Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Przegląd tygodnia

Autor: monika4451

 
(c) Evelyn

Jak się macie? Widziałam na Waszych blogach (jednak nie na wszystkich) informacje, że ten tydzień nie był taki straszny. Pewnie kiedyś trzeba będzie to niejako "odpracować" zawalonym terminarzem... Fajnie mieć przerwę, chwilę na zebranie sił na nowe wyzwania. Ja ostatnio czuję się jakbym robiła dziesięć rzeczy naraz. Mam nadzieję, że uda mi się odpocząć w ciągu tego weekendu. Zapraszam na przegląd! 

 
 Akurat tutaj doskwiera mi brak nagłówka albo raczej jakiegoś mocnego akcentu. Szablon na podstawie jednego patternu? Podziwiam. 
 
No wiecie. Co ja mogę powiedzieć? Cudo! 
 
Ten minimalizm bardzo mi się podoba, chociaż widzę kilka niedopracowań (cytat w tekście mi nie pasuje, są też różne rozmiary tytułów gadżetów...). 
 
W poprzedniej notce widziałam szablon z tymi samymi postaciami - ta wersja jest o wiele lepsza. Fajny cień za tytułami i układ górnej części postu (o ile można to tak nazwać). 
 
Świetny pomysł z rozłożeniem stron na nagłówku oraz duży plus za zadbanie o widoczność tekstu pomimo niejednolitego tła kolumn. 
 
Jak ja to ujęłam? Aha, "artystyczne ujęcie Lucjusza". Slytherinowe barwy, genialny nagłówek i nie trzeba rozbudowanego css'a. 
 
Cały czas się zastanawiam nad kontrastem pomiędzy kolumnami i tłem. I dochodzę do wniosku, że tak ma być. To po prostu wygląda dobrze...
 
Ed! :) Szablon bardzo podobny do głównego, ale na swój sposób fantastyczny. 
 
Fajny układ. Nagłówek mimo dużej ilości postaci wygląda lekko. Świetny efekt. 
 
Motyw kółek, którego autorka mocno się trzyma, ograniczona kolorystyka i ciekawe menu oraz dopracowana grafika - sukces gwarantowany. :)
Jakieś aktualności? Hmm, zapraszam do udziału w konkursie - może nawet ja się skuszę. Jak coś wymyślę, orientalizm jeszcze nie gościł na moich pracach. :) A tak poza tym, wciąż szukamy pomocy przy redagowaniu Katalogu - nie wymagamy dyspozycji 24h/dobę, bez obaw! 

9 komentarzy:

 1. W tym przeglądzie są same perełki. Wszystkie prace bardzo mi się podobają i nie potrafię wybrać najlepszej. :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wyróżnienie w przeglądzie (:

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję z całego serca za wyróżnienie mojego szablonu <3 Jestem ogromnie szczęśliwa, że wciąż moje prace się Wam podobają:)
  Przegląd naprawdę rewelacyjny, ciężko wybrać najlepszą pracę! Absolutnie wszystkie robią wrażenie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za umieszczenie mojej pracy w przeglądzie <3 Wszystkie prace zachwycają i naprawdę trudno wybrać najlepszą~ c:

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo, bardzo dziękuje za umieszczenie mojego szablonu :)
  Hm, raczej nie wybiorę swojego faworyta, każda praca jest naprawdę świetna x.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej,informuję,że mój blog będzie chwilowo zawieszony ale tylko na czas pracy przy szablonie głównym ;D Co do prac wszystkie super,moim faworytem jest trzeci szablon:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuje za umieszczenie mojej pracy ^^ Tym bardziej w takim gronie. Przegląd jak najbardziej udany. ^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo dziękuję za wyróżnienie mojej pracy ;D

  OdpowiedzUsuń