągu tego weekendu. Zapraszam na przegląd! 

 
 Akurat tutaj doskwiera mi brak nagłówka albo raczej jakiegoś mocnego akcentu. Szablon na podstawie jednego patternu? Podziwiam. 
 
No wiecie. Co ja mogę powiedzieć? Cudo! 
 
Ten minimalizm bardzo mi się podoba, chociaż widzę kilka niedopracowań (cytat w tekście mi nie pasuje, są też różne rozmiary tytułów gadżetów...). 
 
W poprzedniej notce widziałam szablon z tymi samymi postaciami - ta wersja jest o wiele lepsza. Fajny cień za tytułami i układ górnej części postu (o ile można to tak nazwać). 
 
Świetny pomysł z rozłożeniem stron na nagłówku oraz duży plus za zadbanie o widoczność tekstu pomimo niejednolitego tła kolumn. 
 
Jak ja to ujęłam? Aha, "artystyczne ujęcie Lucjusza". Slytherinowe barwy, genialny nagłówek i nie trzeba rozbudowanego css'a. 
 
Cały czas się zastanawiam nad kontrastem pomiędzy kolumnami i tłem. I dochodzę do wniosku, że tak ma być. To po prostu wygląda dobrze...
 
Ed! :) Szablon bardzo podobny do głównego, ale na swój sposób fantastyczny. 
 
Fajny układ. Nagłówek mimo dużej ilości postaci wygląda lekko. Świetny efekt. 
 
Motyw kółek, którego autorka mocno się trzyma, ograniczona kolorystyka i ciekawe menu oraz dopracowana grafika - sukces gwarantowany. :)
Jakieś aktualności? Hmm, zapraszam do udziału w konkursie - może nawet ja się skuszę. Jak coś wymyślę, orientalizm jeszcze nie gościł na moich pracach. :) A tak poza tym, wciąż szukamy pomocy przy redagowaniu Katalogu - nie wymagamy dyspozycji 24h/dobę, bez obaw! 

9 komentarzy:

 1. W tym przeglądzie są same perełki. Wszystkie prace bardzo mi się podobają i nie potrafię wybrać najlepszej. :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wyróżnienie w przeglądzie (:

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję z całego serca za wyróżnienie mojego szablonu <3 Jestem ogromnie szczęśliwa, że wciąż moje prace się Wam podobają:)
  Przegląd naprawdę rewelacyjny, ciężko wybrać najlepszą pracę! Absolutnie wszystkie robią wrażenie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za umieszczenie mojej pracy w przeglądzie <3 Wszystkie prace zachwycają i naprawdę trudno wybrać najlepszą~ c:

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo, bardzo dziękuje za umieszczenie mojego szablonu :)
  Hm, raczej nie wybiorę swojego faworyta, każda praca jest naprawdę świetna x.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej,informuję,że mój blog będzie chwilowo zawieszony ale tylko na czas pracy przy szablonie głównym ;D Co do prac wszystkie super,moim faworytem jest trzeci szablon:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuje za umieszczenie mojej pracy ^^ Tym bardziej w takim gronie. Przegląd jak najbardziej udany. ^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo dziękuję za wyróżnienie mojej pracy ;D

  OdpowiedzUsuń