Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

 
(c) Yassmine 

Uff. Jakoś poszło. Mogę się cieszyć, bo w przyszłym tygodniu mam niewiele zobowiązań wobec szkoły. To będzie taka przerwa przed listopadem, który już tak dobrze się nie zapowiada. Co u Was? Nie miałam ostatnio czasu, żeby z kimkolwiek pogadać, więc niespecjalnie wiem, co się dzieje w graficznym światku. Coś nowego? Zapraszam na przegląd!

 
 Nie jestem pewna, czy pozostawienie dziewczyny w kolorze było dobrym posunięciem. Za to układ jest bardzo ciekawy i dopracowany. 
 Biała poświata wokół Niny nie prezentuje się najlepiej... Znów bardzo fajny układ, chociaż czerwony tytuł postu jest po prostu niewidoczny.
 Cudowne kolorki. Insolatte ma nawet własny styl szablonów, gratuluję. 
 Przyglądam się połączeniu nagłówka z tłem i muszę stwierdzić, że jest zrobione na piątkę. Bardzo podoba mi się ogólny efekt. 
 Przekombinowane menu, ale szablon świetny. 
 Sposób rozmieszczenia jest pomysłowy i (co najważniejsze) czytelny. 
Cudny szablon, choć nieadekwatny do pory roku. :) Tak wiele kolorów, a jednak wszystko zgrane. Ach, te umiejętności Kociaka. 
Tylko siedem prac, ale jakoś nie potrafiłam wybrać nic więcej. Zbytnio się zagłębiałam i analizowałam. Do napisania! :)

6 komentarzy:

 1. Ojej, tyle ładnych prac! Gdybym miała jednak wybrać to postawiłabym na szablon Ins - soczyste i intensywne kolory. Następnymi faworytami są prace Kociaka i Vanes, które kocham za niesamowity klimat.

  Przegląd uważam za udany! :)
  Pozdrawiam ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Felicity-świetny pomysł ;) Uwielbiam ten układ od dziś! *o*
  Vanes, Insolatte, Mrs.Punk równie przepięknie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej. Czy mogę prosić o umieszczenie zalinkowanego banneru jako ogłoszenie? Ten obrazek: < klik > z odnośnikiem do Dotyku Magii.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oo dziękuję za dodanie mojego szablonu c:
  Szablony Vanes i Zielonego Kociaka mnie powaliły, cudeńka.
  Pozdrawiam x.

  OdpowiedzUsuń